Стан сів поїхав. Машина кожен день на ходу.Вкладень не потребує. Зроблено багато і якісно бо робилося для себе. Підвіска пакет поганих доріг.Нова підвіска ззаду та спереду. Замінені колодки по колу та передні гальмівні диски Нові біксенонові лінзи ledлампи на дальньому світлі. Два комплекти шин літо на 16, зима шиповані 15 майже нові пройшли максимум 5 тис.Стоїть гбо 4 покоління, що на газу що на бензині їде добре. Деталі по телефону. Дякую. Всім гарного дня і мирного неба.
продам напівпричеп FRUEHAUF . Осі BPW. Міцна рама. пригодна для переобладнання під самоскид- зерновоз Висота швелера рами 425 мм , висота в біля сцепного пальца 145 мм. Пробіг родной 600 000 км. Тормоза барабанные. Сделано ТО (нові тормозні накладки, проточені барабани , реставровані разжимні вали) Подушки в гарному стані. Тент цілий в гарному стані. Можно одразу приступать до работи. . Приціп эксплуатувався на міжнародних перевозках . Продається з причини скорочення кількості транспорту
Продаю Шевроле Ніва , купували дідусю в 2006 році нову з Салону в Хмельницькому. Весь час їздив на дачу і в місто , за машиною дуже доглядав , салон в ідеалі , не грязний , не курили , магнітола піонер оригінал. Мотор працює чудово , коробка , роздатка теж. Все в цій машині в ідеалі окрім порогів , їх треба з лівої сторони зробити. Ніяких дтп, оффроудів на цій машині не було. Торг біля машини
Автомобіль в ідеальному стані, перший господар, гаражне зберігання. Доводчики стекол, ксенонові лінзи, бортовий комп'ютер, парктронік, магнітола Pioneer. Набір зимової гуми на дисках у подарунок.
В зв'язку з виїздом срочно 4300у.е документи на мені,на ходу,сів і поїхав,заправлена
Перший власник, куплена в салоні.Гаражне зберіганя!.. Додатковий комплект літньої резини на металевих дисках з оригінальними ковпаками, сервісна книга. Обслуговувалась в спеціалізованому СТО Opel.
Нормальне,робоче авто. Кузов без корозії. Двигун працює рівно. Корабка без проблем. Два комплекти коліс. Є фаркоп.
Авто в доброму стані.Два комплекта коліс на дисках.Резина ставилась нова після покупки.
Авто в гарному стані Мотор коробка в гарному стані Ходова не гримить не стукає Сів і поїхав На обмін дорожче як у всіх Всі питання по телефону
Авто в справному стані, абс, кондиціонер, 4 склопідьемника, магнітола, тоніровка. 2 комплекта гуми на дисках.
Reno Logan 2010р. 1.5 дизель. Капітальний ремонт двигуна у 2022р., зчеплення у 2025р. ходова зроблена. Дуже економна, високий кліренс, кондиціонер
Продаю Skoda Fabia 2011 рік, встановлений газ ГРМ замінений тисяч 20 назад Масла фільтра міняються регулярно Диски передні проточнні, колодки замінені Ходова вся перебрана по мірі виходу з ладу агрегатів(шарові, сайленблоки і т.д) В задніх барабанах теж ремкомплекти і колодки поміняні, тому ручний тормозі гальма працюють добре. Чохли на сидіннях і на кермі(кермо з віком почало злазити) В цілому авто гарно обслужене, іржа відсутня Заправлений кондиціонер Активний страховий поліс
Авто на ходу щодня, питання по телефону краще пишіть на ватсап, так як не завжди виходить відповісти.
Прицеп на резині,осі саф,одинарна полуресора
Ходова зроблена кондиціонер заправлений охолоджує добре, мастила в двигуні,КПП ,гур,замінено ,антифриз , гальмівне мастило замінено. якщо требо повну інформацію дзвоніть в любий час
Автомобіль від власника. Обслуговувався вчасно. Надійна та економна машина, проста та недорога в обслуговуванні. Кузов повністю оцинкований, без ознак корозії. Є комплект зимової гуми, майже новий - відбігала пів сезону .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?