Машина в доброму стані 1 власник завжди вчасне ТО. Нова зимня резіна .Продаж в звязку с переїздом
Вітаю. Пропоную авто для повсякденного використання і не тільки. Розхід палива 15 л/280 км.
Перший аласник в Україні,авто повністю обслужене,двигун і коробка працюють без нарікань,минулого року замінено новий компресор кондиціонеру,додатково є комплект зимової гуми.
Машина на впевненому ходу. Ходова та двигун у порядку. Дуже економна витрата, містом 10л газу, трасою 6.5. Кондиціонер заправлений, підігрів передніх сидінь працює. Салон у хорошому стані. Користуюсь машиною майже чотири роки, ніколи не підводила. Є фарбовані деталі. Корозія також місцями є. Докладніше з цього приводу під час огляду машини. Нещодавно поміняна помпа, ремінь генератора, термостат, газові фільтри, 3 тис. км після заміни масла. Хто вважає, що 20-річна машина, тим більше мазда, має бути в ідеалі по кузову, прохання не турбувати. Пишіть тут або в телеграм, на дзвінки можу не відповісти, часто не в мережі
Продається свіжопригнаний автомобіль з Німеччини (а саме в кінці травня). Приїхав своїм ходом не на лафеті. Машина не димить мотор 1,4 mpi працює рівно та тихо. Каталізатор на місці. Грм замінений на 210 км є сервісна книжка обслуговування. Салон гарному стані. По кузову є якісь незначні недоліки десь не десь так як не нова машина (Дивіться живі фото.) Кондеціонер заправлений дує холодом на літо Топ Машинка повністю на бойовому ходу запрошую на оглядини кому цікава. Мінімальний Торг на місці
7 місць в авто,можливий торг, також розгляну обмін, авто справне, вкладу не потребує , сів і поїхав. 09*********20 Михайло
Авто повністю на ходу,присутні незначні косметичні нюанси.Потребує заміни ,або реставрації роликів бокових дверей.
Продам автомобіль майже в ідеальному стані.По автомобілю зроблена вся ходова,замінено тормозні колодки передні та задні, тормозні бліни .На 150 тис було замінено ланцюг гереем також є косметичні нюанси по кузову . Писати за номером у ватсап, у заявку з перебуванням за кордоном.
Авто у чудовому стані нічого непотрібно робити сів і поїхав
Кенго оригінальний пасажир в дуже достойному стані!Свої функції виконує чудово! Технічно все Гуд! Пробіг 237 тисяч кілометрів, 1.5 дизель. Мотор роблений, ціна обумовлена станом автомобіля!
Авто в хорошому стані.Рідний пробіг.Перша власниця в Україні. Автомобіль потребує вашої уваги! Реальному покупцю-реальний торг. Перекупщикам не турбувати.
Продам Renault Megane 2005 року в гарному стані. 5 років була членом родини. Обслуговувалась завжди вчасно. Вся ходова в ідеальному стані. Росход дуже економний як газу, так і бензину. Минулого року зроблене зчеплення та кап.ремонт двигуна. Замінений радіатор, кондиціонер заправлений, все справно працює. Стоять гарні діодні лампи і туманки. Кузов оцинкований, там питань немає. Нова літня резина, подарую ще й зимову.
Продаю БМВ E39, 2.0 бензин без ГБО, M52B20. Машина в гарному стані (сів та поїхав). Після зими цьогоріч перебрана ходова, зроблено розвал-сходження, також на СТО перевірили весь автомобіль та перезаправили фріон клімат-контролю. По машині немає "колхозу": немає незаводських пристроїв та ГБО, - тобто все як "по заводу". Є всі пластикові деталі: дифузор, захист днища, піддомкратники, оригинальні бризковики. Салон велюровий, в чистому стані без дірок та складок. По електриці працює все наявне обладнання. Двигун "сухий", помилок не має, під час останнього тех.огляду чистились форсунки. Пару років тому робився ремонт Vanos, та мінявся комплект зчеплення. По кузову робилися пороги, обробка днища та промовілено. Авто кожного дня на ходу, нарікань не має, будь-яке СТО, машина на мені, продаю тільки з переоформленням.
Автомобіль батька , в доглянутому стані , іржі немає зовсім , все працює . Пробіг 299 тис , 5 тис назад робився капітальний ремонт двигуна. Ходова відпрацьовує добре , двигун мастило не бере , зимня резина у подарунок. Розхід палива 4-5л Продаж по причині покупки іншого авто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?