Господарський доглянутий, обслужений авто газ/бензин з чесним пробігом. Машину куплено у оф. дилера в Україні та одразу оброблена антикором, встановлені пластикові підкрилки. Чохли на сидіння встановлені з початку експлуатації, рідна оббивка сидінь збережена. Кондей присутній. Все працює без нарікань. Три комплекти шин зима/літо та всесезонні нові куплені у цьому році, два ключі запалювання, сервісна книга, встановлений фаркоп. На 100 тис. пробігу замінено всі амортизатори по колу на Kayaba. Комплект ГРМ+ролики+помпа+термостат. Новий АКБ. Щойно обслужене ГБО та гальма, нові диски й колодки. Ремонтувався задній бампер зліва (пластик см. фото) і був замінений лівий задній ліхтар через некоректне самостійне паркування. Метал крила не чіпали, залишився у рідному забарвленні. Водійські дверцята/фільонки, та задні ліві дверцята по низу професійно красились. Як виявилось, тато трохи нашкодив.:) Можливий символічний торг.
Авто на ходу Зроблена ходова, деталі замінені на нові Днище в гарному стані Інші питання по телефону
Продам BMW E39, на повному бойовому ходу. Авто у власності 2 роки, грошей не шкодував, слідкував за всім. Є деякі нюанси по ЛКП, на які є адекватний торг. Двигун в гарному технічному стані, «масло не бере». Їде добре як для цього об?єму. Стоїть газ, вписаний в документи . Авто продається тільки з переоформленням. Писати або дзвонити тільки в месенджерах Viber, What’sApp, Signal за номером 07*********97.
Авто в гарному стані, їздила жінка.По кузову питань нема, лише деякі тріщини на красці(на фото видно). Мотор 1,6(16 клапанний). Встановлено ГБО. Своєчасно замінювались всі розхідники.Встановлена зимова гума Nokian.
комфортная , мягкая, по двигателю и коробке вопросы никаких нет, состояние сел и поехал
Добрий стан
Пригнаний з Німеччини. В Україні перший власник. Одразу замінив все що треба і що бажано, щоб спокійно їздити. Газ не стояв і немає. Надійне та достатньо комфортне сімейне авто. Не битий, хоча і має декілька незначних дефектів на кузові - з ними авто і приїхала з Німеччини (є фото). Резина нова зимова. Масло не бере, кондиціонер працює. Авто обслуговується та ремонтується на СТО. Я власник. Авто знаходиться в Тернополі. За ваш кошт перевірка на любому СТО. два комплекти резини на металевих дисках. Обмін цікавить тільки на авто з АКПП не дороще 6000дол.
Машина повністю обслужена,можливий обмін з вашою доплатою на дешевше авто.
Авто у доброму стані. Газ/бензин, розхід пального 8-9 літрів. Потребує косметичного ремонту. Реальному покупцю торг. Дзвонитилег
машина купувалася в салоні в Україні в 2007 році, оригінальний пробіг, по мотору питань немає, на стоянці хтось уперся в праве переднє крило (зроблено), у свої роки є пару гілочних потертостей, а так машина має гідний вигляд., залишилася сервісна книжка ,інструкція українською мовою,два ключі. была замена свечей,трех катушек зажигания,аккумулятор,передние стойки,саленблоки с шаровыми задних верхних рычагов,передние шаровые ,задние тормозные шланги,втулки стабилизатора перед и .зад.
Задній парктронік, електричний підігрівач повітря салону(ЕППС), новий акумулятор, зимова та літня гума. Зв'язок через ватсап, вайбер, телеграм
Чудовий автомобіль, був пригнаний з Європи, в Україні один власник. Обслужений, по техніці робити нічого не треба, по кузову в рідній фарбі і в ідеальному стані, гума: літо - проїхала два сезони, зима - так само. Сів і поїхав... Продаж у зв'язку з покупкою нового авто.
машина придбана 2 роки тому. стоїть більше часу без діла. масла не бере взагалі, все замінено. машина свойська. встановив газ . вписаний. розхід десь 11 , траса 8 , біля того. Локація може мінятися , біля Кропивницького. На радіаторі пляма це вода.
Більше фоток кину в дірект, кидайте машини на обмін від 6 до 10 к$ орієнтовно, машини такого ж рівня не цікавлять.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?