Продам Пежо 207 SW в гарному стані,що чітко видно на фото! Машина на хорошій комплектації.Кузов рівний,без дтп, всі вікна рідні з лобовим склом. Авто пройшло повне ТО все що потрібно зробити уже зроблено! Резина в хорошому стані.Салон не затертий,не порваний.По моторі та коробці питань немає.Більш детально розповім по телефону!Торг біля авто!!!
авто в гарному стані. мотор після ремонту по ходовій є незначні питання не фарбована, без дтп. торгу НЕМАЄ Фото трохи старі, відправлю детальне відео, по корпусу нічого не змінилось Тільки повне переоформлення. телефонуйте
Продаю свою, Honda Accord 6 2.0 VTEC Максимальна комплектація З нюансів, задні арки, вже рижики На гарячу, відчуття важкості руля В придачу, комплект зимової резини та різних дрібниць Більш детально телефонуйте
.Нужно поменять кольца и прокладки в двигателе, время пришло. Некогда заниматься, все детали куплены. Кузов в порядке. Не новая, но в таком состоянии очень трудно найти. С 2006 года в одних руках, предидущий хозяин в зоне доступности тоже, если появятся вопросы. За машиной ухаживали. При малейшем подозрении на неполадки ехали на сто. Проездит ещё лет 30 без проблем. Очень мягкая. Хвалить могу долго. Автобизнесменам будет не интересно. Хочется отдать в заботливые руки. Предложения типа «заберу за 2500, хороша но дорого» не надо. Если такой же или лучше где то дешевле - пожалуйста там и покупайте. Торг чисто символический. Причина продажи - в семье хватает машин, не хочется, что бы стояла. И - при поездке на данном авто Вы ощутите его необычную харизму. Легенда.
Продам улюблене авто вихідного дня, у зв'язку з бажанням чогось нового. По авто: Технічно все окей. Обслуговування вчасне та якісне на профільному сервісі "Garage racer". Масло Motul. Двигун M52B28 (однованосний), + найнадійніша МКПП Getrag. Хто розуміє це поєднання двигуна+кппп буде дуже задоволений. Вкладено багато коштів (±200тис.) Пригнана в 2022 році, тоді і встановлений газ. 2 власник в Україні. Пробіг рідний. По ендоскопії все окей. Замінений повний комплект щеплення, вся ходова перебрана, що відчувається. Перевірки вітаються. По кузову є моменти у вигляді погано фарбованого капоту (фото не передає), пороги рідні, цілі, але в одному місці є наскрізна ржавчина. Підігріви сидінь працюють, круїз-контроль, замінені динаміки. Всі функції працюють. Авто не нове, тому присутні вікові сліди експлуатації, але в цілому авто любили і доглядали. В комплекті 8 коліс, 4 зими goodyear на штампованих колесах, + 4 зимових шини без дисків. Від авто не позбуваюсь, торг присутній в розумних межах. Привертає багато уваги, за ці кошти я був дуже вражений. Авто емоція. Телефонуйте, підкажу більше. Я власник, авто моє, любий вигляд переоформлення.
Пригнаний з Німеччини. Один власник в Україні. Не бита, не фарбована. Є незначні нюанси по кузову
Рейсовый стан,все працює,є холодильник, інші питання за телефоном
якщо + літній комплект коліс - вартість авто - 4500... Купував авто наприкінці 2021... Пробіг - 171.500 км... Попередній власник казав, що машина не фарбована... Я не перевіряв... У мене аварій не було... По машині... проблеми... є необхідність зайнятися кузовом... іржа, сколи, пороги... сколи на лобовому (ехо 22 року)... що зроблено за ці 4 роки... ремень ГРМ (172.000км), всі рідини, свічки іридієві (180.000км), всі гальмівні диски та колодки (175.000км), перебрані супорти (210.000км), трос ручного гальма, задні амортизатори, бензонасос (200.000км), ступиці, датчик ABS, термостат, нове зчеплення в зборі, масло в коробці, повністю перебраний та обслужений робот (було боляче по грошах, 210.000км), акумулятор (початок літа 2025)... по колесах... гума nokian зима та літо 21 рік, брав нову... літо 225/50/R17 ще на два роки... зима 205/60/R16 як нова... на зимовому комлекті з оригінальними дисками встановлені алюміневі проставки на 30мм (100$)... ціна дисків з літнього комплекту (брав нові під замовлення GMP Italia Stellar R17 black polished) - 845$... встановив фаркоп... 100$... є wi-fi приймач до магнітоли... в цілому - сів і поїхав... лише кузовні моменти... п.с. не розраховуйте на спікування у чаті - дзвоніть... на даний момент ця машина друга у власності та продовжкє гарно виконувати свої функції і на далі...
автомобіль запускається і їде.до дтп в непоганому стані.повний привід. колеса r17.Українсь реєстрація я власник з документами порядок позиції за 1000 заберу нерозглядаю
популярний і доступний компактний автомобіль B-класу від американської корпорації General Motors (власника бренду). Він відомий своєю надійністю, економічністю та невисокою вартістю, що робить його чудовим вибором для поїздок та в ролі першого авто.
Т4 Каравелла 2,5 дизель 75квт Оригінальний пасажир 8+1 Замінений двигун Перебрана коробка Замінене щеплення Є моменти по кузову Пошкоджена бокова вставка і поріг є погрунтовані! Решта по телефону
Я єдиний власник даного автомобіля в Україні. Потужний 1,9 надійний і добре обслужений дизельний двигун . Коробка в ідеальному стані. Салон чистий і доглянутий. Є незначні пошкодження лакофарбового покриття, тому віддаю зі знижкою на іх виправлення. Телефонуйте- домовимося!
Автомобіль із пробігом 127тисяч, стан відмінний, як новий Є газобалонне обладнання. Кондиціонер Електропідйомники, електрозеркала. Підігрів заднього скла та дзеркал . Камера заднього ходу Задня електрошторка
Авто в хорошому стані, стан сів завів поїхав, ходова не розбита, по кузову ціленька, мотор 1.5dci на 80к/с, їде дуже бодро, мотор працює рівненько, салон в хорошому стані, оригінальний пасажир з аерополками, кондиціонер скло підйомники електро дзеркала, повна комплектація,кого цікавить дійсно гарне та догляну те авто звертайтесь, любий вид перепису, за деталями телефонуйте))
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?