газобалонне обладнання ГБО
Авто в доброму робочому стані.Зробений кап.ремонт двигуна.
авто в хорошем состоянии, по мотору и хадовка и коробке все отлично Солон чистый ржавчин по авто нету Авто в хорошем состоянии
Продаю своє авто, в гарному стані, встановлено ГБО (вписано в техпаспорт). Авто весь час знаходився в одного власника. Своєчасні ТЕО та обслуговування ГБО Економний траса газ - 6-6,5 л по місту 7,5-8 л Продаю авто у звязку з купівлею нового авто, тому продаж не спішний, перекупників прошу не турбувати.
Opel Аstra G 2007року, двигун z16xep, пробіг 198,4 тис.км. Один власник. Зняття з обліку. Обмін не цікавить.
Автомобілі в дуже хорошому стані, не гнилий, мотор масла не бере, економний 6-7 л. Ходова в хорошому стані. Розмитненнй в 2019 р. Цікавить обмін на спрінтера
Терміново.без торгу. Dacia Logan, 2006 года, г. Київ Київська реєстрація. 1 володар. Обслуговувалося на сервісі... Щодня в ходу.Газ,бензин.Комплект зимової резини б/в. На повному ходу. Восьмого травна отримав пошкодження в задню частину. Бампер,задня кришка багажника,номерний знак. В даний час авто на ходу. Присутні пошкодження лакофарбового покриття .Авто площадкам просьба НЕ турбувати.
🔥 BMW E39 1996 року 🔥 Справжня жива E39, яка збереглася до наших днів і досі збирає погляди оточуючих. Приємний вихлоп, комфорт і ті самі емоції, за які люблять BMW. ✔️ 2.0 газ/бензин ✔️ Автомат ✔️ Робочий круїз-контроль ✔️ Електросклопідйомники ✔️ Підігріви сидінь ✔️ Магнітола 16:9 ✔️ Все працює як має ✔️ Документи в повному порядку Автомобіль на впевненому ходу, щодня дарує задоволення від водіння. Таких живих Е39 з кожним роком стає все менше. обмін в обидві сторони
Продаю власний автомобіль Шкода Октавію у з в?язку з купівлею автомобіля вищого класу, Реальний пробіг, 294тис км. Простий надійний бензиновий двигун 1.6, масла не бере, не димить Коробка передач перемикає плавно, без ривків чи затримок. Ходова частина повністю обслужена, жодних сторонніх звуків чи стукотів немає. Недавно проведено велике ТО з заміни ременів ГРМ, помпи. Салон чистий, не прокурений, сидіння без потертостей, мають чохли. Є зауваження по кузову, царапинки та прояви ржавчин на арках і порогах Хороша комплектація, автодоводчики вікон, блокування коробки передач, подвійна сигналізація, двохзонний клімат. Можливий торг
Продається відмінний автомобіль,всі деталі по телефону,можливий пригон авто
Продам обслужений, комфортний автомобіль, газ-бензин 1.8, робити нічого не потрібно, технічно авто в повному порядку
Продам власний автомобіль пассат б6 2006р 2.0тді. Авто на повному ходу із свіжим ТО. На повному приводі , охайни шкіряний салон з підігрівами та електричним регулюванням сидіння водія , двох зоний клімат , авто світло , авто дощ , тонування по колу , встановлені бі лед лінди , фари затягнуті в броніплівку , по кузову є нюанси на це і відповідна цінна , авто з повним переоформленням можливо через дію. Більше інформації за телефоном 09******62. Всім вдалих покупок
Pre Bid Auto – надійний автодилер у Львові. Наш майданчик розташований на Кільцевій дорозі, район готелю «Галіція», с. Сокільники, м. Львів. ? Дане авто знаходиться у нас на майданчику – можна оглянути в будь-який час. Також пропонуємо: ? автомобілі під замовлення зі США та Європи; ? авто, що вже в дорозі та незабаром прибудуть. Pre Bid Auto – ваш надійний партнер у виборі автомобіля.
Авто в гарному стані. Масло не бере. Я власник. Не бите.
1.6 мотор Не фарбований Не ржавий / не гнилий Оригінальний пробіг та стан Нова гума Збережений стан Гарна комплектаціЯ Деталі фото / відео по телефону Не підготовлені авто, такі як є! Дивіться всі мої оголошення Гарна комплектаціЯ Деталі фото / відео по телефону Не підготовлені авто, такі як є! Дивіться всі мої оголошення
Продам авто робочий стан
Авто в технічному справному стані. Масло не їсть, все що с завода стоїть - працює без нарікань. За останні роки мінялася рульова рейка, тромозні колодки і диски, щеплення, дисплей приборної панелі, скло лобове (була тріщина), скло заднє (вздулася плівка), скло заднє пасажирське. Регулярне технічне обслуговування, масла і фільтри мінялися кожні 6-8 тис км. Є багато недоліків по зовнішньому вигляду. Тріщина на передньому бампері, багато сколів і подряпин, фарбувалася задня дверь після ДТП. Якщо вкластися у покраску, то машина буде ганяти і радувати багато років, в ній практично немає чому ламатися.
Машина вся в рідній фарбі !!! Мотор працює добре, масла не бере взагалі. Ходова в порядку. Газ ніколи не стояв. Витрата бензину: місто 8л, траса 6.5л. По електроніці все відмінно, працює кожна кнопка. Кондиціонер заправлений і працює добре.Стеля якісно перешита, на сидіннях чохли, EVA-килимки. Стоїть хороша літня гума. Встановлена магнітола з блютузом. Останнє ТО пройдено 2тис. км тому. Обслуговував машину нормальними запчастинами Bosch, Lemforder і т.д., нічого дешевого не ставив. З мінусів, після зими пішла ржавчина по порогу. Дірки немає, метал там рідний міцний, але потрібен перекрас. Спеціально перед продажем нічого не ховав і не замазував, продаю як є. Документи в порядку, продаж тільки з переоформленням. Торг невеликий і суто біля машини.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?