Авто в гарному стані, обслуговувалось регулярно, літні шини та в додаток зимні шини на дисках - Goodyear - відходили по 1 сезону - майже нові.
Hyundai Getz 2005 року. 1.6 бензин, автомат. Авто в нашій сім’ї давно, їздила в основному мама — робота, школа, місто. Машина завжди вчасно обслуговувалась, усі розхідники та ТО замінювались/проводились вчасно, на сервісі не економили. Пробіг 208 тис. км — рідний, не скручений. Двигун працює чудово, коробка автомат переключає плавно, без ривків і пинків. По техніці машина доглянута та приємна в їзді. Компактна, дуже зручна для міста, парковки та щоденних поїздок. Продаж у зв’язку з покупкою іншого авто.
Опель зафіра дизель 1.7 пробіг 400
За деталями пишіть в дірект
Авто в хорошому стані, на ходу сів і поїхав, на зимових колесах, масло та фільтра мінялось вчасно, по кузову є невеликі нюанси, друга передача підгаркує, а в загальному все ок
Незначні нюанси по кузову. Стан сів і поїхав. По техніці вся обслужена. Стоїть газ працює відмінно.
Продається Mazda cx7 2007 року дорестайл 2.3 turbo. Розповім про машину. Машина в сім'ї приблизно близько 3 років їздила не багато, є по кузову нюанси, місцями пофарбована і трохи подряпин не глибоких, в деяких місцях є маленькі іржі. По технічній частині розповім, що зроблено. Відреставрована турбіна 20 000 км тому. Поміняно ланцюг. Машиною потрібно позайматися, часу на це немає. Також з проблем горить чек через помилку по 3 циліндру, хоча мотор працює добре, тільки складний запуск коли заводити на холодну. Повна європейка Також можу обміняти її на ваше авто з доплатою або без, бажано обмін на бусик. Прохання не телефонувати, а писати у Viber або в повідомлення.
Прошу перекупів не турбувати.
Продам власне авто!! Перший власник в Україні. На цьому авто самий надійній та економний двигун 1,6 bfq. Двигун коробка, підвіска в повному порядку як то кажуть сів-заправив-поїхав. 2 комплекти гуми (літня на оригінальних титанах, зимова на штампах). Оригінальна запаска good year( як нова). Затоноване авто гарною плівкою вкруг без лобового. На авто були замінені: прокладка гбц/комплект ременя ГРМ/передні та задні амортизатори, задні пружини/сайлентблоки нові вкруг/нові центральні втулки стабілізатора/ нове масло в коробці передач/ нове масло в ГУР/ і ще багато чого!! Авто реально в гарному стані! Будуть питання звоніть. Я не перекуп і продаю власне гарне авто тому і ціна відповідна!
Продам свій автомобіль, санг йонг Кайрон, 2010р, 2.3 бензин, масло і фільтра міняв 1.5т км назад, газ є але треба замінити балон, і пофарбувати капот, повний привід працює, невеликий торг біля машини, писати на WhatsApp або вайбер
Продається авто в хорошому стані. Резина нова, нові тормозні колодки, фільтра. Шкіряний салон. Телефонуйте за номером ********** - розповім все детально.
Продаю власне авто в повністю справному стані
По автомобілю все працює,двигун масла не підбирає, була заміна ременя ГРМ 15 тис. тому,по електриці все працює! Кондиціонер чудово холодить,мультируль,круїз контроль,фільтри салону замінено перед літнім сезоном,в подарунок комплект зимової гуми(проїхала 1500 км) майже нова,фарбовано кришка багажника і заднє крило,а так вся в рідні....
подається гарне авто, в гарному технічному стані
Всі питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?