Автомобіль від власника. Обслуговувався вчасно. Надійна та економна машина, проста та недорога в обслуговуванні. Кузов повністю оцинкований, без ознак корозії. Є комплект зимової гуми, майже новий - відбігала пів сезону .
пороги переварені,ходова зроблена,кондиціонер прайює по електриці питань немає,масла мінялись вчасно,круіз клімат контроль,детальніше по телефону.
додатково є новий комплект зимових шин на титанових дисках
Продам авто в хорошому стані, є нюанси по кузову на фото видно, торг присутній!
Авто в хорошем состоянии. Кондиционер работает. Масло не берет. Салон и кузов в хорощем состоянии.
Без торгу! • Ціна вказана щоб забрати. Дивитися на ЖР Радужний, Таїрова. Chevrolet Spark 2013 Бензин 1 л., пробіг 33000 км., МКПП. Пригнаний з Європи, Корейська збірка. Обслужений. Відмінна гума. НОВИЙ АККУМУЛЯТОР. Стан нового автомобіля. Реальний пробіг. Витрата по місту 6 літрів, траса 4 літри. Українська реєстрація. Будь-який вид переоформлення.
Автомобіль повністю перемальований, не битий, кузов ідеал, стеля першита. Остальні деталі по телефону.
Володію авто 2 роки.По технічному стані робить нічого не потрібно,кузов в хорошому стані.Гах 4 покоління вписаний в техпаспорт.Сввтло лед,працює кожна кнопка.Масло в двигуні ,КПП,антифриз замінено ,а також гри.По машині знаю все .
Автомобіль в гарному стані 2004 року. Пригнаний з Нідерландів. Незначне пошкодження заднього правого крила.
Всі деталі по телефону
Володію близько одного року. Ходова зроблена, двигун газ /бензин працює без нарікань. По кузову питання, бачите на фото. Питання по телефону
Авто в гарному стані, на ходу. Коробка передач (робот) працює відмінно - не бьє, не штовхається, без пенків. Салон в гарному стані. Кондиціонер працює добре. Машина доглянута і варта вашої уваги. Для перегляду дзвоніть домовимся. Машина буде переоформлятися на покупця.
Є невеликі пошкодження по кузову які видно на фото, але взагалі без ржавчини. Все скло рідне, на лобовому є тріщина. Масло в моторі поміняне, ремені та помпа поміняні 10000 км. назад. Машина з салону купувалася в 13-му році один власник
Авто в ідеальному стани сів поїхав авто переоформлюется Всі питання по телефону **********
Економне, доглянуте й добре збережене авто, З 14.02.2025 можна дзвонити на звичайний: **********. А також на зазначений в оголошенні на Viber або WatsApp.
Дуже зручна та економна автівка. Це машина купе але це дуже зручно тому що спереду дуже багато місця просторо! Мене звати Наталя я третій господар цього авто. До мене теж була дівчина яка була дуже охайна та обережна. Авто надзвичайно дешеве в обслуговуванні. Я все змінювала вчасно. Дуже хочу знайти гарного нового власника для моєї рідної машини. Продаю бо виїхала за кордон і переоформлювати дорого щоб машину забрати. Попередня власниця продавала мені авто з пробігом 72 тис. У 2019 році. Майже весь пробіг який я наїздила був у европі тому маштна їздила по гарним дорогам. У машині також новенький акумулятор та тільки звлитий кондиціонер. Макож я помінала новий ГРМ так як по паспорту він міняється кожних 60 тис. Км. У авто ніколи ніхто не курив та не смітив. Мені будь ласка пишіть чи дзвоніть лише у WhatsApp або у viber, я.за кондоном, мою автівку юуде продавати мій брат Андрій.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?