Продам комфортне сімейне авто.зроблене ТО,вкладень не потребує.масло від заміни до заміни мінялося кожних 9000км.обезшумлена,все працює.надійна машина,продаю тому що купив новішу...всі деталі по телефону.
Авто у гарному стані, другий власник з 2018 року - наїздив небагато, обслуговував вчасно. Гаражне зберігання.
Авто в хорошому стані, всі деталі по телефону.
Ауді А4 В6. Двигун. 2,0 ALT. КПП механіка, 5 ст. Гума зимня. Літня гумма додається. Потребує заміни моторної оливи. Загалом в гарному стані.
Добрий стан. Гбо 4.
Авто на повному ходу, по ходовій без зауважень, по кузову є незначні недоліки (рижики), документи в нормі, електрика справна, кондиціонер працює, двухзонний клімат, підігрів сидінь,нова зимова гума, новий АКБ, за всіма питаннями відповім по телефону.
Мотоцикл не потребує ніяких вкладень, 2 власника, без аварій і серйозних падінь, все в оригіналі (крім фари та перекрашених бокових кришок) Карбуратори не потребують регулюваня й чищеня, налаштовані й відсинхронізовані ще з Японії Масло у коробці - (передній вилці та задніх амортизаторах), антифриз та всі фільтра замінені Все в ідеальному стані 0-100 виїзджає за 3.5 - 4 сек., краще стандарту Максималку в 190-(обмежувач) розвиває дуже швидко Двигун повністю заводська збірка Гаражне сухе зберігання, 2 власника, на повних документах з можливістю переоформлення
Звоните , пишите, все расскажу.
До уваги продаж авто.Гарне авто для міста.Авто на проставках,підняте на 4 см.виглядає гарно.Салон чистенький.Є фаркоп,знятий при покупці,не використовував.Авто має майже нову літню та зимню резину(по одному сезону)Багажник як для такого невеликого авто дуже вмісткий.Обігрів заднього скла.Електо пакет.Стоїть газова установка(не вписана в тех паспорт).Авто економне та динамічне легке на ходу.Ремонт робився вчасно та з якісних запчастин.Замінено масла фільтра.По кузову є потертості на фото видно.Подивитись авто можно у Сумах.Продаж від власника.Торг без проблем.
Продам сімейне авто, універсал 7 повноцінних місць, панорама, 1.6 дизель, 2006 рік. один власник в Україні, можу скинути додаткові фото відео в Telegram, з усіх питань звонить, торг у капота, можливість подивитися в місті Суми у будь-який час)
Літня гума, замінений грм, помпа, перебрана підвіска, кожен день на ходу, всі питання по телефону) З переоформленням.
Всі вопроси за номером телефону ??
Автомобіль придбан в салоні, один власник. Ідеа льний стан.Не битий, не форбований. Гаражне зберігання. Лагідне використання.
Продам авто норм.сост.Ходовка норм. Обслужена коробка чітко працює без посторонніх шумів двіг простий надійний ланцюговий,єсть газ,резина гарна.
Всі питання по телефону.
Авто в гарному стані їздить кожного дня. На гарній комплектація. Салон чистий не прокурений. Ходова зроблена, не гримить,не стучіть. Можливий обмін з вашою доплатою.
1.так продається 2.я третій власник машини 3.кузов в нормальному стані На порогах є вмятина трохи І тріщина на лобовому склі 4.ржавчин немає покраски не було 5.підтікань немає. Авто місце в Чернівці.
Авто в гарному стані. Цепь ГРМ 400 км. назад. фильтра, масла. Тормоза в круг. Заменена выхлопная система. Ошибки не горят. В комплекте зимняя резина с дисками.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?