Продам авто в доглянутому стані. Двигун, коробка, щеплення супер По ходовій нічого не стукає. Салон близький до ідеалу. В загальному дуже хороший форд в якому все працює, гарно виглядає і класно їде. Будь-який вид переоформлення. Мінімальний торг біля авто!
Чудовий практичний мінівен в одній родині за весь час. Офіційне авто. Коробка звичайний автомат (гідротрансформатор). Повністю доглянутий стан. Щойно замінено усі ремені та роліки, мастила у двигуні та коробці, фільтри, розхідники, обслуговано ходову частину. Коробка та двигун працюють чудово. У пригодах не був, усі стекла включно з лобовим рідні та цілі. Встановлено газове обладнання та узаконено у документах. Автомобіль має гарний зовнішній та технічний стан. Кондиціонер, підігрів сидінь, 4 ел.стекла, ел.дзеркала, камера заднього огляду. Просторий салон, високий кліренс, висока посадка. Два комплекти гарної гуми на дисках. Оформлення.
На всі питання відповім по телефону в авто вложено не мало грошей тож телефонуйте перекупам велике прохання не турбувати
Автомобіль в хорошому стані не потребує ремонту, двигун працює ідеално, по ходовій нічого не стукає, кузов не гнилий є декілька незначних рижиків, фари ксенони, м пакет, клімат контроль, підігрів сидінь, датчик дощу,автомобіль вартує уваги реальному покупцю можливий торг
Продам мот, технічно і зовні в хорошому стані. Сів поїхав, з документами повний порядок
Продам Mercedes W210 E320 газ/бензин 1998рік Автомат 5ст. 346тис.км пробігу Автомобіль в хорошому стані,обслужений,на повному,впевненому ходу,суттєвих вкладень не потребує.Двигун працює рівно,нарікань немає.Коробка перемикає плавно,без пинків та затягувань. За останні 4 місяці вклав в авто 2300$ - часткова переварка,повний перекрас кузова,встановив оригінальні AMG диски R18,колісні проставки (зад-3см,перед-1.5см),подовжені болти,перешив керма,тонування,заміна хрому (решітка/накладки/приціл на капоті),чорна стеля,технічні роботи,заміна деталей підвіски,заміна рідин,страховка на пів року.магнітола Sony з блютузом +нещодавно замінив 12 ірідієвих свічок(700грн за шт.),2 котушки (2500грн за шт.),1 бронепровод(1300грн) Авто в дуже «багатій» комплектації Elegance.Опції:Повний електросклопакет,електро люк,вставки дерева,шкіряні сидіння-водійське з електрорегулюваннями і пам?яттю,електрорегулювання керма,омивачі передніх фар,підігріви передніх сидінь (2 режима),складання задніх підголовників кнопкою,задня електрошторка,електробагажник,парктроніки,електро регулювання бокових дзеркал,мультикермо.
Продам електромобіль Peugeot iOn (аналог Mitsubishi i-MiEV) 2012 року. Кузов: Повністю у заводському фарбуванні. Скло рідне. Ідеальний технічний стан. Нещодавно пройдено обслуговування. Батарея жива, експлуатувалася дбайливо. Повний електропакет, кондиціонер, рідний кабель зарядки. Витрата — копійки. Ідеальне рішення для повсякденних поїздок. Будь-які перевірки на вашому СТО. Продаж від власника.
Peugeot 308 Рік випуску 2007 рік Якщо цікавить пишіть або дзвоніть
В машині все нове їздила жінка Нові ремні роліки ГРМ Тормозні колодки 3 тис назак зробив мотор Головку гбц Нові поршня вкладеші клапана Масло в коробці в моторі Багато. Грошей вклав щоб в певнино жінка їздила Турбіна все працює По колу стоїть дорога Тоніровка
Авто в хорошому стані. У 2021 році пригнали з Німеччини. 4 роки в одних руках. Шкіряні чохли. Все працює. ГБО не вписано. Всі питання по телефону. Торг.
Відмінне авто, у відмінному стані. Нічого не треба робити, офіційний пробіг (сервісна книжка). Нова зимова гума.
Пропоную Вашій увазі свій автомобіль,яким користуюся чотири роки.Я перший власник в Україні.Автомобіль був пригнаний з Німеччини (є сервісна).все працює.За час експлуатації авто ніколи не підводило.на даний момент авто на металевих дисках Р15 на зимовій гумі , є в комплекті титани Р16 на літній гумі на фото видно По електриці працює все. Новий акумулятор.тиждень тому пройшов ТО ( замінив грм, помпа, антифриз, масла та фільтра )Кондиціонер холодить.пробіг 283 тис. Лакофарбове покриття є декілька дефектів на фото додам . На всі інші питання з задоволенням відповім в телефонному режимі,або при зустрічі .Всім гарних покупок.
Продам свій автомобіль в доброму стані, В автомобілі усе працює - мотор не димить імасло від заміни до заміни - ходова відремонтована - коробка автомат обслужена - шини нові - авто в рідній фарбі - лобове скло та інші в оригіналі торг біля автомобіля
Продам Opel в хорошому стані все працює.Розхідники всі були замінені масло фільтра ГРМ помпа роліки.Ходова частина зроблена не гримить не шумить.Резина зимова50% R16.Документи впорядку .Детальніше по телефону.Розумний торг біля авто.
газобалонне обладнання ГБО
Авто в доброму робочому стані.Зробений кап.ремонт двигуна.
авто в хорошем состоянии, по мотору и хадовка и коробке все отлично Солон чистый ржавчин по авто нету Авто в хорошем состоянии
Продаю своє авто, в гарному стані, встановлено ГБО (вписано в техпаспорт). Авто весь час знаходився в одного власника. Своєчасні ТЕО та обслуговування ГБО Економний траса газ - 6-6,5 л по місту 7,5-8 л Продаю авто у звязку з купівлею нового авто, тому продаж не спішний, перекупників прошу не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?