Продам хороший автомобиль ухожений, денег вложенно много. Поменян комплект ГРМ, газовий редуктор, пружини амортизатори, колодки. Новая резина, акамулятор, дорогая музыка. Розказивать можно много, машина вложений не требует.
В хорошем состоянии! С документами порядок. Доп.информация по телефону Viber,Telegram.
Газ 4-го покоління, вписаний в техпаспорт. Двигун не димить, масло не бере Новий АКБ Кондиціонер працює справно Максимальної комплектації 2 комплекта резини на титанових дисках Сабвуфер Деталі по телефону Торг біля капоту . Машина продається з переоформленням.
авто у гарному стані сів і поїхав
Продам автомобіль в задовільному стані. Більше деталей розповім по телефону.
Продається ДЄУ Сенс, 2014 рік, 1,3м3, 70 тис.км.,газ-бензин,передній привід,гаражне зберігання.
Продаю фабию в хорошем состоянии Есть небольшие царапинки на бампере Все находу все работает сел и поехал Поменяна ходовая часть,новые салинблокы и тд Все вопросы по телефону
Продам автівку у гарному стані. Газ- бензин 4 покоління (вписаний). Без підсилювача керма. Нова зимова резина - у подарунок.
Продам автобус, в користуванні 10 років Зроблений двигун, перебрана повністю передня балка, нове щеплення. Два роки назад виконувались зварювальні роботи по кузову. Автобус на повному бойовому ходу, Всі інші питання по телефону, телефонуйте будь ласка після 19 годин за м.т
Продаю свій автомобіль, приганявся в 2018 для себе. Мотор, коробка без нарікань, по ходовкі все замінено, по кузову є незначні підкраси, був поставлений газ 4-го покоління 30 т. тому, затонована по колу, окрім водійського, 1т назад замінений комплект ГРМ, більш детальна інформація за телефоном.Комплект зимової гуми в подарунок. Реальному покупцю, реальний торг. Прошу писати на вайбер, не завжди зручно говорити.
Заз форза 2015року 1.5(16 клапаний мотор) по кузову є нюанси такі як (дві зад арки в рижиках без дірок,порог з водітільської сторони дірка,пасажирська сторона рижик)по мотору питань нема по коробці також по салону також стоїть губа на бампері тоніровка по кругу стоїть хароша музика з сенсорною магнітолою їздила мама
Машина на повному ходу. Вчасно все міняв, коли купив - проводив ремонт стартера, поміняв масло при покупці авто. Кузов у задовільному стані. Машина відповідає фотографіям. Детальніше біля авто. Торг біля капоту Я власник авто
авто в нормальному стані,не бите,без гнилі і тріщин,вікна всі цілі,салон рідна обшивка в дуже хорошому стані±зимова резина нова на титанах рідних,двигун зроблений 30тис.назад,без нарікань.
Машина в хорошому стані, вкладень не вимагає, новий радіатор та акумулятор. Цікавить обмін на мінівен. Усі прилади працюю чудово.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?