Добрий стан
Пригнаний з Німеччини. В Україні перший власник. Одразу замінив все що треба і що бажано, щоб спокійно їздити. Газ не стояв і немає. Надійне та достатньо комфортне сімейне авто. Не битий, хоча і має декілька незначних дефектів на кузові - з ними авто і приїхала з Німеччини (є фото). Резина нова зимова. Масло не бере, кондиціонер працює. Авто обслуговується та ремонтується на СТО. Я власник. Авто знаходиться в Тернополі. За ваш кошт перевірка на любому СТО. два комплекти резини на металевих дисках. Обмін цікавить тільки на авто з АКПП не дороще 6000дол.
Машина повністю обслужена,можливий обмін з вашою доплатою на дешевше авто.
Авто у доброму стані. Газ/бензин, розхід пального 8-9 літрів. Потребує косметичного ремонту. Реальному покупцю торг. Дзвонитилег
машина купувалася в салоні в Україні в 2007 році, оригінальний пробіг, по мотору питань немає, на стоянці хтось уперся в праве переднє крило (зроблено), у свої роки є пару гілочних потертостей, а так машина має гідний вигляд., залишилася сервісна книжка ,інструкція українською мовою,два ключі. была замена свечей,трех катушек зажигания,аккумулятор,передние стойки,саленблоки с шаровыми задних верхних рычагов,передние шаровые ,задние тормозные шланги,втулки стабилизатора перед и .зад.
Задній парктронік, електричний підігрівач повітря салону(ЕППС), новий акумулятор, зимова та літня гума. Зв'язок через ватсап, вайбер, телеграм
Чудовий автомобіль, був пригнаний з Європи, в Україні один власник. Обслужений, по техніці робити нічого не треба, по кузову в рідній фарбі і в ідеальному стані, гума: літо - проїхала два сезони, зима - так само. Сів і поїхав... Продаж у зв'язку з покупкою нового авто.
машина придбана 2 роки тому. стоїть більше часу без діла. масла не бере взагалі, все замінено. машина свойська. встановив газ . вписаний. розхід десь 11 , траса 8 , біля того. Локація може мінятися , біля Кропивницького. На радіаторі пляма це вода.
Більше фоток кину в дірект, кидайте машини на обмін від 6 до 10 к$ орієнтовно, машини такого ж рівня не цікавлять.
Продам BYD F3 2007 року • 1 власник • Встановлено ГБО • В серпні 2025 року замінено пороги та крила, пофарбовано фарбою MOBIHEL, задутий мовілем і гарматним салом • Салон чистий та доглянутий, в комплекті чохли • Технічна частина повністю справна, вкладень не вимагає (сів і поїхав) • В жовтні 2025 замінено ремінь ГРМ, замінено мастила, привідний ремінь, антифриз, шарові опори, салейнтблоки, гальмівні колодки, двірники. Проведено повне техобслуговування ГБО та встановлено нові комплектуючі • Автомобіль вироблявся по ліцензії Toyota Corolla, двигун та КПП Mitsubishi Lancer • Цікавить обмін на повнопривідний автомобіль, бажано VAG • Реальному покупцеві великий ТОРТ
Продам Шевроле Епіка 2008 року випуску.Авто в нормальному робочому стані.Було придбане мною в салоні ,я єдиний власник.Пробіг 100% оригінальний.Надійне і комфортне авто.ТО виконувалось вчасно. Більш детальну інформацію надам по телефону **********.Торг присутній.
Звертатися за номером
Всі деталі по телефону **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?