Свяжо пригнане авто Renault Scenic - 2007 EX 2.0 mрі бензин АВТОМАТ - Без ДТП. - Повна сервісна історія. - Клімат контроль. - Круїз контроль. - Парктроніки. - Шкіряне мульти кермо. - Повний електро пакет. - Столики. - Шторки на вікна. - Система курсової стабілізації. Авто розмитнено і сертифіковано. Договір оформлюється на місці безкоштовно.
стан на фото, є гбо, кому справді цікаво все розповім в телефонній розмові
Гаражне зберігання , своєчасне обслуговування технічно. За останні 3 роки майже не експлуатувалася. Сигналізація, магнітола є. Двигун сотка, машина на повному ходу, потужна в роботі, масло не бере.
Прохання ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ, ДАРОМ НЕ ВІДДАМ! Продам авто у робочому стані. Автомобіль доглянутий. Пробіг — 290 тис . Є питання по кузову, салон чистий. Своєчасне ТО, хороша гума, акумулятор новий. Є перелік додаткових опцій: клімат контроль, підігрів сидінь. Використовувався переважно для поїздок містом. Торг біля капоту. Будь ласка не витрачайте свій та мій час на торги не сумісними з ціною!
Авто зі Швеції, куплено у Каунасі у листопаді 2020 р. Вкладено більше 1500 дол., робилось для себе. Зроблено: 1. Двигун, замінено: - новий фазорегулятор AISIN Японія; - Шестерня фазорегулятора; - ГРМ та ролики; - Шків коленвалу; - Новий піддон картера. 2. Замінені 2 задні підшипники ступиць, передній лівій підшипник кулака (цапфи). 3. Нові гальмівні диски, колодки передні/задні, рідина, ліва + права шарові, рульові кінцівики, тяга. 4. Встановлено нове ГБО 4 покоління. 5. Зроблена повна хімчистка салону. - Трошки тече зліва знизу радіатор. Можу замінити на новий, якщо домовимся про обмін. - Немає по лівій стороні переднього і заднього датчика АБС - Не працює задній лівий склопідйомник
Турбований двигун на 140 сил. Нещодавно робив комплексну перевірку на СТО. Було усунуті дрібні недоліки. Покупцеві покажу весь список. 1 ключ.
Продам авто в непоганому стані ,незначні нюанси по кузову,їде непогано,все працює.Всі питання по телефону.
31 колеса, ліфт 60. Довезе куди треба. Ковані диски. Передні ступиці перероблені на підшипник з Iveco не регулюэмий. Мотор працює добре.З обліку знімаєтся. Кузов цілий. Всі питання по тел. Усім миру.
Машина на кожний день Комлектація хороша Кодиціонер Дачик світла дощу Є фарбовані елементи Масла не бере економна За більш детальною інформацією телефонуйте
гума нова літня. зимня на титанових дисках r 16 в подарунок
Hyundai H-1 Starex 2007 2.5 140 к.с. 110 к.в. (мотор міцубіші аутлендер) росхід 9л, на рамі (повністю живий кузов), куплена в Мукачеві з салону, людина займалась сантехнікою, другий власник я (мається на увазі правдивий пробіг - не дальнобоя - машина використовувалась місцево). В моїх руках була зроблена вся ходовка, включно із амортизаторами + сайленблоки практично всі. Рідини - трансмісійна, кардана оригінали (можу додати скріни замовлень і взагалі всі скріни деталей). Помпа, антифриз, ремінь ГРМ, ролики всі змінилось на оригінальні... АКБ topla 95 і багато чого, вже й не згадаю, постійне покращення, оновлення робилось. Салон після хімчистки, коврики, магнітола на блютуз, даже ризики на педалях замінив, звісно оригінальні. Центральний замок із сигналізацією грамотно зробленою - закривається також через кнопки салону, окреме закриття, противотуманки LED. Також є додаткові сидіння, фото дивлю забув зробити. Машинка зроблена була повністю для себе, але ситуація змінилась, а тому змушений продавати.
Продаю Ауді А4, у кузові Б5 універсал 2001 року. 1.8 турбо бензин, газ 4 покоління ОФІЦІЙНИЙ. Надійний двигун, була капіталка, тому можете не турбуватися, все працює як годинник! Кузов не гниє! Пробіг 365 тыс. Диски ксенон авто у хорошому стані!
Авто повністю на ходу , вкладень не потребує, сів та поїхав. Багато чого вже зробив, замінено 4 стійки, перебрана ходова , реставровано рульову рейка, новий акб, відновлені фари, нова мультимедія, нова помпа, ремні, тільки поміняв масло і фільтра, коробка працює справно. Телефонуйте ********** Назар
Авто в гарному стані, технічно без зауважень, гарна гума, гарна акустика, 2 ключа, 2 власники у авто, доглянутий салон на свій вік, не фарбоване авто, то було зроблено 1000км тому, заміна масла фільтра, кондиціонер заправлений працює добре, підігрів сидінь, круїз контроль, шторки задні бічні, датчик світала, датчик дощю, запуск кнопкою, страховка,вся історію обслуговування в авто присутня, торг біля авто .
Мотоцикол повність обслугований, масло мінялося кожних 3 тисячі, нові свічки, гума Michelin, фільтра всі поміняні 1к км назад, в подарунок мото куртка за 100$ Без Абс, задня зірочка ще 2006 года, передні диски зносу 0, задній потрібно поміняти, і бажано цепку через сезон, є ще 2 маленькі лампочки в подарунок, бо там 1 не працює, торг на місць!!! Мотоцикол зараз на нових номерах, а і ще перебрана вилка 1к км назад.
Продам авто в гарному стані,стоїть гбо 4 покоління в писане в тех.паспорт,зроблений повний ремонт двигуна,по кузову і порогах ржавчини не має.Всі деталі по тел
Продам надійний робочий бус. Двигун 2.0 дизель — економний і простий, їде добре, не димить. Коробка та ходова без зауважень, авто щодня на ходу. Кузов у нормальному стані як для своїх років, без гнилі. Підійде для роботи, доставки чи бізнесу. Документи в порядку, переоформлення без проблем. 💰 Ціна договірна, торг біля авто.
автівка у м І.Франківськ з початку 2023 року з пробігом 150 т.км.(була куплена за кордоном). Все працює, є кондиціонер (теж працює), бо автівка проходе ТО кожни 7' - 10 т.км.Є сервісна книжка з Европи такси що робилось у Україне . Дорого тоніровка, нова гума kumho ( не секонд хенд, а нова з магазина 2025 року) 0 км - до теперешнього часу км + добра зимова гума, 2 ключа, рідний пробіг. Єкономичний двігун : траса 5-6 л/100 км , місто 7 л/ 100 км, газа не нюхав, мастило не бере, працює добре. Новий АКБ - 3000 грн (12.03.26), новий генератор та н.механизм - 17500 грн (06.02.26) 158000 км. Остання ТО (мастило та усі фільтри) 20.02.26 - 7850 грн. ходова - як нова. 28.03.26 заміна рулевих та раз/сх, хоча б вони ще ходили і ходили.(159516 км). Охайний салон, чути пізніше я зроблю кожаний руль та ручку КПП, це теж десь 100 $. Пластикова защіта, та що знизу , як нова на рідних 'пістонах" . Кузов без "рижіків" не битий не крашений . Є незначни подряпини, сколи та інше, вражаючи вік автівки. Так як це автівка була моєї доньки, а донька возила мою онуку, то я доглядав добре за автівкой, вірніше доглядали механіки на СТО, бо я був у армії. Сів та поїхав . Вкладень не потрібує . Торг є .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?