Повнiстю готове до експлуатацii авто. Потрiбно звiльнити мiсце в гаражi.Дуже рiдко iм користуюся.
Хороший стан на свої роки. Замінив масло в двигуні, коробці. Поміняв передні колодки.
Продам авто, щодня на ходу. Кого зацікавить дзвоніть розповім детальніше. Так само обмін на авто по дорожче. **********
В авто вкладено багато грн Новий власник не пожаліє деталі за номером **********
Ford Focus 2007 рік. На повному ходу. Свічки масла замінені. На даний час крім заміни порога робити нічого не потрібно. За деталями телефонуйте після 18, або пишіть на вайбер.
Продам домашній транспорт, авто на повному ходу, 5 тис. Назад було замінено ( грм, помпа, антифриз, ролики усі, ремені, нові тросики ручника, новий супорт ЗП, видалений каталізатор і варили пламегасник) машинка в доброму стані, і ви повинні розуміти що машина 2005 року і будуть явні сліди експлуатації, є незначні нюанси по рижиках, ходова майже ідеальна, газу не було і не має, Салон в доброму стані, є чохли на сидіннях, 2 ключа, по документах все добре (переоформлення), адекватний торг біля капоту, приїжджайте, дивіться , торгуйтесь) завжди рад відповісти на ваші запитання))) Велика просьба Перекупів, ось цих допомогаторів продажі НЕ ТУРБУЙТЕ!!! Можу на обмін, як з моєю доплатою так і з вашою
Продаю Skoda octavia tour 2000р -Двигун 1,8T бензин -Автомобіль був пригнаний з Німеччини -Авто в хорошому стані,вкладень не потребує -Всі нюанси по авто є на фото -За деталями звертайтесь по номеру
Автомобіль пригнаний з европи в тому році, замінений ГРМ, ролики,помпа, ремінь навісного обладнання з натягувачем, свічки, масла (мотор+коробка), почищена заслонка дроссельна,фільтра нові. Встановлений захист двигуна! Страховка з квітня місяця. Свіженький АКБ. Каталізатор на місці!
Дуже гарне авто!!! Для своїх років в гарному стані! Грошей на обслуговування не жалів! Швидке та економічне авто!
Продаю свій авто, куплений з салону в листопаді 2015 року. Рідний пробіг, їздив на роботу та дачу. Доглянуте авто, замінював все по регламенту і навіть більше якщо щосьнеподобалось. Замінені передні стойки Kayaba, ремінь генератора, ролики, натяжитель. Відрегульовані клапана 3т.км тому. Встановлена голова Teyes СС3 2к 10.2 дюйма (400 у.е), динаміки перед та зад JBL (250 у.е), камера заднього руху. Замінені всі лампи на LED (світло шікарне). З салону встановленний ГБО працює без нарікань. Новий власник буде задоволений. По кузову є незначні сліди експлуатації. Більш детальну інформацію за телефоном. комплект зимової гуми в подарок. Хорший торг реальному покупцю!
Subaru Outback 2.5 Механіка (4х4). Чесний пробіг. 2007 рік > Продам справжній японський танк — Subaru Outback на механіці! > Автомобіль для тих, хто розуміє переваги механічної коробки передач та повного приводу Subaru. Ідеальний варіант для наших доріг, зими та виїздів на природу. > Головні переваги цього авто: > * Механічна КПП: Надійна, проста, дозволяє повністю розкрити потенціал повного приводу. "Є понижуюча передача (Dual Range)!" Чесний пробіг 357 тис. км: Цифра реальна. Двигун обслуговувався, машина їздила, а не стояла. В робочому стані. Є запасний комплект літньої гуми на дисках.
Авто в гарному стані вкладень не потребує Дет за телефоном
Рік назад купив у першого власника( обслуговував авто у офіціалів). Гаражне зберігання. Пробіг рідний 372 тис. ( є сервісна книжка). Все мінялось вчасно та обслуговувалось ,машина вкладень не потребує ,сів і поїхав , більш детально по телефону. Перекупам не турбувати.
автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує, авто для повсякденних поїздок. витрата палива дуже задовільна звертайтесь за номером телефону **********
Продам VW Golf 4 2004р.в. в хорошому стані, є сліди експлуатації, стоїть новий акумулятор,під заміну праве крило, я власник, переоформляється, за деталями звоніть. торг біля авто!
Продам рено меган 2 з надійним двигуном 1.6 бензин поєднаний з автоматичною коробкою передач.Мотор працює ідеально,масла фільтра ремні ролики замінено.Коробка передач перемикає ідеально без ривків чи пеньків,масло в акпп також замінено.По ходовій на даний момент вкладень не потребує.По кузову немає жодних рижиків чи гнилі.По салону ідеально чисте та охайне,салон неподертий і непротертий.Авто повністю справне сів поїхав.Машина приватна не перекуп і т.д. Допомоги в продажі непотрібно.На обмін 6000
Продам надійний та економний авто! Автомобіль на ходу кожен день! Робити нічого не треба! Вкладень не потребує!. Єва килими, охайний чистий салон, гарна музика.Авто на мені, тільки з переоформленням! Страховка є. Сигналізація, центральний замок. Гарне світло! В цілому авто в дуже хорошому стані на свої роки! Дуже багато було вкладень, робилось для себе! Якісне, економне, надійне авто!
Вітаю! Пропоную Вашій увазі власне авто, другий власник, на руках 4 роки, вкладено чимало, авто живе, із невеличким нюансом (трохи прим?ята ляда, на це скину ціну в розумній мірі).Нещодавно поставив новий АКБ. Машина доглянута, робилась для себе, але сімʼя збільшилась, тепер потрібно щось більш потужне і більше. Для невеликої сімʼї це буде знахідка. Завжди все вчасно замінював на сервісі (є чеки, історія). Масло і фільтра міняв приблизно через 7500. Хороший торг присутній для чемних та зважених покупців. На царапки та невеличкі сколи особливо не зважаю, адже авто повинне їздити, а не здувати з нього пил)) Чекаю на пропозиції чесних людей, бо брехню ненавиджу! Прошу дзвонити в робочі години, так я точно зможу відповісти. Дякую за увагу.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?