продам Логан в отличном состоянии я второй владелец авто у меня с 18 года кузов без корозий ржавчены шпакла и прочего пороги все идеальное авто всегда в гаражном хранении авто все время использовал в семье мотор 1.4 газ бензин все работает! замена масла по регламенту каждые 8 тыс обслуживал один человек ставил всегда только оригинал запчасти денег не желел . авто все збитое все работает из минуса трещина на лобовом стекле (заводском ) вообщем есть вопросы звоните отвечу Перекупы мимо . звоните по этому номеру
Авто в хорошому стані перший власник в Україні автомобіль дуже економний привід передній, поміняв масло фільтра авто сів і поїхав,якщо когось цікавить дзвоніть. Олег Номер тел. На Вайбер дзвоніть пишіть
Авто в хорошому стані, реальний пробіг є сервісна книжка. Дуже потужне авто для такого об’єма двигуна, при цьому дуже економічне міто 6 літрів, траса 4,5 літра. Більше інформації за телефоном.
Причіп двовісний Сантей Повна маса 3000кг. у хорошому технічному стані. Можливо використовувати для перевезення автомобіля або водного транспорту. На причепі встановлено розширені платфрми для фото та відео зйомки.
Автомобіль в ранньому технічному та візуальному стані. Один власник в Україні, купувався як перший автомобіль для дівчини (на фото видно))) Участі у ДТП за кордоном не брав. Рідний пробіг 142 тис. Зроблено якісне тонування Є додатково комплект зимової гуми По всім питанням дзвоніть. Також розгляну обмін.
Продається Volkswagen Polo 2007 рік Авто привезене з Німеччини в 2020 ріці. В Україні був один власник. Двигун: 1.2 бензин (економний, надійний) Пробіг: 156000 км Коробка передач: механіка Колір: чорний Стан: доглянутий автомобіль, все працює — сів і поїхав Комплектація: Кондиціонер Електросклопідйомники -передні і задні Центральний замок Підігрів передніх сидінь Подушки безпеки Вкладень не потребує. Мотор та коробка працюють відмінно Ходова частина без нарікань Чистий і доглянутий салон Кузов у хорошому стані Документи в порядку, готовий до переоформлення Ціна 4800
Зручне та комфортне авто. Шкіряний салон. Наявний панорамний електро люк. Обслуговувалось завжди вчасно та на сертифікованому СТО (наявні фактури де вказано ціни та км при обслуговуванні) Мотор працює ідеально, масло не підбирає. Коробка чистий автомат без шуму та вібрацій. Встановлено заводську газову установку, яка обслуговувалась в регламентні терміни, вписана в документи. Автомобіль відповідно їде чудово на обох видах палива. По електриці все працює, всі функції та кожна кнопочка. Відрегульовано світло на професійному стенді, що забезпечує комфортну їзду в темну пору доби. Встановлено партроніки для зручної парковки. Авто затоноване, крім переднього скла. Встановлено комплект додаткових зеркал для зручності. Кондиціонер обслужений та заправлений цього сезону, працює ідеально. По авто нічого критичного не має. По ходові авто зроблено, замінено всі пильники, сайленблоки то інші незначні розхідники. На даний час ходова частина в ідеальному стані. По косметиці наявні незначні сліди експлуатації. Арки, пороги днище без "гнилі". Авто кожний день в користуванні, денний пробіг до 20 км. Наданий час на автомобіль встановлено легкосплавні диски на 16. Два ключі. Решта деталей при зустрічі чи за телефоном. Автомобіль знаходиться в м.Рівне. Продаж тільки з переоформленням. Торг біля авто!!!
Продам надійне авто повністю на впевненому ходу. По кузову е моменти по іншому все в чудовому стані Ходова зроблена, передні упори пружин відреставровані, гідропідвіска працює По салону в збереженому стані окрім керма Кондей працює кожна кнопка в авто працюеє люк и тд Вбудований блютуз який сам підключаеться що дуже зручно, музика босе оригінал з сабвуфером !! Без колхозу і тд Хороша зимова гума Або !!! Обиіняю на т4 чи щось подібне Або на авто після ДТП
Офіційне авто, один власник з моменту покупки із салону, без серйозних ДТП, сліди експлуатації присутні, доставлений газ, регулярні заміни мастил і ремонти ходової частини. Просте, безвідмовне, дешеве в обслуговуванні і утриманні авто.
Машина кожного дня в русі , все працює , є деякі нюанси по косметиці ( арки та ляда ) на 150 т.к заміна к-т грм та ревізія гбц .
Дзвонити на номер Діма
Автомобіль в технічному стані повністю справний,є невеличкі нюанси по лкп. Реальному покупцю гарний торг біля авто.
Незначні сліди експлуатації Рідний пробіг В серйозних дтп не була вся в рідній фарбі Двигун і коробка працюють ідеально Ходова частина в відмінному стані Доглянутий салон Авто їздить кожен день Працює без проблем на газу і на бензині Реальному покупцеві ТОРГ!!
Авто в гарному стані. Кондиціонер ГБО 4 покоління Електро штора Люк
Продам мітсубісі 2009 року. Нічого робити не потрібно сів і поїхав. Економне, пригнане з Італії
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?