Авто в дуже хорошому стані як для своїх років. Машина була пригнана з Німеччини 2 роки тому. В Україні їздила жінка, авто використовувалось акуратно. Продається, бо власниці просто не підійшло. Двигун працює рівно, коробка перемикає добре, ходова в нормі.1 000 км тому було зроблено ТО. По машині потрібно зробити кондиціонер, і більше нічого робити не потрібно — сів і поїхав. Салон збережений, чистий, без сильного зносу. Є запаска, домкрат, також у комплекті віддається нова зимова резина, резині приблизно 1 рік. По кузову є невеликі нюанси, видно на фото, але на загальний стан авто це не впливає. Авто виглядає гарно, їде впевнено, по документам в порядку. Хороший варіант для щоденного користування. Приїжджайте, дивіться авто в живу та перевіряйте. Торг, та можливий обмін лише на квадроцикл! Детальніше по телефону
Автомобіль в чудовому стані, стояв довгий час в сухому гаражі, все працює кондиціонер також
Продається Форд Фокус. 1.6 Газ/бензин. На ходу, двигун в нормі, свічки, провода нові. Є недоліки по ходовій і по кузову.
Авто в доволі непоганому стані,з деякими нюансами
Продаю улюблену машину. У власності 4 роки. По машині робилось практично все, від ходової до двигуна. Зроблена хороша музика. Деталі за телефоном.
VW Golf 4 на простому та надійному 1.6 MPI в комплектації Generation(випущено в обмеженій кількості). Хороше авто для роботи або на кожен день. По технічній складовій питань взагалі немає, мотор та коробка працюють чітко та без зауважень. Ходова в порядку. Звертаючи увагу на вік автомобіля є ньюанси по кузову. Переоформлення через Дію. За додатковою інформацією дзвоніть або пишіть, завжди на звʼязку!
**********
хороший стан сів і поїхав,2л дизель 2002р
Авто повністю зроблена,знаходиться в експлуатації !на автомобілі натягнута плівка,для більш детальної інформації дзвоніть,на кузові будь яка корозія відсутня!Реальному покупцю буде знижка
Повністю готовий до роботи, брезент новий. Тара 6т.На резине, евро ступици. 50 кубов.Страховка, тех-огляд тільки пройдений.Возможна продажа комплектом з Рено Преміум 385
Автомобіль в чудовому технічному стані. Оригінальний пробіг. Двигун працює бездоганно, всі системи працюють. Мотор 1,2 бензин/газ. Коробка передач – механіка, без зауважень. Всі технічні вузли перевірені, заміна масло та фільтри проводилось вчасно. Підвіска, гальма, ходова частина – без проблем. салон в чохлах, доглянутий, є нюанси по лкп, підкраси, рижики. До машини додаю комплект хороших дисків, зимню гуму, килимки. Готовий до використання без додаткових вкладень.
Авто в гарному стані пройдене повне обслуговування. заміна масла, грм, фільтри , ходову зроблено .
Продам своє авто у відмінному стані Renault Clio Symbol. Я другий власник. По двигуну, ходовці все в ідеалі. По електриці все працює, все світиться. Кузов не гнилий, без рудиків є нюанси з ЛКП. Гума літо 60%, зима майже нова. Є чохол на авто. Кондиціонер працює, новий АКБ, електро дзеркала, електросклопідйомники передні, сигналізація, ГБО 4, подушка безпеки на місці, 2 ключі. що змінювалося за останні 2 роки (10000км): стартер, ГРМ, помпа, ремінь і ролики генератора фільтра, олія LiquiMolly, олія в КПП, антифриз, олія в ГУР, радіатор кондиціонера, радіатор охолодження, патрубки радіатора, термостат, глушник, резонатор, трос газа, трос зчеплення, колодки перед/зад, диски гальмівні передні, центральні замки 4шт, пильовики шрусів, пильовики рульової рейки, задні та передні амортизатори, опори передні, задні пружини, стійки та втулки стабілізатора, передні важелі, ремкомплекти супортів, підшипники ступиць 4шт., подушка ДВС задня, і багато чого по дрібниці.
Легендарне авто з легендарним двигуном 2.5 AEL 140 к.с, 6 ст мкпп. Кондиціонер працює, масла не бере, всі 4 електро скло-підйомники та оригінальна сигналізація - працюють, білий шкіряний салон в доброму стані. Є фаркоп з робочою розеткою. Є питання по переднім крилам, але це болячка. Нова літня гума. БіЛед лінзи, світло шикарне. Вся ходова зроблена
Деталі по телефону) машина в хорошому стані їздили кожен день і непідводила для міста чудовий варіант також якщо перша машина теж чудовий варіант пишіть звоніть домовимось
Продаю свій авто у гарному стані. Пробіг 202773 км. Не битий, не фарбований. Автомобіль дуже надійний, жвавий та економічний. Двигун у гарному стані. Масло, фільтра та расходніки змінювалися своєчасно. Ходова в гарному стану, але бажано поміняти пару салентблоків і пильовик Шрус. За лакофарбовим покриттям є вигоряння лаку на даху, та багажнику, є міні-сколи і невеликі підкраси. Всі недоліки ЛФП видно на фото. Ручник не працюэ, потрібна заміна тросиків ручного гальма. Не працює звук (клацалка) поворотників. Є теплова тріщина на лобовому склі. На каталізаторі стоїть обманка. Щойно поставив нову АКБ «Формула». Дві літні шини в подарунок.
Продам Hyundai в хорошому стані. Готов до перевірок на СТО. Авто пригнаний для себе, доглянуте, салон в гарному стані , дуже легке і економічне в управлінні як по місту так і по трасі.
Продам в хорошому стані
Продам 3300 на віддачу низ ринку /Обмен автомобіль Nissan Sunny ( Almera ) 1.6 пробіг 220 тисяч газ/бензин,автомат , автівка на свої роки 2008 в непоганому стані ,2 комплекти коліс зараз стоїть літо на титанках , та зима на залізних дисках , по автівці є моменти які потребують уваги трохи по кузову - так авто на повному ходу , за зиму зробив багато корисного , розібралися в проводці , свіже масло в акпп але є легкий пінок з 1 на 2, також є масло та фільтр на заміну в двигуні , через 1 тисячу треба міняти , також фільтр салону є , замінено дпкв , зроблена діагностика ходової , так в цілому автівка не вибаглива , і економна ! РОзгляну обмін на мотоцикл з вашою доплатою , розгляну толкові пропозиції !на обмін дорожче ! Дуже хороше авто для старту як перший автомобіль для навчання - хто хоче повчитися на автоматі ! На обмін пропонуйте свої адекватні пропозиції ! номер для зв'язку : +**********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?