В експлуатації з середини 2015 року. Гаражне зберігання. Один власник. Куплена в салоні. Сервісне обслуговування. Другий автомобіль в родині. Використовувався тільки в літній час. Зимової резини не має. Без ДПТ. Не підкрашувався. Технічний стан та салон ідеальний. Зручна сімейна машина, з низькою витратою палива та невеликими розмірами. Встановлено ДХО. Зроблена шумоїзоляція салону.
Продам Форд транзит 2000 года , 2.4 дизель . В моих руках около 10 лет . Заводиться как на холодную так и на горячую. Стоит новое сцепление, поваренный. Есть целая задняя дверь . Количество мест 8+1. Детальная информация по телефону.
Продам авто в нормальному стані вимагає незначних вкладень. Торг. На смс не відповідаю.
На ходу, продається на титанових дисках 17дюймів рідні Opel.Автомобвль трансформації (кабріолет).Все працює.
машина на повному ходу,не стукає не гримить ,новий акумулятор,нова зимова гума ремені та роліки мінялись 10тисяч тому,повністю обслужена.
Авто у відмінному стані. Пригнано з Німеччини.Автомобіль розмитнено і поставлено на український облік. Є сервісна книжка яка підтверджує пробіг. Не фарбований. Мотор 1.4 простий і надійний.Авто їде жваво, масло не бере.Масло і фільтра поміняно.Стоять нові тормрзні колодки.По кузову в ідеалі.Салон в чистоті.Стоїть нова зимова гума(літня в подарунок). Авто повністю обслужене, вкладень абсолютно ніяких. Ходова не стукає і не гримить. З усіх інших питань дзвоніть.замінено грм і помпу.Авто не потребує жодних вкладень.Все що написано на сто відсотків відповідає дійсності.Ні по кузову.ні по ходовій.ні по двигуну немає жодної поломки чи проблеми.Це не купуєте кота в мішку!Подумайте добре і передзвоніть!!!
Легендарний мерседес, найкрасивішого темно-зеленого кольору, салон бежевий, є чохли, був в охайних, дбайливих руках. 1983 р.в., бензин + газова установка (зареєстрована офіційно в техпаспорті), люк на даху, модель Е 200, серія W123, 109 к.с., 80 kW, пробіг 358 тис.км, комплект літньої резини на сталевих фірмових дисках віддаємо в подарунок (див.фото), комплект зимових шин на оригінальних литих дисках (метал яскраво-зелена фарба). Низ авто оброблений пару років тому від іржі спеціальним матеріалом. Недолік - в деяких місцях сходить лак. Шукаємо цінителя олдтаймерів Мерседесів, продамо в люблячі руки. У машини хороша аура. Телефонуйте на Вайбер. Є замовлений документ за VIN-кодом від VINSPY, Vehicle Background Report, можемо вислати за потреби. Увага - перекупникам та на обмін не пропонується - прохання не турбувати!
Продам Skoda Octavia нова зимова резина всі вопроси по телефону СРОЧНО
Сітроен С4, 2008 .в., 291 тис. пробіг 1.6 бензин, автомат машина технічно в гарному стані, другий власник, сів та поїхав. Їздить кожен день. Витрата пального, місто 10.0, траса 6,0 тоновані вікна, встановлені рейлінги 2 ключі, сервісне обслуговування Питання за телефоном торг біля капота Потребує заміни порогів, поліз лак на пасажирській стороні, ремонт рульовиї рійки, решта все працює
Авто кожного дня використовується. У 2021 році замінено ланцюг ГРМ, зчеплення. Економне та вмістиме при невеликих розмірах. Масло розвідники мінялися вчасно. Комплект літньої гуми Бріджстоун виїздив один сезон на дисках. Зимова гума Ганкок нова на дисках не користована. Торг присутній.
Автомобіль в робочому стані, пройшов обслуговування. Заводський газ. Клімат контроль. Всі питання по толефону.
всі питання за тел.2 власник.купувалась в салоні на замовлення
Автомобіль в хорошому стані...є літня резина в подарунок
Авто куплено в Україні в оф салоні. Є документи. З 2008 року єдина господиня авто - жінка. Пробіг чесний. Авто використовувалося тільки по Києву в магазин, парк. . спортзал, навіть далеко на авто не їздили (тільки до Метро З машиною все добре. Коробка, незважаючи на вiк не штовхає. обслуговувалась вчасно. В салоні не курили. Зимова гума з шипами. новый аккумулятор. авто частково підфарбовувалось. це можна побачити, тому перекупам не телефонувати. було пошкодження багажнику авто для кінцевого власника . Рідна фарба кузов, всі 4 двері, дофарбовувалось крыло передне ( пошкодження фарби ), капот ( пошкодження фарби), пороги . пороги не гніли та не ржави , наносився додатковий захист при начальному ступеню корозії. за весь час жодного пошкодження в ДТП НЕбуло , едине що авто штовхнули на паркінгу, пошкодження пройшло високо у багажник. Фарбували багажник БЕЗ ОБМІНУ!!!! ТІЛЬКИ ПРОДАЖ. без торгу
1.8 бензин, авто в одній сімʼї. передні склопідйомники кондиціонер підігрів дзеркал магнітола піонер центральний замок замок коробки єсть нюанси по стелі і Люку, є нюанси по задній частині порогів, підтікає антифриз назовні. пишіть домовимось
лачети 2007 двигатель 1,6 кондиционер мультируль сигнализация абс
Авто в хорошем состоянии. Года пусть Вас не пугают. Можете убедится во всем сами. Подробная информация по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?