В продажі авто японського виробництва. Бізнес клас всього за 3000$. АКПП 4 передач. Працює рівно без ринків та ривків. Масло замінено 3000 км тому. В моторі також масло замінялося 3000 км тому. По авто є незначні нюанси по салону по кожі а так все працює. Клімат контроль, люк (2 положення), круїз контроль, пам'ять сидінь та багато іншого чого не буде в авто за такі кошти. Газ бензин який працює. На гарних титанах, музика в круг. По кузову трохи є моментів. По ходовій ще походить, особисто нічого не робив. Розхід палива 8-9 газу по трасі. По місту 15 літрів газу на 100
Маленьке єксклюзивне дуже гарне авто, у нему е все що треба, двигун шепче, інжектор ТО, ходова зроблена, стойки заменені, рульова гідро-рейка реставрована, кондиціонер проведено повне ТО, два ключі, гарна дорога тоніровка вікон, обігрів заднього скла, встановлено бортовий компютр, сігналізація, обесшумлена, нова музика-громка связь, джостік, регистратор, масло фільтра поменяні по регламенту, чехли, е зимова гума,е ще нові запчастини до неі, гадаю що авто потрапе в хороші руки...дзвоніть...авто робив для своеі жінки, катае кожен день...ТОРГ
Продам Ліфан Х60 2013 року,144тис пробіг,у задовільному стані.Всі деталі по телефону.**********
Авто в чудовому стані! Практично вся в рідній фарбі. Мотор обслужений від А до Я. Ходова робилась. Масло мінялось 3000 тому Новий масляний фільтр Новий бензиновий фільтр Новий АКБ Новий генеранор Нові датчики коленвала та ДМРВ Новий випускний колектор Новий масляний насос Нові тормоза в коло Нові передні тормозні диски Нові стойки каяба Цепочка в відмінному стані! Машина жива, чудово заводиться в любу погоду з пів тичка, дуже гарно набирає. По двигуну та коробці питань нема
• Автомобіль у доброму технічному та візуальному стані. • Повністю обслужений. • Кожного дня на ходу. • 1.5 Diesel. • Економний — розхід 4–5 л. • Кондиціонер працює. • Два комплекти резини. • Всі деталі по телефону.
Пасти б5 технічно справний двигун кпп все ок Заводиться в будь яку погоду є моменти по кузову але не гнилий причина продажі потрібно бус
Продам своє авто Audi 100 c4 Власник я, знаходжусь у Польщі (переоформлення через ДІЮ одразу) Машина стоїть ніхто не їздить (молодому пацану само то що потрібно) По машині: замінена вся ходова окрім задніх амортизаторів, передніх стойок і опорних підшипників) масло теж замінене буквально 300 км проїздив і поїхав до Польщі. Кожна ризинка кожен болтик замінений на новий. Задні суппорта, колодки в круг троси ручніка також замінено на нове. Ролики ГРМ та сам трос ГРМ також замінений. (Все ставилось дорогої фірми) Що із срочно потрібно замінити передній лівий ступічний підшмпник який вже лежить у багажнику. Банка стоїть від Спрінтера (звук класний) Машинка у доглянутому стані бо робилась для себе, багато що не встиг зробити, мотор в доброму стані, масло не бере. 2.6 ABC чистий бензин газу не бачила. Передній привід. А також із машиною віддаю оригінальні титани від ауді А4 з новою зимовою ризиною. Віддаю авто без магнітоли та задніх колонок. Від ціни якої зійдемось скину ще 2000 грн на магнітолу та колонки. Якщо новий власник буде мати бажання, можу віддати сабвуфер задні колонки та магнітолу за окрему оплату. Телеграм: shell_sss Viber: ноль,девʼять,вісім,три,один,вісім,два,три,вісім,три. Авто знаходиться у м.Липовець, Вінницька Область.
Пригнана в 2022 році, перший власник в Україні, авто в нормальному стані, нещодавно виконувався ремонт паливної системи, ГРМ замінений 10 тис тому, питання за телефоном, переоформлення
Продаю дійсно живу трійку (е36 320і) в рідній фарбі з мотором м52b20, ніколи не стояв газ! Збережена авто, стан на 4+, чого лише варта оптика та стан салону, встановлене якісне освітлення, кожна кнопка в салоні працює, мотор працює відмінно, в наявності 2 ключі, кондиціонер працює справно. Є питання по порагах, треба робити, потертості та незначні подряпини лакофарбового. Вона дарує чудові відчуття від керування: швидка, маневрена, ідеально підходить для міста. А відкритий люк у сонячний день — це просто казка. Переважно знаходжуся в Житомирі, іноді буваю в смт.Романів.
Авто в гарному стані, 226 тисяч рідного пробігу 2 власники за 20 років, пеоформення без проблем, кондиціонер свіжо заправлений, ГУР, сигналізація, партроніки, нова ходова частина, нове щеплення , новий радіатор охолодження, деталі за телефоном
Автомобіль на повному ходу,не битий. Газ в техпаспорті вписаний.
Продам авто на повному ходу е нюанси по одній стойці і пару рижиків на крилах Ціна без торгу
Авто находу, сів і поїхав. Також цікавить обмін НА АВТО НА АВТОМАТІ. Пишіть на вайбер **********.
Продам автомобіль в хорошому стані. Присутній кондиціонер. Рідний пробіг. Технічно обслужений, замінено масло та фільтра.
Продаю автомобіль, по ходовій частині все добре. Машина їде бадьоро дарує багато емоцій і збирає погляди. Стоїть приємний вихлоп. Регулювання дзеркал Два передніх склопідйомники Бортовий комп'ютер Музика хороша, машина обслужена так як за нею доглядали. Замінено масло. Поміняно фільтри Замінювали стартер. Залито свіжий антифриз. Піч повністю нова. Усі подушки двигуна Колодки в коло передні диски Новий ремінь генератора Мотор оливу не споживає від заміни до заміни як належить. Дно кухонного посуду. Є моменти по ЛКП. Тріснула шпаклівка на крилі і на даху повилазила. Два комплекти коліс Переоформлення я власник Для покупця зовсім невеликий торг. Розглядаю обмін
Продам свою машину 1,5 автомат d15b2 інжектор Поварена , пофарбована , мотор відкапіталений , ходова частково перебрана Електролюк , ел.дзеркала , круїз , ел.склопідйомники все працює
Продам машину в робочому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?