Продаю власне авто, в таксі та оренді не перебувало. Має дефекти по лфк. Своєчасно обслуговувалось. Більше деталей по телефону. Рекламні агенції та авто площадки прошу не турбувати.
Добрий стан. Один підкрас. 1,6 турбо. Жваве авто. Добротний стан. Пробіг рідний. Авто пригнане з закордону. Клімат, парктроніки , панорама.
Зимова та літня резина на дисках Швидкісне та звичайне зарядне. Ідеальний стан.
Авто в гарному стані, кузов цілий, двигун не димить, масло не бере ,обслуговувалося вчасно більш детально по телефону. Торг біля капоту
Авто в гарному стані, приганялося з Германії та перебувало в одних руках, їздило мало, вчасно мінялися якісні запчастини та мастила, в салоні не палили, електро сидіння з обігрівом, є дитяче крісло - віддамо у подарунок. Встановлено ТНВД з останніх років (посилений транзистор та надійна конструкція). Прості механічні форсунки - надійні та не вибагливі до пального, (не Common Rail). Замінені зношені запчастини в ГБЦ (гідроштовхачі та рокера і прокладки). Масло від заміни до заміни не бере. Турбіна після ТО - працює все добре, регулювання геометрії також. Нові гальмівні диски (Remsa) та колодки. В 307000 замінено всі сайлентблоки важелів підвіски, а також ШРУС, після діагностики - жодних питань до підвіски та ходової немає. В 310000 замінено Мастило та фільтра, новий Антифриз G12+, та головне - комплект ГРМ (Ремінь та ролики ГРМ + помпа + термостат, ремінь та ролик ТНВД, ремінь та ролик Генератора, а також Компресора Клімата, встановлено нову Віскомуфту - працює по заводським параметрам), додатково перевірено всі рокера та гідроштовхачі, замінено прокладки ГБЦ, нові Сальники Форсунок та шланги обратки, нові сальники Розподільчих Валів та Колінчатого Валу. Відрегульовано Кут системи Вприску пального до необхідних параметрів. По двигуну - жодних помилок в блоку керування нема. Клімат - двозонний, заправлений та робочий. Електрообігрів лобового скла. Ксенон, нові лампи (Osram). Круіз - контроль, розхід пального на круїзі по трасі 6,5 літрів, в місті в середньому 8 літрів. Заводський сабвуфер та підсилювач, дуже якісний звук. Не бита та не перефарбована, кузов без дефектів та іржі, скло все рідне. Без фаркопу. Заводиться в -20, нові свічки. Два комплекти гуми на різних дисках. Вкладень не потребує. Дуже комфортне та якісне авто, високий рівень безпеки. Всі додаткові фото (замінені запчастини та мастила, скріншоти програми сканування тощо) можу скинути додатково. Відео огляд онлайн - за вимогою, або скину відео на месенджер.
Рідний пробіг машина не полірувала двигун. Кузов. Салон. Добре. Олія не бере зчеплення зам. Компресор зам Рез. Гарна
Автомобіль знаходиться у робочому стані
Продам свою шкодк фабия 1.4л. Гбо вписано. Хорошая машина на свои года. Каждый день в ходу. Ходовка перебрана.. Масла, фильтра все поменяны. Поменян антифриз. По технической части не чего вкладывать не нужно! Резина лето. Есть запаска. Моторо 1.4 MPI. Мотор відносно простий і не вимогливий, працює добре, масло не бере, не димить, працює рівно. Оригінальний пробіг. Коробка 5-ти ступка в ідеальному стані, все вмикається м'яко та чітко. З ходової питань немає, дуже м'яка, на дорозі поводиться добре. Салон у хорошому стані. Двигун після капремонта. Колір зелений. Більше інформації по телефону. Тільки повне переоформлення.Тел: Юрій
2 л (150 к.с. / 110 кВт) • Дизель
Машина на зимней резиней новой резине, есть и летняя на титанах. Поменял ремень ремень ГРМ, фильтра, масло в двигателе и коробке, антифриз, промыта печка и наездил всего 800км. Ходовая и турбина в полном порядке без вложений, машина вовремя обслуживалась. Экономная рабочая лошадка, расходов 6-7 литров. Эдуар
Всі питання за телефоном 06******70, 06******80
Skoda Fabia 2010 рік 1.4 tdi Екологія на місці. Авто в хорошому стані. - передні електросклопідйомники - Колекціонер - Задні парктроніки Більше інформації по телефону
Авто в хорошому стані сів і поїхав всі деталі за вказаним номером телефонувати на WhatsApp. Автомобіль знаходиться в селі Пикуловичі.
Дзвонити або писати тік в вацап!!!!!Авто 1 в сім"ї та було пригнане і куплене 2024 році. За цей час авто проїхало не більше 6т. км . Була відреставрована коробка передач . Має помилку по фазорегуляторам(можливо проблема в цепку , може в датчику. Поки цим ніхто не займався бо авто у Краснограді , а власник у Києві). Є моменти по ходовій частині. Але їздити можна. Авто належить моєму тестю . Прошу писати сюди або у WhatsApp. Відповім на ващі питання та за потреби можу зробити додаткові фото. Торг присутній
Продам авто Хороша і комфортна машина позмагається навіть з дорогими інномарками Електроніка вся працюж бездоганно є нюанс по ABS Кондиціонер працює добре, дує холодним так і гарячим повітрям Мотор працює рівно і чітко заводиться на холодну з пів оберта Акумулятор новий були перебрана вся передня ходова і тормозні супорта і поставлені нові колодки і відбулося також мальовка їх По кузові є нюанси коло молдингів нижніх але це некритично Машина що дня в користуванні Вкладень не потрибує сів і поїхав
Продам авто в доброму стані, 2004 року, 1,6 бензин. Всі деталі за тел. ТОРГ присутній!!!!!!!
авто на повному ходу , без вкладень, сів поїхав. Детальна інформація за телефоном. Торг для адекватної людини біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?