Авто в задовільному стані
Триколісний мотоцикл, мотор 350 кубів, автомат, задня передача. Подовжена база. Пробіг — лише 260 км. Два місця, спортивний дизайн, дискові гальма. Новий стан, готовий до поїздок. Всі питання та торг по телефону
Не квадро. тількт передній привід замінений двигун з усуненям усіх болячок трошки косметика храмає але нічого критичного а так нічо. Про остальні фішки плюшки опції і тому подібне кого цікавить дзвоніть пишіть все розкажу на обмін цікавить тільки дизельний автомобіль ключ на ключ або з доплатою в районі 2000 обидві сторони
Всі деталі за телефоном
Автомобиль в хорошем состоянии. Оцинкованный кузов,заводская покраска. Продажа не срочная,перекупщиков просьба не беспокоить. Реальному покупателю возможен торг.
Продаю доглянуту ластівку! ? Авто у гарному технічному стані, капіталовкладень не потребує. Двигун заводиться з пів оберту навіть у сильний мороз, не димить, працює рівно та економно. Ходова зроблена, сторонніх звуків немає. Сів і поїхав! Дзвоніть, домовимось! ?
Krone sdp27 борт штора, в доброму стані, тент цілий, бока працюють, під‘ємна вісь, гума 50%, рама ціла, пол цілий не провалений, всі питання по тел
Продам мазду 6, 2007 року випуску, 2.0 бензин, авто в дуже хорошому стані ніяких вкладень непотребує, авто варте цих грошей, зауважень по авто немає ніяких, по машині робилось все вчасно грошей нешкодувалось, хороший торг при огляді даного авто!!! Більш детальна інформація по телефну
Автомобіль в хорошому технічному стані . Все обслуговування проводилося вчасно . Телефонуйте за номером , який на першому фото.
Продам автомобіль в робочому стані. Замінено масло, помпа, ремені, роліки, фільтри. Деталі за номером телефону.
Авто вгарному стані все працює добре
Продаю власний автомобіль Ford Transit Connect (Пасажир) 3 ряди сидінь: 1 ряд - Водій та пасажир; 2 ряд-3 пасажири; 3 ряд-2 пасажира (на даний момент є одне крісло та одне кріплення для третього ряду) - тобто. всього 6 сидінь. 2 та 3 ряди знімаються крісла і машина стає вантажопасажирською. Машина не бита і не фарбована! Пробіг оригінальний: 240000 км. - Ніхто і ніколи нічого не скручував і не перекручував! У машині є Webasto (потрібна діагностика) та гідронік (потрібна діагностика). Що зроблено мною за період володіння: 1) Повністю замінено 2 півосі – 2018 р. = 600$; 2) Періодично все змінюється за ходовою; 3) Повна обробка днища антигравом Novol = 200$; 4) Автоматичне доведення переднього скла = 100$; 5) Встановлено повністю новий глушник та гнучка вставка= 300 $; 6) Вирізаний каталізатор та перепрограмована машина= 200$; 7) Фарбування повне всіх пластикових частин = 200$; 8) Знято запаску знизу (була проблема швидкого зняття) - тепер вона лежить всередині ззаду; 9) Кожні 10 000 км. заміна дорогої оригінальної олії та фільтрів; 10) Підключено нову сигналізацію Alligator – 2018 р.; 11) Встановлення броньованих посилених ресор з інкасаторського Ford Connect; 12) 2 комплекти гуми (все на дисках); 13) Дорогий новий акумулятор 720 ач. Topla; 14) Повністю поміняно передні стійки (повний комплект) – 2019 р. Що потрібно зробити (для відчуття «повного щастя»): 1) Передня рейка (трохи гуде при повороті керма); 2) ABS- замінити та налаштувати датчики; 3) Встановити задній пластиковий бампер та бічні пластикові «клаптики»; 4) Webasto; 5) Кондиціонер – заправити; 6) Гідронік. Максимальна швидкість на даний момент цього автомобіля близько 140 км/год – їде без особливих проблем. Вантажу «не боїться» взагалі = пре навантажений що «дурний»! Двигун та все інше в повному порядку! Не перекуп ! Будь-які перевірки! Можливий обмін на авто з такою ж або більшою вантажопідйомністю не старше 2015р. з моєю доплатою. Телефонуйте = буду радий відповісти на всі Ваші запитання!
Якщо за наличку 4444$ Якщо під викуп 6500 $ Викуп с першим взносом Пежо 407 1.6 дизель 2009 109 коней Росхід 5-7 л. Оригінальний пробіг 280 тис. Клімат контроль Електроусилитель Ходова хороша Центральний замок Тонировка Лед оптика + лед лампа Хороша резина Історія ремонту Сів і поїхав м. Чернівці Володію більш двух років нею задоволений, одна з найкращих по ходовій. + Дам 10 сайленблоков на зад и трос ручника!
Продам машину Шкода фабія 2,1.4 Мотор масла не бере. Машина в доброму стані. ГРМ,Масло замінено Їздила дівчина акуратно. Причина продажу нова покупка автомобіля Реальному покупцю торг біля капота.
Машина працює добре
Продам власний автомобіль, оскільки останній рік практично не використовую. Авто на ходу. ТО проводилось вчасно. Є акти виконаних робіт із СТО практично по всіх ремонтах. Два комплекта гуми.
Авто в задовільному стані. Детальніше за номером телефону **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?