Продам стильний та економний кабріолет Mitsubishi Colt 2007 року. Авто на повному ходу, доглянуте, не потребує вкладень. Двигун: 1.5 л (газ/бензин, ГБО вписане в документи) Стан кузова: гарний, пороги в ідеальному стані, мінімальні сліди користування, на фото відображені Салон: тканина Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники, парктроніки, легкосплавні диски, додатково комплект хорошої зимової резини, літні коврики Два комплекти ключів, сигналізація Тимчасово не відкривається дах, підлягає ремонту, відповідно ціна нижче ринкової за дану модель. Машина економна, розхід дуже маленький, маневрена, в місті проблем з паркуванням не буде На трасі теж почувається живенько Дуууже місткий багажник Є пройдене ТО міжнародного зразка, дійсне до листопада 2026р, можна їхати закордон Будьте готові бути впізнаваними і часто відповідати на питання про неї перехожих)) машинка не залишається поза увагою
Пежо експерт 2000 року. 1.9 дизель,надійний та невибагливий. Фаркоп. тонування, задня камера.
Авто в хорошому стані, по ходовій все міняв, мотор у відмінному стані, форсунки робилися, сажевий вирізаний і прошитий, машина семимісна, є додаткові сидіння.
Комплектація з підігрівом передніх сидінь, мультикермо, автоматичні склопідйомники спереду та ззаду, кондиціонер, клімат контроль. Бензин / газ (газ вписаний в тех.паспорт). Автомобіль в гарному стані, обслуговування проводиться своєчасно. Климат працює. Торг присутній! дзвонить
Всі розхідники замінив 2к назад, нова зимня гума, куплена перед новим роком, встановлене ГБО BRC(Italy), заплатив 570€, розхід по трасі 7-7,5, місто 8-8,5 газу, реально радує, встановив фаркоп, продаю третю машину в сім?ї, вона переважно стоїть,
продам авто наповні увіреному ходу
Продам Chevrolet Aveo 2008р (2009). Пробіг 194 тис.км. Корейська сбірка. Пригнаний з Европи. Технічний стан задовільний! Клімат-контроль, магнітола, всі склопідйомники, електродзеркала, ГБО. Дуже економічна. Стан авто сів і поїхав. Є питання дзвоніть.
Резина нова зима r16 на титанах ! По ходовій вся зроблена, по електриці все працює ! Двух зонний клімат контроль , підігрів передніх сідушок , автохол , датчик дощу і світла ! Присутня задня шторка в багажнику ! Замінене щеплення і масло в коробці ! Тубніна перевірена все з нею окей ! Мотор вивішувався з авто замінювалися всі прокладки в моторі! Замінені опорні підшипники і стойки + стоять підставки +2 см до кліренсу авто ! Днище не ржаве ! Замінені газові опори багажника ! Зроблена хімчистка салону ! (Продавати не збирався робив під себе , причина забрали в ЗСУ ) перекупи не турбувати !
Машина в хорошому стані газ бензин нюанси по кузові лише кришка багажника на фото видно технічно все справне все працює без нарікань
Продам машину в гарному стані, с мінусів не працює кондиціонер, масло поміняне 700 км назад, двигун працює відмінно, резина нова, гнилі не має, незначні дряпання на кузові, ледь помітні. Продаємо в звязку с купівлею нової.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?