- Перший власник - Рік випуску: 2007 - Двигун: бензин, економний у витраті - Технічний стан: доглянутий, своєчасне обслуговування - Салон чистий, не прокурений - Документи в порядку, готова до переоформлення Авто надійне, комфортне для щоденних поїздок, ідеально підійде як для міста, так і для траси.
Авто в задовільному стані,нова зимова резина)))
Авто в гарному технічному стані , вкладень не потребує. Авто від власника. Всі запитання за телефоном: ********** **********
МАЕ ПОШКОДЖЕННЯ по Кузову. Оригинал пасажир. Задні сидіння знімаються . Кондиціонер працює. Має пошкодження по кузову але повністю на ходу. Рівненська реєстрація,має два ключі.
Автомобіль з одним власником в Україні. Кузов у заводській фарбі, є сліди експлуатації автомобіля. Майже ідеальний стан. Ходова частина повністю справна . Двигун працює без нарікань. Каталізатор не видалений. Пробіг оригінальний, готовий до будь-яких перевірок.
Авто в чудовому стані. Всі питання по телефону Плюс комплект літньої гуми з дисками.
Продаю свій автомобіль Audi A6, доглянутий і обслужений регулярно. Недавно був замінений мотор на новий Додаткові характеристики: Додаткова інформація і фото за запитом. Будь ласка, звертайтеся за номером Дякую!
Продам причіп zaslav 2007р., в гарному стані. Осі BPW-eko, баран після ТО.,під'ємна вісь. Штори та криша зсуваються легко, підлога рівна. Причіп в гарному робочому стані, датчик тиску на вісь, з документами порядок. Тара 6500. Інша інформація по телефоні.
Я перший власник в Україні. Мото офіційно зареєстровано. Телефонуйте на ватсап.
Авто в хорошем состоянии. 1.8 газ/бенз. По всем вопросам звоните. Реальному покупателю хороший торг. Срочная продажа!
Авто в хорошому стані, доглянуте. Opel Meriva 1.8 бензин 2008 рік Пробіг 200 тис. Підвіска не стукає, коробка і мотор в хорошому стані. Ремонту не потребує, масло і фільтра замінені.
Продам авто в доброму стані з малим пробігом , обслужена.кого цікавить дзвоніть. **********
Машина в хорошому стані. Пригнана з Німеччини, з пробігом 150тис. км. Три роки в Україні, я перший власник. Продам з переоформленням. Стоїть зимня резина + віддам комплект всесезонної. Невеликий торг біля машиниталій
Продам напівпричіп у відмінному стані, ходова зроблена. Повітря, електрика, крила нові. Бере 20-ку, 40-ку, дві 20-ки. Хвіст зашитий під двадцятку посередині. Касета під дві запаски. Гума 60-70% по колу, не китаєць. Причіп постійно в роботі. ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!! Торг невеликий!
Авто в хорошому стані,можливий обмін на електромобіль.
бус на повному ходу торг, обмін
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?