продам надійне вмістиме бмв є46 в збереженому стані, ніразу не підводила, двигун масла не підбирає, від заміни до заміни 700грам, машина ціла не бита й не гнила, в дтп не була шпаклівки нема, ходова перебрана, замінено всі масла міст коробка все добре. фільтра розхідники, 2 комплекти коліс, з мінусів: по кузову пару рижиків і не працює задній двірник
Авто в гарному стані Не потребує вкладень Обслуговане по усім розхідникам Усі деталі по телефону
Авто в хорошом состояние вложений не требует гаражное хранение обработана обишумлена все вопросы по телефону
Продам власне авто Ford Focus 2 ,1.6 бензин/газ 2007р.в. в доброму стані. Був пригнаний з Польщі , в Україні проїхала 20тис.км. Технічний стан задовільний . Було за останній час зроблено: реставрація рульової рейки,заміна передніх ступіц, ремонт генератора і стартера, заміна гофри,було зроблено все що потрібно по ходовій частині, заміна ГРМ на 214тис., заміна подушок двигуна, заміна передніх і задніх колодок, новий акумулятор ... Зовнішній вигляд відповідає на свій 16річний стан , в деяких місцях є сліди підкрасів, є не великі подряпини, сколи, є тріщини на передньому і задньому бампері... Салон в хорошому стані без серйозних пошкоджень, не прокурений. Розповім більше інформації якщо плануєте купляти . Шановні перекупи прошу не турбувати мене !!!
Продам авто в хорошому стані володію нею 8 років за час єксплуатації нічого серйозного не мінялось,на даний момент замінилося, ГРМ комплект Гейтс ремінь усилений помпа термостат натяжитель ремня все німецьке коштувало 400€ ходова вся справна,новий акомулятор новий потолок нова зимня резина,генератор зроблений, рейка трішки піддтікає але не стучить я перший власник від коли її розмитнили.
машина в доброму стані, замінені всі рідини, масло мінялося кожні 7 тис.км, після 370 тис км була проведена капіталка ДВС. масла не бере. За всіма питаннями звертайтесь по номеру телефона.
Неспішно Продам свій Сітроен. А Салонам, майданчиків шахраям прохання не турбуватися:) можливий торг біля автомобіля символічно. Машина для міста те що потрібно. Сів і поїхав. Двигун і коробка працюють чудово. Можна помінятися на щось цікаве - і щоб був розмитнений:) торг мінімальний. всім вдали продажів. Цікавлять кросовери, можливо Седан Шкода Читайте уважно! Ціна доплати розумна
Автомобіль пригнанний з Німеччини,на свої роки в ідеальному стані,двигун,коробка та щеплення працюють без нарікань,ходова без посторонніх стуків,гарний,шустрий та єкономний автомобіль для міста!підігрів лобового скла,перфаровані гальма,прямий вихлоп!машинкою будете задоволені!
Автомобіль у гарному стані 2.0 turbo B207L Вирізана екологія + легко зашита, в подарунок віддам рідний ЕБУ Багато чого робилось, по кузову не ржава, дно ціле. На всі питання залюбки відповім Машина кожен день в ходу Перекупів і майданчики, попрошу не турбувати Краще писати, бо не завжди буде зручно говорити По ціні домовимося Справжньому покупцю гарний торг
Авто в гарному стані.
За інформацією телефонувати/писати what’s app
машина повністю обслужена,поміняна вся ходова...,підшипники,колодки,новий радіатор охолодження та новий радіатор пічки, новий генератор 120, акумулятор,стартер,кабелі високовольтні,свічки,масла,фільтра,всі патрубки,антифріз,всі дачики,гідрач працює,кап.ремонт коробки,нове щеплення,газ 4 покоління вписаний настроєний по трасі 10/100,всі мости,роздатки і пониженні працюють!!!більш інформації по телефону
Продам королу,в гарному стані,в рідній фарбі,без корозії та жодного жучка,кожна кнопка працює, кондиціонер працею,встановлено камеру заднього огляду,у власності близько п'яти років.
Авто в хорошому стані. Підвіска справна. Салон чистий. У рідній фарбі. В ДТП не була. Кузов і днище ціле, оцинкована. В комплекті зимова шипована гума з дисками.
Авто в гарному стані! Вкладень не потребує, сів поїхав. Реальному покупцю торг біля авто. Авто знаходиться в місті Ужгород. Любе переоформлення.
Продам BMW 320 серії, купе Скину відео огляд за потребою Мінімальний торг біля капоту
Перший власник в Україні. Рідний пробіг 169 400км. Дві пари ключів та два комплекти коліс. Технічно та візуально в хорошому стані. Любі ваші перевірки на СТО . Бампер трошки пошкоджений на цьому скидаю. Не гнила. Два покраси має машина приїхала така з Німеччини. Тормозні колодки поміняні. Мотор та коробка супер Електрика вся справна Кондиціонер працює . В загальному добре та сімейне авто в своєму цінновому сигменті, повністю обслужене та не з великим пробігом, машина економна та по місту шустренька, хто купить запевняю не пошкодує
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?