Авто в гарному стані.Газ вписаний в техпаспорт.Чорний потолок,кондиціонер,люк,4 склопідйомники,мультируль,підігрів передніх сидінь абсолютно все працює.Обслуговувалась звжди вчасно.
Великий,комфортний, динамічний та економний автомобіль. Автомобіль в гарному стані. Оригінальний пробіг. 2007 рік виробництва, перша реєстрація в 2011 Обслуговувалась вчасно, навіть раніше. Вкладень не потребує. Клімат контроль, круїз контроль, датчик світла, комбінована шкіра, мульти руль. Газове обладнання ( розхід газу в середньому 10л) Встановлене дороге та якісне світло. Камера заднього виду. Автомобілем володію 8 років. Я другий власник. Авто вартує уваги, не пожалкуєте. Автомобіль дійсно комфортний та безпечний. Дзвоніть, домовимось.
машина в хорошому стані сів і поїхав всі питання по телефону
Продається авто в гарному стані,не працює тільки парктронік і сколи на лобовому стеклі сотку скинемо на скло
1 власник в Україні, їздила дівчина , в авто працює кожна кнопочка , перед зимою авто пройшло повну підготовку ( повністю обслужене авто! 500 км назад замінив масло, фільтра , повністю перебрав ходову ,2 комплекта хорошої резини, кондиціонер заправлений , ні однієї помилки по електроніці ! Стан авто приїхав , закохався сів поїхав ! Чудовий варіант для тих у кого перше авто ! ) було ДТП, стояли припарковані, в?їхали в бампер і фару , все замінив на нові оригінальні запчастини , всі виписки з сервісу є ! Любі перевірки на СТО! Торг біля капоту , бажано дзвонити і писати на телеграм Оригінальний домкрат , запаска яку ні разу не діставали
Нісан Максіма А34 !газ/бензин ,вписаний,на ходу,мотор працює гарно,коробка норм,по ходовій питань немає,по кузову є нюанси ,їде бодро на свої 3,5 машина переформляється,страховки немає,власник зсу ,,всі питання по телефону!
Чудове економне авто в відмінному стані.Розхід до 5л бенз. і 8 л газ.
Дзвоніть, все розкажу **********
Машина на ходу технічно справна сів та поїхав)
Причіп в гарному рейсовому стані,вкладень не потребує Детальніше по телефону 8 євро палет,їздив на Європу Довжина 4.39 Висота 2.25 Ширина 2.05
Продам автомобіль в гарному технічному стані
Авто пригнане з Німеччини , перший власник в Україні, в гарному стані , робити нічого не потрібно , телефонуйте
Авто в хорошому стані!!!
дефеткти на передньому задньому бампері мотор коробка в чудовому стані деталі все по телефону
продам .КІА 1.6 дизель 85кіловат.Авто вдобром ставе.ДЗВ на вайбер.Авто знаходиться на словаках.
Авто в хорошому стані,дуже економний і практичний варіант- особливо в місті- компактний і зручний,як на його габарити дуже вмісткий салон.Двигун економний,об'єм 1 літр,чотирициліндровий,16 клапанів,ципний привід.Новий акумулятор,пробіг не скручений. Є кондиціонер,електричні склопідйомники,має зручну механічну 5 ступінчасту КПП,.Олива та фільтр змінювалися вчасно,продаю у зв'язку з покупкою іншого авто,дет за тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?