Продається Форд транзит 2.5дизель в гарному технічному стані по моторі нюансів нема було багато чого зроблено ,з нюансів лиш по косметиці незначні невідремонтовані сліди експлуатації ,можливий розумний торг для подальшої інформації дзвоніть на номер-Юра
Офіційний автомобіль,один власник,автомобіль вкладень не потребує,в хорошому стані сів і поїхав.
Треба ремонт або заміна варіатора. Немає часу займатися цим авто, стоїть на припаркований бо це третій автомобіль. Авто добре обслуговувалось. Газ. Гарні шини. Рульову Рейку перебрали. Новий радіатор охолодження. Новий компресор кондиціонера. Пишіть. Відповідаю не швидко.
Продаю своє авто у звязку з купівлею іншого. Без торгу. Гаражне зберігання, «не бітий, не фарбований», пробіг оригінальний і т.д. Одразу по «косяках», які не виправляю за браком часу, щоб не турбували задарма: 1. Прогоріла вихлопна. 2. Переварювалась частина крила біля порога (є на фото). 3. Позаду на дні кузов підварювався штамповкою ще попереднім власником на невеликій ділянці. 4. Пороги передні красились попереднім власником. 5. В салон просочується запах газу - чи то через прогорівшу вихлопну, чи потрібно змінити фільтри/патрубки - треба займатися. 6. Права задня колонка «репить». 7. Не працює підсвітка годинника. 8. Відімкнені протитуманки. 9. Одометр працює «за бажанням». 10. Слабкі лампи в фарах. 11. Потрібна заміна прокладки біля двигуна. 12. Мінялось лобове (не через ДТП). 13. Правий диск колеса проржавів. Розхід «на газу» по місту 13-14, по трасі 8-10. Не займаюсь ремонтом, бо постійно знаходжусь на роботі. Авто по докуменах на кумові, тому дату купівлі треба узгодити попередньо. З продажем не поспішаю, гараж є, великої потреби в грошах не маю, тому не турбуйте через дрібниці.
Продам хороший автомобіль. Було не велике пошкодження з переду. Повністю на ходу. Мотор і ходова в чудовому стані. Їде дуже бодро як для 1.3. 12сикунд до 100км. Форсунки всі 4 нові. Нові ступіци. Нові тормозні диски. Замінене масто та всі фільтра. По ходовій не має питань. Єдине знятий компресор кондиціонера є в наявності. Потрібно відреставрувати. Тільки з переоформленням.
В продажі Вартий уваги Golf 4! В такому грамотному стані таких авто одиниці,нажаль… І так: Volkswagen Golf 4 , 1998 рік, 1.4 бензин на механіці!Технічно та візуально дуже хороший стан без дефектів. Максимально обслужений Заміненно ГРМ (я ремінь,помпу,ролики) від фірми Continental.Замінено задні 2 нові супорта,по ходовій критичних нарікань немає! Мотор працює ідеально , не димить масла не бере. ходова без стуків чи шумів , По кузову виглядає дуже добре(негнила,без ржавчини) Пороги цілі що саме головне, Салон чистий та доглянутий, є Люк,4 електросклопідіймачі, встановлене дороге Led ближнє світле , замінено повторювані поворотників з біговою доріжкою в чорному строгому кольорі,перешиті всі 4 карти,потонована якісною плІвкою Llumar,LED магнітола ,майже нова резина,повний комплект(запаска,домкрат,ключ,вогнегасник,аптечка ітд) Будь-який вид переоформлення,(Через ДІЮ також можливо) Більш детальна інформація по номеру телефону
Автомобіль повністю на ходу. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Усі питання по телефону. ?
Надійний та дешевий в обслуговуванні автомобіль. 1500 км назад заміна щеплення,була реставрація ГБЦ і головних циліндрів. Новий бензонасос в комплекті з колбою. Є питання по ЛКП. Дуже гарний технічний стан. Два ключа. Всі інші питання по телефону. Продажа тільки з переоформленням.
авто в гарному технічному стані нещодавно зроблена ходова, перевірені форсунки, двигун весь сухий, прошита на стейдж1
Авто на повному ходу! Мотор - коробка без питань, ходова в задовільному стані. кузов рівненький, дно ціле, машина без дир! З документами порядок. ЦІНА БЕЗ ТОРГУ НА ВІДДАЧУ!
Volkswagen Golf IV Variant 1.6 бензин Продається надійний та економний універсал у гарному технічному стані. Рік випуску: 2001 Двигун: 1.6 бензин (простий та невибагливий, працює рівно, масла не бере) КПП: механіка (чітке перемикання передач) Колір: чорний Пробіг: 350 тис Переваги: Просторий багажник, ідеальний для сім’ї чи подорожей Центральний замок, Свіжі витратники, вчасно обслуговувався Автомобіль не потребує вкладень – сів і поїхав. Документи в порядку.
Авто технічно в хорошому стані двигун-1.6 мкпп5ст у хорошому стані для свого віку масло ллється оригінал, заміна кожні 7-8т.км. З нещодавнього була заміна задніх амортизаторів, задні гальмівні колодки, задні гальмівні циліндри та гальмівні трубки-мідь. авто на бензині і газу не бачив, з документами повний порядок, з інших питань телефонуйте
У хорошому стані, стакани пороги цілі по кузову гнилі рижиків немає
Продам власне авто...мотор гарно робить,масла поміняні. грм поміняний,ходова зроблена. Нова гума 2024р
Продається сімейне авто, у власності більше 10 років. Звісно, за цей час було поміняно багато всього, кузов два роки тому підварювався і підфарбовувався. Разом з тим, машина на бойовому ходу ніколи не підводила. У будні краще напишіть, не завжди можу відповідати на дзвінки.
Машина в хорошому технічному механічному стані! Володію нею два роки, нарікань нема ніяких! Взяв її так як перший автомобіль, тепер хочу поміняти на щось потужніше! За час користування поміняно: ходову перебрано було повністю, замінено два радіатора, новий акумулятор, обновлено гальма, зроблено ручний, оригінальні легкосплавні диски з резиною і стальні теж, машина доглянута в охайному стані, при спокійній нормальній їзді масло в нормі, коробка механіка переключає чітко, машину використовую щоденно на доїзди до роботи і кожен тиждень на їзду додому за 70 км! Можливий обмін з моєю доплатою на щось свіже та потужніше. Подробиці телефоном або в приватних повідомленнях (якщо не відповідаю на дзвінок). Торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?