Машина в гарному стані. Без аварій. Замена мастил та фільтрів по регламенту.
Авто в гарному технічному та візуальному стані. Рідна фарба та елементи кузова. Кращій в своєму класі. Зроблено ТО. Коробка звичайний гідротрансформатор, надійний двигун к4м. Дуже приємний світлий шкіряний/велюр салон. Два комлекти гуми, чохол на авто в подарунок. Дуже великий об'єм багажника. Тихий та плавний в ходу. Комлектація : Безключевий доступ ( два ключа ), Запуск з кнопки. Датчики світла та дощу Доводчики скла. Зачиняеться з кнопок дверей, та багажника. Свіжозаправлений кондиціонер 2 комплекта килимов. За подробицями в месенджер, та по телефону. Прохання, майданчики та перекупів не турбувати.
Машина добре обслужена, 1000км тому міняли масла/фільтра
Авто в робочому стані. Салон охайний. Кузов має сліди корозії. В авто замінено (16.03.26): радіатор, масло двигуна та фільтр, клапанну кришку з прокладкою, роликовий модуль натягувача ремня, свічки, гофру глушника, масло та фільтр АКПП, задню ліву дверку. Виконано діагностику двигуна та АКПП та перепакування піддона.
Продам власне авто,в користуванні майже три роки, другий власник в Україні, Астра Н ,1.6,газ-бензин,газ вписаний Автомобіль на свої роки в гарному стані,затонована вкруг,разом з лобовим,всі вікна рідні,було замінено помпу,комплект ГРМ,кришку клапанів,прокладку передньої кришки,новий антифриз,мастило,фільтра,резина зимня,стеля не висить,кнопки в салоні не затерті,карти цілі,днище не гниле,нічого не варилось.Двигун без теплообмінника і фазорегуляторів,трохи менше проблем, не димить,масла не бере.Машина до продажу не готувалась,майже кожен день в ходу,продаж не терміновий,перекупів і площадки просьба не турбувати ,цінуйте свій і мій час,детальніше можу розповісти по тел.Всім миру і добра.
авто у відміному стані замінено грм ,помпа,тепло - обміник.шестерні та клапани фазо-регулятора ,та ходова.економне та надійне авто
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини – 2009 рік випуску. Авто повністю в оригінальному стані, жодного фарбованого елемента, кузов без корозії та дефектів. Надійний двигун 1.6 MPI працює рівно та тихо, без сторонніх звуків. Ходова частина в ідеальному стані, нічого не стукає, автомобіль їде м’яко та комфортно. Встановлені всесезонні шини у відмінному стані. Багата комплектація, що додає максимальний комфорт: • мультифункціональне кермо • круїз-контроль • датчик світла • датчик дощу • парктроніки В наявності два ключі та сервісна книжка. Салон чистий, доглянутий, без потертостей та інших нюансів. Автомобіль готовий до експлуатації, не потребує вкладень та має все необхідне для комфортної їзди.
,Повний електро пакет.Підігрів передніх сидінь.Шкіряний салон.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ВАЙБЕР АБО ТЕЛЕГРАМ !!! Дуже класний Yamaha Drag Star 400 без пробігу по Україні . Мотоцикл привезений з Японії ! В дуже крутому стані ! 2013 року ІНЖЕКТОР ! Пробіг : 16700 км ! У вартість входить повний пакет документів для постановки на облік . Доставка по всій Україні !
Доброго дня авто знаходиться у Києві. Всі питання по телефону. З доками все добре авто на ходу сів і поїхав.
Кузов, двигун, ходова після повної капітальної реставрації!!! Потрібно доробити салон і буде авто, як з конвеєра!
Продам надійний та комфортний автомобіль. Машина в хорошому стані,доглянута та вчасно обслуговувалась. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Є два комплекти резини нової .Є квитанції що робилось,новий акумулятор. Авто економне та зручне Пишіть повідомлення надам інший номер бо цей не працює
в хорошому технічному та візуальному стані . у дтп участі не приймало. детальні по телефону
Авто власне. Придбане 2004 року в салоні Свобода Авто. Не потребує великих вкладень. В дуже хорошому стані .Пробіг 165 тис.км реальний! Без ГБО. Можливий мінімальний торг. Велике прохання перекупів не турбувати!!!
Амтомобіль в ідеальному технічному стані, економічний, комфортний в експлуатації. Кузов в ідеальному стані. Два комплекти резини на легкосплавних дисках. Нова мультимедійна система. Капіталка двигуна. Змінений ГРМ. Повний електропакет. Клімат контроль. Датчик тиску в шинах. ЕВА коври. Підігрів сидінь. ABS. Доглянутий салон.
Авто в доброму стані. Пригнана з Італії. В Україні після заміни ГРМ проїхав 34 тис. км. Уся електрика працює. По кузову є незначні сліди експлуатації. Заводська метанова газова установка. Торг.
Продам гарну міську машинку. В гарному технічному стані, завжди вчасно обслуговувалась,кузов без ДТП, є сліди експлуатації по ЛФП. Із фарбованого передній бампер, все інше без нарікань. Питання по телефону. Обмін не цікавить.
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує. Деталі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?