В продажі хороший міський автомобіль на який додотково встановлено АВТОНОМНИЙ ОПАЛЮВАЧ який включаєтся дистанційно,авто на вигляд мале але водночас вмістиме,запас ходу в холодну пору 110-120 км на одному заряді,це приблизно 25грн по нічному тарифі. Присутнє оригінальне зарядне 220в та є два порти зарядки швидкісне та від побутової розетки. Задній ряд сидінь складний що дає можливість перевезти щось габаритне! Підігрів сидінь ,тоновані вікна,датчик світла. Більш детельно за тел.
Автомобіль технічно обслужений, на повному ходу. Коробка, двигун без зауважень. 2 комплекта коліс в гарному стані Замінений ГРМ на 250тис. є чеки
Вітаю. Породам бусік, я перший і єдиний власний в Україні з 2012го року. Машина їздила мало, Тяжкого не возила, була не єдиним авто в сімї, завжди заливалось хороше мастило і вчасно обслугувалася, стояла в гаражі. Заводиться з півтика що в мороз що літом. Досить економний Кузов не гнилий!, мотор масла не бере зовсім і не димить. Машина не підводила ніколи, (хто знає про їх надійність). Причина продажу, майже не використовується вже років 7..8.. решта питань по телефону Тільки переоформлення.
Повністю на ходу. В хорошій комплектації (круїз контроль, БК, CD/AUX/NAVI, мотор ISUZU Z17DTH на 101 кс, модельний рік 2005, легкосплавні диски R15, комфортні передні сидіння, led приборка). Два ключі + 2 брелки сигналізації. Ходова та двигун в нормі. Замінено комплект ремня ГРМ минулого року. Був в незначному дтп, всі наслідки усунуто. Є певні сліди на лакофарбовому покритті, зважаючи на рік авто. Заміню оливу та фільтри перед продажем. Перевірка на СТО за рахунок покупця. Продаж з переоформленням. Без площадок та перекупів.
Продам власне авто Перший власник в Україні
Автомобіль в дуже гарному стані,ГБО 4 покоління, пробіг РІДНИЙ, електро дзеркала,підігрів, складаня.Підсвітка салону, датчик дощу, серворуль, задній парктронік, фаркоп, шторки задня та бокові, скло підйомники 4шт, кондиціонер, протитуманні фари.
Я власник. Авто придбане у січні 2024 року. За цей час проїхав близько 5 тис. км. По автомобілю виконано багато робіт: * встановлено нову рульову рейку; * відреставровано форсунки; * відреставровано стартер; * встановлено новий вакуумний насос; * замінено помпу та ролики; * встановлено нові подушки двигуна; * замінено патрубки; * повністю відреставровано гальмівну систему; * встановлено новий акумулятор. Масло та фільтр замінив на 248 км пробігу
Продам власний автомобіль,яким володію 2 роки. Авто у гарному стані на свої роки. Встановлено якісне ГБО. По авто за цей час багато чого робилося. Місяць тому замінено комплект щеплення. Всі питання по телефону.
Продам Opel Corsa 2009 року. Авто у чудовому технічному стані та з рідним пробігом. В одних руках понад 5 років. Масло та фільтра щойно замінені. З фарбованих деталей: Переднє праве крило, ліва дверка частково та кришка багажника також частково. Є сліди експлуатації, а саме декілька сколів на капоті та криші. Торг допускається. З більш детальною інформацією звертайтесь по телефону
Продам власний автомобіль в гарному стані.Всі деталі по телефону
Продам надійне авто,мотор міліоннік,їсть любу солярку і не кашляє.Машина повністю поварена і оброблена робилась для себе.Ходова не гупає технічно доглянута,машина більше десяти років в одній сім'ї.Місяць назад мінялось мастило разом із фільтрами.Передня резина нова,задні тормозні диски теж нові.Мінявся головний тормозний циліндр, і ще в машині стоїть підігрів двигуна на 220 вольт.Запрошую на огляд,можливий торг.
продам 39-ку 2.8 газ, бензин, газ вписаний, автомат, ходовка в нормі, кузов без гнилі, андроїд магнітола, всі інші деталі по телефону, торг присутній.
Продам власний автомобіль,в робочому стані,щодня на ходу.В рідній фарбі.Присутні сліди експлуатації,дрібні сколи та подряпини, Продаж не терміновий.
Продам гарний сімейний автомобіль. Гарний технічний стан, ходова зроблена, по мотору нарікать немає, стартер та генератор відреставровані. Розхід місто 10л, траса 7. ГБО обслужене • Комплектація: • Лед оптика • Клімат контроль • Відкриття багажника з салону • Докатка • Електроскло підйомники • Підігрів зеркал • Деталі за телефоном
Авто в робочому стані. Салон охайний. Кузов має сліди корозії. В авто замінено (16.03.26): радіатор, масло двигуна та фільтр, клапанну кришку з прокладкою, роликовий модуль натягувача ремня, свічки, гофру глушника, масло та фільтр АКПП, задню ліву дверку. Виконано діагностику двигуна та АКПП та перепакування піддона.
авто у відміному стані замінено грм ,помпа,тепло - обміник.шестерні та клапани фазо-регулятора ,та ходова.економне та надійне авто
Авто в задовільному стані , потребує невеликих вкладень .
машина на ходу сів завів і поїхав немає ніяких проблем по кузові чи двигуну
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?