Авто в доброму стані, кожен день в експлуатації. Придбана була в серпні 2025 року. До цього була у володінні з 2008 року у одного власника. По техніці все добре. По кузову є декілька некритичних питань. Не гнила, без отворів і тд. На фото зображені головні дефекти. Салон в гарному стані. Чохли на сидіннях. Комплектація з передніми склопідйомниками та кондиціонером. Встановлено ГБО, в техпаспорті прописаний. З документами проблем немає. Зараз встановлена літня гума. Є зимова також. За додатковими питаннями звертайтесь. Торг присутній.
Автівка в гарному стані: сів і поїхав. Продаєм, бо є така ж Манюня. Всі питання обговорюються по телефону. Такая Манюня дуже підійде дівчині. Машинка практична, маневрова, легка. Доглядалась вчасно, мастило мінялось кожен рік оригінальне, фільтра всі чисті. Якщо піде на продаж в цьому році то додатковий бонус - оформлена страховка.
Продам напівпричіп контейнеровоз бортовий. 1998р осі бпв на барабанах. 70кубів. Тент цілий, пломбувальні кільця і трос присутні. Працював на перевезенні ранніх і пізніх зернових. Більше фото та деталей телефонуйте. Торг присутній
ГБО вписане в техпаспорт. Підігрів заднього і лобового скла Чохли на сидіннях. Коврики EVA. Легкосплавні диски. Розхід 9,5 місто, 8,1 траса.
Авто в гарному стані,ухожений салон,ходова і масло міняне 2 місяці тому,встрояний газ,продаж по довіреності.Що цікавить дзвоніть розкажу по телефону або пишіть вайбер
Авто потребує фарбування , передні крила є інші , троє дверей теж , крім передніх правих , бампер передній і задній теж є , стоїть подвійний скло пакет ( та тих дверях теж ) , підсвітку внутрішніх ручок , заводська сігналка , датчик світла і датчик дощу , поміняні церкви ГРМ ( 5000 км тому ), авто заводиться і де . Цікавить продажам або обмін на менше авто на автоматі . Також можливий обмін на не розмитненне авто позашляховик
Машина на ходу, дешева в обслуговувані і в їзді , реальному покупцеві торг
машина стан ідеал ціна договірна дет за тел
Продам автомобіль в гарному стані можливий обмін за всіма деталями телефонуйте пишіть **********
Автомобіль після придбання з салону в 2002 році перебував в одного власника. Загалом гарний стан, корозія в деяких місцях на кузові, періодично загорається "Check" (каталізатор).
До вашої уваги . Ексклюзивно гарний и в чудовому стані ваз 2107. Двигун ,ходова коробка все в ідеальному стані нічого не гуде не стукає. Встановлено газ . Нова гума.Сигналізація .Фаркоп.Машинка сів і поїхав ,один власник. Вкладень зовсім ніяких не потребуэ.Дзвоніть пишіть обовьязково домовисось. можливий обмін з моєю доплатою.
машина в доброму технічному стані. ГРМ, колодки замінені 15000км. назад. ТО (масла, фільтра) на 317000. два комплекта гуми. ГБО вписане. Середній розхід на газу 8 л/100км. Нюанси по лакофарбовому покритю капота і даху (пошкодив сік липи). торг присутній. дзвоніть домовимось.
Дефекти на фото. всі додаткові питання по телефону. Авто на ходу,використовується рідко.Все добре . дефекти по лкп.комплект зимней резины. Хороший торг.
Авто обслуговувалося вчасно, міняні всі росхідники, склопакет, сигналізація, кондиціонер,газ вписанийв техпаспорт, газ четвертого покоління. Авто сів і поїхав, ніяких вкладень не потребує
Атомобіль ланос 2008року. Стан віддміний. Замінено ремінь грм. Ролик помпа охолоджуюча рідина масло фільтра передні тормазні диски та колодки. По електриці все працює.Гаражне зберігання.Салон доглянутий не прокурений. Загалом доглянуте авто.
і20,хетчбек (рестайлінг),- дуже хороший варіант для міста: надійна в експлуатації та проста і дешева в обслуговуванні, з мінімальними витратами на паливо та розхідники.. (6-6,5 л бензин і 8-8,5л газу..!) Це-ідеальний варіант як для частих робочих поїздок, так і як перше(учбове) авто..! Технічно-у гарному робочому стані, а по кузову,- УВАГА: вже поварили обидва нові, якісні(чернігівські) пороги ( у т.ч. поміняно підсилювачі та піддомкратники) + ще обробка,+фарба.. При бажанні, можна підправити нюанси по капоту та де-інде по кузову( косметично) Якщо цікавить,- є відео,-можу відправити на ваш вайбер( вкажіть..)Бонусом віддам комплект коліс на легкоспл. дисках! Ціна,- враховуючи загальний робочий стан та покраску, в т.ч. обробку "барашком"порогів. "Голу" , як є ( без додаткового комплекту коліс та покраски елементів.. - віддам за 3500,- для перекупів..)
Продам власний Ford Focus 1 (2002 р., універсал). Машина повністю доглянута, обслужена, у хорошої комплектації. Стан — «сів і поїхав», готова до будь-яких перевірок.Головні переваги:• В одних руках 5 років! Я другий власник в Україні. Чесна історія відображається в Дії.• Фаркопа ніколи не було! Важких вантажів не тягала, двигун та коробка без перевантажень.• Кузов без гнилі та іржі взагалі. Пороги, арки, дно та низи дверей повністю цілі. Є дрібні сколи та косметичні підкраси. На лобовому склі пасажира є незначний внутрішній скол (зовні скло ціле, тріщин немає, огляду не заважає).• Без ДТП! Подушки безпеки (Airbags) водія та пасажира повністю цілі, не спрацьовували.Комфорт та безпека:• Встановлено сигналізацію, центральний замок та механічне блокування КПП ключем.• Дуже місткий багажник, сидіння складаються в рівну підлогу.• Передні електросклопідйомники, електродзеркала, регулювання сидіння по висоті.• Підігрів заднього скла, працюючий задній двірник.• Якісна 2-DIN магнітола з Bluetooth (музика, гучний зв'язок).Технічний стан:• Надійний двигун 1.8 л (Zetec), масла не бере взагалі, заводиться з пів оберту.• Встановлено ГБО (газ/бензин), ГАЗ офіційно вписаний у техпаспорт!• КПП працює чудово, передачі вмикаються м'яко та чітко.• Ходова зроблена повністю (перед та зад)! Їде м'яко, збито, нічого не стукає.• Обслужена: свіже мастило в двигуні та КПП, нові фільтри та антифриз.Документи та бонуси:• Продаж тільки з повним переоформленням (Сервісний центр або Дія).• Свіжа страховка (автоцивілка) вже є. Повноцінна запаска в багажнику.• ? ПОДАРУНОК: Комплект хорошої зимової гуми на окремих дисках + ковпаки!
Продаємо своє авто,3-тій власник,авто доглянуте ,все вчасно мінялося і робилося,пробіг оригінальний,готові до будь якої перевірки,стоїть новий акумулятор,радіатор охолодження,перебрана ходова в восени,нова літня резина,на якої проїхали 1000-1500 км(є комплект колес зими,шиповка на дисках)машина на газу та на бензині,їде чудово,також міняли штатну акустику і ставили нову магнітолу,присутній торг,покупець буде задоволений.
торг присутній
Мазда 3, 2003 рік, 1.6, газ/бенз, гарний стан, не гнила днище та пороги цілі, в ходу приємна, страховка присутня, переоформлення обов’язково Рівноціний обмін
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?