Продам хорошого , резвого грузового буса , по механіці усе 10 із 10 по кузову , нюанси помітні , вони зовсім не значні і на роботу не впливають , для праці ідеальний варіант
Автомобіль в гарному стані, нічого робити не потрібно, двигун 1.4 MPI сухий працює рівно, помилок на панелі не має, кондиціонер працює добре, каталізатор на місці, все скло рідне, два ключі. Огляд автомобіля в Чернігові. ТОРГУ НЕМАЄ
Машина з кондиціонером на автомат коробці. Додатково є газ. Гума зимова. Обслуговувалася регулярно. Автомобіль з невеликою витратою пального. Двигун працює рівно, ходова частина без нарікань, автоматична коробка передач перемикається плавно і чітко, кондиціонер працює.
Вітаю До вашої уваги пропонується Seat Cordoba 2008 року. Була, у свій час, придбана в офіційного дилера у Харкові. Можу пошукати папери щодо тех. обслуговування та купівлі авто з салону. Історія автівки така: перший власник, придбавши її, певний час активно на ній їздив, але пізніше дійшов до того, що йому задорого її обслуговувати та утримувати. Також був нюанс, що він мешкав у приватному секторі та дороги там як були так і є поганими, що тягнуло за собою частіше обслуговування підвіски. Тож автівка стала як парадно-вихідна і була у використанні нечасто. Пізніше, вже під час повномасштабного вторгнення, пан вирішив її продати. Саме у цей час мій близький друг шукав собі друге авто для можливої евакуації, якщо підори підуть у наступ. Слава Богу то не сталося, і автівка також була у простої. І нарешті, моя черга в історії авто)) Я придбав її у друга та почав їздити у Львові та згодом повернувся у Харків. Наразі в мене з?явилася інша більша автівка, та у цій просто відпала необхідність. Дві автівки тримати важко) Власне, детальніше по самому авто. Маємо 2л. двигун, як стверджує виробник - спортверсія, механічна КПП, текстильний салон, кліматронік, магнітола. Замінено: стійки стабілізатора, опорні підшипники, передні пружини, сайлент-блоки задньої балки, рульові тяги з наконечниками, хамут вихлопної. По двигуну нічого не робилося, бо немає потреби. З недоліків: нюанси по кузову в районі порогів, тріщина на лобовому склі (авто стояло взимку +- місяць і в один прекрасний день, підійшовши до авто, я виявив цю саму тріщину. Не уявляю як, можливо від перепадів температур), уваги потребує вихлопна система (десь вже є дірки від корозії), замінити «вертольот» на КПП. Заміна оливи була десь 4 тис. кілометрів тому, фільтри у той самий період. Як на свої роки, звісно, є дрібні недоліки по кузову типу малих вмятинок чи підкрасів (ще від першого власника). У наявності літній і зимовий комплекти гуми. Тож резюмуючи: авто на повному, стабільному ходу, але потребує трохи уваги.
Вашій увазі пропоную сувору КЛАСИКУ!!! Ідеальний вибір для початківців та тих, хто нікуди не поспішає, хто хоче отримати задоволення під час їзди на класичному мотоциклі. Об'єм двигуна 400 см. куб., маса 250 кг, SUZUKI INTRUDER є найбільшим мотоциклом у своєму класі в порівнянні з HONDA та YAMAHA. Мотоцикл обслугований, зроблено багато вкладень: дуги захисту, багажник та спинка пасажира з нержавіючої сталі, додаткові підніжки, аудіосистема LEXIN, шкіряні кофри, тримач телефона із зарядкою. Мотоцикл вартує уваги!!!
Рестайлинговий ягуар Х- type . Авто в ідеальному стані. Мотор , ходова - Форд Мондео 3. Пробіг оригінал -100%. Ніяких аварій. Все працює. Двигун в повному порядку. Мотор 2.2 турбодизель — сухий, економний і надійний. Працює рівно, без сторонніх звуків. Кузов не ржавий. Масло в двигуні мінялось 500 км назад, також була зроблена заміна масла в коробці передач. Ходова не гримить, не стучить. Натуральна шкіра. Чорний потолок . Натуральне дерево. Салон як новий. На обмін ціна дорожче. Є можливість доставки авто в ваше місто.
Авто з Німеччини, перший власник в Україні. Повністю замінені всі рідини, нова турбіна, нова помпа, нові гальмівні диски та колодки, акумулятор куплений у серпні 2025 року, працює чудово. Є незначна корозія кузова авто, та вм'ятини на правій стороні. Е скло підйомники на передніх дверях, круїз контроль, датчик дощу, підігрів дзеркал. Кондиціонер не заправлений. . Гума зимова(Debica), 16 діаметр, запаска гудєар 15 діаметру. Диски легкосплавні. Авто у мене з 23 року, за цей час проїхав 40 тис км, Ремінь грм був замінений на 201тис, також на 201тис повністю замінено щеплення. . Торг біля капоту. Коробка передач механічна 6 передач, двигун 1,7 дизель, є екологія.
Продам власне авто в дуже доброму стані, 1.8 газ/бензин 1999р Детальніше по телефону
Авто куплене в салоні, один власник, реальний пробіг. Є моменти з кузовом та ЛФП, не гнила. Стоїть газ, вписаний в техпаспорт. Сім місць.
Євро 2. Двигун та паливна після ремонту, потребує поварки.
Продається комплектом: Моторний човен КРИМ (1972 рік випуску). 4х тактний мотор YAMAHA-25ПЕТЛ б82С-L-зl5264 (25 к.с.), 2003рік випуску. Човен на мені по дорученні, з правом продажу. Лавет саморобний, з документами та номерами. Я другий власник. Даний комплект придбав в 2003р. Загальний час напрацювання мотора до 100годин. Приватно поясню чому так мало, за такий час. Все справно. По мотору нічого не роблено, самі переконаєтись. Профілактично в 2023р. змастив бендікс на стартері, та замінив крильчатку на помпі (фірмовий ремкомплект). Електростартер. Відсутній акумулятор. Дистанційне управління. Кермо з ліва. Сидіння розкладаються. Спав в лодці , на ніч піднімав тетнт. Вартість комплекту 4000$(еквівалент до гривні). Лодка знаходитсья в Кобеляцькому районі, Полтавської області.
Добридень Продам машину Опель Зафіра Б-клас 2006 року Машинка в хорошому стані (але є моменти по кузову) Фара та бак є Газ/бензин 1,8 мотор Витрата (місто - 8, траса - 7) Хороша, зручна, сімейна, робоча машинка Ціна - 5300 (торг можливий під час зустрічі) Телефонувати за номером:
Продам мінівен Рено Еспейс 4, пригнана з Австрії.ходова зроблена, масла фільтра замінені, комплекти грм та на генератор встановлені нові, мотор 3.0 дизель, коробка 6ст автомат, шкіряний салон,підігрів сидінь,клімат. 5місць( в тех.паспорті 7) є нюанси по косметиці(бампер,крило)тріщина на лобовому(незаважає),комплектація initiale. По телефону торгу нема.
Самый надежный и экономный 1.9 дизель в хорошем состоянии, ходовая перебрана и сбита, заводится с пол тыка, очень приятный расход, 5 литров средный, 4.5 по трассе и 5.5-6 л. по городу, кузов не гнилой, без дырок, пороги сделаны.
Авто в дуже гарному стані,вкладень не потребує!вкладень машина не потребує,купили для себе і берегли як для себе,сім'я збільшується,тому потребуємо більших розмірів машини)ми нею дуууже задоволені!Авто таке,що сів тай поїхав!Що не менш важливо,авто дуже економне по розходу,додаткових вкладень не потребує,масло замінювалось вчасно,масло не бере,не димить.По ходовій все ідеально,їздила дівчина,було 2 власники, перша теж дівчина їздила)Всі деталі за телефоном
Авто у дуже хорошому стані ! Капіталовкладеннь не потребує!
Продам власний Mercedes-Benz A 150. 1.5 бензин, у відмінному технічному та візуальному стані. Автомобіль повністю справний, без вкладень — сів і поїхав. 🔧 Технічний стан: Двигун працює рівно, без сторонніх шумів Підвіска в ідеальному стані, нічого не стукає Замінено акумулятор Замінені шарові опори Ходова обслужена, доглянута. Салон чистий, доглянутий. Кузов у гарному стані. В комплекті йде Ева коврики та 2 ключа. Авто доглядалося вчасно, обслуговувалося регулярно. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. По можливості телефонуйте через (Вайбер, Вацап, Телеграм) Прохання площадкам та перекупам не турбувати.
Автомобіль в хорошому технічному стані. Нещодавно проведено велике обслуговування: * Замінено двигун (500 км тому) * Замінено щеплення (нове) * Перебрана ходова частина, нічого не стукає * Машина повністю обслужена та готова до експлуатації без вкладень Двигун працює рівно, коробка перемикає чітко. Ходова збита, дорогу тримає впевнено. Додатково: Віддаю старий двигун в комплекті (можливо на запчастини або під відновлення). Салон в доглянутому стані, електрика вся справна. Торг біля капота.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?