Авто на ходу у гарному стані,помінани крупно узлові діталі:вижимна корзина,стойки,пружини,гальмівни дискі,колодкі,безоносос паливного бака.
Продам автомобіль Mazda 6 2.3 об'єм Був проведений ремонт ГБЦ та заміна поршневих кілець, масло не їсть зовсім. Стоїть газ. По техніці без вкладень. По кузову є моменти, по фото видно ( арка задня та поріг знизу) є іржа. Тільки пряме переоформлення. Свіжа страховка. Огляд в районі проспекту. Петровського (І. Мазепи). Ціна 4990$. Ще стоїть нова вихлопна система, сажевий фільтр ще не видалено. Змінено комплект ланцюга газорозподільного механізму та помпа. Встановлено нові фари зі світлодіодним світлом. торг тільки біля автомобіля.
Надійний та денамічний економний нова зимова ризина
Chery Е5 2012 р., бензин. Він код LVVDC11B6CD235732. В 2025 році повністю зроблено ходову, поміняно мастила , ремні. Один власник оригінальний пробіг 159000, гаражне зберігання.Телефонувати за номером
Гарне авто,,,, не потребує вложень .Усе працує, біжить як пантера, гальмування як у слона... Пригнаний з Німеччини, дуже файно піклувались за авто...
Авто з салона в одній сім’ї! Має з салону повну додаткову антикорозійну обробку ! Стоїть гарна музика ! ГБО вписаний в тех паспотр ! Машина повність в оригінальному окрасі !!! Всі вікна рідні ! В комплекті до авто зимова гума на дисках з оригінальними ковпаками.
Напівпричіп шміц осі saf, повітря тримає, всі супорта робилися півроку тому, поміняно чотири ступичних підшипника+ диски. Завантаження верхнє бокове заднє все працює, все рухається.резина 50 %залишку по кругу. Дві підємні осі .Перед війною знімалася підлога вварювались додаткові перемички. На зараз два листа фанери бажано замінити, рама не гнила але є ржавчина. Розміри причіпа підходять під всі види утеплювача+ геометрія. Машина в основному возила утеплювач з Черкас.
Авто, з моменту реєстрації, обслуговується тільки на станції Skoda. Вся історія по автомобілю є на першому Автоцентрі Києва Skoda. До автомобіля йде комплекти зимової гуми, на металевих дисках. Все рідне, не фарбувалась.
Автомобіль сів і поїхав
Авто в дуже гарному стані, масло, фільтра замінено, моторчик шепоче, їде дуже файно.
Машинка в хорошому технічному стані, вкладень не потребує. Замінено свічки запалювання, високовольтні кабелі та котушку, фільтр, олію, всі рідини та бензонасос з фільтром. Шкіряний салон, сидіння із регулюванням у 3 позиціях, задні складаються. У машині дуже гарна акустика від ALPINA, саб у багажнику, усі колонки працюють. Мультизеркало заднього виду з реєстратором, gps, та багатьма іншими мультимедійними функціями. Машинка супер, сів та поїхав без проблем. У комплекті літня гума від мішелін (відката 1 сезон) на титанових дисках. Докатка, вогнегасник, домкрат на місці. Подробиці по телефону (Ватсап і сигнал).
Автомобіль в доброму стані, використовується кожного дня, ні разу не підводив, завів і поїхав. Недавно було замінено передню і задню ходову. Що З автомобілем відаю комплект зимової резини на дисках (резина проїхала один сезон). Пробіг оригінальний. Розумний торг біля автомобіля. Якщо не відповідаю на телефонний дзвінок пишіть на вайбер.
авто в доброму стані,вкладень не потребує.не бита,не крашена.все працює
Авто в хорошому стані в повній комплектації ..повністю обслужена ... ...авто знаходиться в Чехії...
Все работает. Без ДТП. Всё вопросы по тел
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?