Продам авто у гарному станi економiчне маленькие деталi за телефон
Продам своє авто, машина з салону Переоформлювалась один раз, з батька на сина. Гарна робоча конячка.Без примхів. За всі роки жодного разу не підводила. Стан-сів поїхав.
Газова установка,4 покоління,розхід 8л.газу на 100км.ходова ідеальна,все поміняно, гальмівні колодки поміняні,масло поміняно,фільтра теж,радіатор ,пічка салону,помпа , термостат теж поміняні,
Авто в хорошому стані сів і поїхав Всі питання по телефону Можливий обгін на буса
продам комфортне та надійне авто, все працює, кожна кнопка, клімат працює, підігрів лобового, заднього скла та дзеркал. повністю обслужено ходову та ГРМ. з недоліків лівий поріг під заміну (є в наявності, віддам з авто) правий потрібно докласти трохи рук, на їзду не впливає. торг біля капоту, майданчики НЕ ЗАОНИТИ!!! більш детально по телефону або при зустрічі.
Добре, надійне авто. За всі роки не підводило жодного разу. Є моменти по кузову, вимагає підфарбування, поріг з правого боку під заміну, не працює освітлення салону на відкриття дверей, потрібно керувати блоком управління. Та всі інші питання телефоном.
Машина бомби. Все працює. Далі момент машин в Німеччина Магейм. Напишіть телефонуйте через ватсап
Дуже добра машина на МКП для того щоб вчитися їздити та не боятися подряпин. Надійна, керована, маленька.
Продам авто, кожен день на ходу, використовується регулярно без нарікань. По технічній частині: двигун працює рівно, обслуговувався вчасно. З останнього: замінені гальмівні диски по колу, нові передні стійки та пружини, замінені задні сайлентблоки підрамника, замінено прямий ричаг правий, замінені опорні підшипники ( по ходовій повністю справна) переварені пороги, усілки, піддонкратники замінено масла фільтра колодки на 385тис По резині: літня — нова, від’їздила один сезон По кузову є незначні нюанси (вік авто дає про себе знати) Встановлений доводчик багажника. В цілому авто доглянуте і технічно в хорошому стані. в авто встановлено ibus та придбана підписка. (усі датчики виведені на дисплей мультимедіа) Більш детально розповім при огляді біля авто.
Продам автомобіль батька. Автомобіль майже не використовувався з оригінальним пробігом 6 тисяч,в гарному стані та в рідній фарбі Має передні скло підйомники, оброблена ,килимок багажника ПРОБІГ ОРИГІНАЛ!!!!!!
Продам авто в справному стані, вкладень не потребує, технічно без зауважень, всі вікна рідні, любий вид переоформлення, дійсна страховка.
Автомобіль у відмінному стані. Офіційний! ГБО-4 вписане! Клімат робочий. Нове зчеплення. Переоформлення.
Продам Renault Scenic 2, 2007 року. В Україні я перший і єдиний власник з 2021 року. Машину продавати не планував, тому 300 км тому зробив велике ТО: замінено ГРМ, помпу, ремінь навісного обладнання з натяжним роликом, антифриз та гальмівну рідину. Встановлена оригінальна права верхня гідроопора двигуна (вартістю 4800 грн) та додаткова опора; нижні перевірені — у порядку. У травні 2025 року була перебрана передня ходова. Амортизатори змінювалися 15 тис. км тому (оригінал Monroe), разом із ними — опори амортизаторів та сайлентблоки задньої балки. Двигун в ідеальному стані, цієї зими в морози -18°C заводився без проблем. Є електротени пічки — взимку салон прогрівається дуже швидко, незалежно від температури двигуна: вже за хвилину після запуску з дефлекторів йде тепле повітря. Акумулятор топової серії VARTA (купував у 2023 році). Літня гума: преміум-класу Toyo Proxes Comfort (Японія) на 16-х легкосплавних дисках, купував навесні 2025 року, пробіг 6000 км. Зимова гума: у комплекті на литих дисках R15 (пробіг близько 10 тис. км). Аудіо: встановлено емулятор CD-чейнджера YATOUR з Bluetooth-модулем. Можна слухати музику з флешки/телефона та спілкуватися по гучному зв'язку. Збережено оригінальну магнітолу, що працює з підкермовим перемикачем та автоматично регулює гучність залежно від швидкості. В авто працює кожна кнопка та лампочка. Встановлені дорогі LED-лампи у ближнє світло (відрегульовані, не сліплять зустрічних авто). Є датчики світла та дощу, безключовий доступ (дві ключ-карти), круїз-контроль, обмежувач швидкості. По кузову є подряпини та дрібні дефекти, притаманні автомобілю такого віку (19 років). Приходьте з товщиноміром — я впевнений, що шпаклівки немає. Авто знаходиться в м.Умань
тьАвто в нормальному стані.Пів року тому поставив нову резіну,всесезонку(185/70/14)Поміняв світло на японських гологени(Piaa 5000k)вартістю 2000грн.Поміняв передні пружини та стабілізатори.Були повністю замінені клапани,направляючи,сальників,компенсаторів,заміна цепі грм з шестернями.300км назад мінялося масло та фільтри.Також стоять нові свечі Bosh.Всі стьокла крім водійського тоновані.Газ-бензин,вписані.Стоїть гбо4
Прошу до уваги власне авто,в 2022 придбав із за кордону.Економне авто з двигуном 1.8 tdci Авто повністю обслужене ,ходова частина без нарікань ,помилок по машині немає,зроблені форсунки ,замінений демфер,по двигуну все добре масла не бере По всім питання набирайте розповім що цікавить по машині ,торг біля авто
Авто в хорошому стані. -Клімат -передній підігрів сидінь -4 склопідйомники -підігрів дзеркал -просторе сімейне авто з невеликою витратою палива.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?