Авто обслуговувалось вчасно,двигун та коробка передач працюють без нарікань,по всім питанням звертатися по телефону,можлива перевірка на будь-якому сто, торг в адекватних межах.
Оригінальний пасажир, нє Бердичів. 8+1 В прекрасному стані. По кузову рівненький, немає жодного натяку на корозію. Двигун робить ідеально, не димить, масло не бере. Ходова перебрана. Салон чистий та охайний. З документами порядок. Торг біля авто
Автомобіль в доброму стані. По двигуну і ходові проблем нема. По кузову є пару маленьких рижиків.
Продаю власний автомобіль, купувався в автосалоні в 2010 році не при гониш. 22000 тис. кілометрів встановив ГБО. Авто в гарному стані як в технічному так і в лакофарбовому плані повністю обслужене ніяких претензій не має, ніяких вкладень не потребує. 2 тис. км тому замінено ремінь грм, патрубки системи охолодження, теплообмінник, замінені передні важелі, стійки стабілізатора, розширюючий бачок системи охолодження, охолоджуючу рідину, пройдена ТО ГБО, з заміною газових фільтрів та ремкомплекту газового редуктору. Чисте авто, без скручених пробігів і підводних каменів, авто робилось для себе але за сімейних обставин продається.
Повний привід! Коробка автомат! Рідний, не кручений пробіг! В одних руках вже більше 12 років! Авто без гнилі та ржавчини, всі вразливі місця оброблено антикорозійкою Коробка працює абсолютно без зауважень, перемикає без пинків та пробуксовок На хорошій комплектації: Шкіряний салон з підігрівами сидінь Клімат контроль 4 склопідйомника
Автомобіль в хорошому стані всі питання по телефону
Продаю власне авто, повністю на ходу. За додатковою інформацією звоніть.
Двигун працює справно. Клімат працює справно. Гальмівні колодки замінено 4 тис тому. Є нюанси по кузову видно на фото . Тканина сидінь має недоліки видно на фото. ГРМ замінено 20 тис тому. Більш детальна інформація по телефону або через менеджер
Авто куплено в салоні Volvo на Петрівці у Києві в 2006 році. Дружина купила у 2009 році. Есплуатувалось лагідно, не бита, не фарбована, обслуговувалась вчасно. Ознаки есплуатації на фото, магнітола та задній парктронік то працює то не працює. Зберігалась у гаражі. Є комплект гуми.
Надійний робочий автомобіль, ідеально підходить для бізнесу, перевезень або будівельних робіт. 19 років в одних руках. 🔹 Основне: • Рік: 1999 • Двигун: 2.5 дизель (атмосферний, без турбіни) • Обʼєм: 2459 см³ • Коробка: механіка • Тип: вантажний 🔹 Стан: • Авто не фарбоване повністю — тільки підфарбовувались окремі місця • Є сліди корозії (рижики) — видно на кузові • Двигун простий та надійний, добре заводиться 🔹 Що зроблено: • Восени 2025 року: • замінено паливну систему • замінено форсунки • промито паливний бак • Взимку авто заводилось без проблем навіть у морози 🔹 Переваги: ✔ простий і витривалий дизель ✔ дешевий в обслуговуванні ✔ ідеальний як “робоча конячка”
Продам домашній транспорт, авто на повному ходу, 5 тис. Назад було замінено ( грм, помпа, антифриз, ролики усі, ремені, нові тросики ручника, новий супорт ЗП, видалений каталізатор і варили пламегасник) машинка в доброму стані, і ви повинні розуміти що машина 2005 року і будуть явні сліди експлуатації, є незначні нюанси по рижиках, ходова майже ідеальна, газу не було і не має, Салон в доброму стані, є чохли на сидіннях, 2 ключа, по документах все добре (переоформлення), адекватний торг біля капоту, приїжджайте, дивіться , торгуйтесь) завжди рад відповісти на ваші запитання))) Велика просьба Перекупів, ось цих допомогаторів продажі НЕ ТУРБУЙТЕ!!! Можу на обмін, як з моєю доплатою так і з вашою
Продаю свій авто, куплений з салону в листопаді 2015 року. Рідний пробіг, їздив на роботу та дачу. Доглянуте авто, замінював все по регламенту і навіть більше якщо щосьнеподобалось. Замінені передні стойки Kayaba, ремінь генератора, ролики, натяжитель. Відрегульовані клапана 3т.км тому. Встановлена голова Teyes СС3 2к 10.2 дюйма (400 у.е), динаміки перед та зад JBL (250 у.е), камера заднього руху. Замінені всі лампи на LED (світло шікарне). З салону встановленний ГБО працює без нарікань. Новий власник буде задоволений. По кузову є незначні сліди експлуатації. Більш детальну інформацію за телефоном. комплект зимової гуми в подарок. Хорший торг реальному покупцю!
Citroen C3 Picasso 2011 Року у хорошому стані. Автомобіль у нашому користуванні з 2016 року. Надійне, комфортне та економне авто, яке регулярно обслуговувалося. Двигун, коробка та ходова працюють справно, вкладень не потребує. По кузову є незначні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. В цілому машина доглянута та повністю готова до подальшого користування. 🚗
Авто в хорошому стані. Деталі за телефоном
Перший власник стан технічно справний, сідай їдь, сервісні книжки на авто та гбо в наявності. Чеснтй пробіг.
Авто в хорошому технічному стані без жодної шпаклівки та підкрасу.Трішки пошкоджений бампер на фото видно! Обслуговувалось вчасно, замінено масло в двигуні в коробці, замінено сальник в коробці. По ходовій нічого не стукає. Пробіг справжній!Всі питання по телефону!!газ в писаний в техпаспорт! Торг присутній....!
автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує, авто для повсякденних поїздок. витрата палива дуже задовільна звертайтесь за номером телефону **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?