Мотоцикл в гарному стані. Вкладень не потребує. Купувався в Києві на Нивках в офіційних представників Harley Davidson з мінімальним пошкодженням. Тільки повне переоформлення. Огляд на Академгородке. Всі питання по телефону
Продам своє авто, в доброму стані. Два ключі. Машина обслуговується вчасно. Нещодавно було зроблено капітальний ремонт ходової частини. Було замінено передні та задні осі, втулкі стабілізаторів, ричагі задній правий та задній лівий, замінено сторічні підшипники, сайленблоки передніх ричагів та колодки в коло. Селектор на коробці також замінено та випоанено заміну масла. Обслужені роліки, ремінь, помпа. Можливий торг.
Авто в гарному технічному стані,встановлено ГБО СТАГ, повний електро пакет, все працює,довезе будь куди,по кузову є мілкі царапини,кузова ці міцні до корозії .Авто чекає свого власника,він не пожалкує.Дзвоніть.
Автомобіль в гарному стані, використовується щодня. На автомобілі стоїть нова резина.(є літня в середньому стані , для покупця в подарунок). На 190тисячах було замінено, прокладку маслонасоса, масло, фільтра, свічки, антифриз, патрубки системи охолодження, ремінь генератора, подушки МКПП, новий акумулятор. Автомобіль щодня їздить. питання до механчіної частини відсутні. Чек на фото горить через ГБО. По авто була вм"ятина на правому задньому крилі, також є вм"яте передій порог правий, крила також прижаті, на фото все видно. По технічній частині потрібно замінити : зчеплення, ГРМ на заміну через 15 тисяч, та подушка двигуна.
Nissan Skyline v35 sedan, RWD , двигун VQ25DD , у гарному стані, всі фільтра і рідини поміняні, нові свічки NGK, резина 225/45/18 Continental, з гарним залишком. сток стійки , з пружинами Tein, заниженні. Авто дуже гарно виглядає і їде для своїх років.
Продаю власне авто кожен день в ходу є невеликі нюанси по кузову є невеликий нюанс по обшивці на нього буде знижка А так комплектація дуже хороша є кондиціонер двозонний підігрів сідушок два комплекти резини одна на титанових дисках більше інформації за телефоном
Авто куплене 2 роки тому для себе, їздили по місту, розхід місто 7л траса 5л. Був перешитий салон, масло замінене на 258.000км щеплення замінена на 250.000. Кондиціонер працює (потрібно залити фреон) є незначні пошкодження на кузові ( мілкі подряпини,сколи) за додатковою інформацією телефонуйте **********
Авто в основному експлуатувалося в Германії. На 160к пригнав попередній власник, але вона в основному буга в гаражі бо було робоче авто. Я купляв на 169к пробігу. За 23к пробігу міняв тільки масло з фільтрами (коробка і двигунне масло замінено 10.09.25, 200км тому). А так мінялися лише пильники та розходники. Має кліматронік, круїз контроль, підігрів дзеркал, повтий електропакет вінок, процесорна магнітола jvc з Bluetooth підключенням. Тепер до нюансів, масложор по місту 100мл на 3к пробігу, за містом якщо їхати 130-150 то 100мл на 1к км. Одеське сонце привело до вигорівшого лаку на криші та відклеєної стелі (видно на фото), також дрібні царапини (авто 21 рік). Також так як авто німецьке, перед трошки нижче ніж в Українських варінтах, тому присутні пошкодження на вередньому пластиковому бампері. З технічної точки зору дуже класне авто (прям дуже подобається), продаю бо з'явився дуже цікавий варіант з Octavia A7 (хоча на сто сказали що даний двигун на багато надійніший). Можу довго не відповідати у зв'язку з моєю професією.
Продам Mercedes-Benz C-Class C 220. Рік випуску 2003. Механіка. Дизель 2.0. Колір чорний. Пробіг 352404 км. Ціна 6000 $. Можливий торг. Авто в хорошому стані. Заводиться та їде. По ходовій ок. Коробка не пинає не затягує. Детальніше по телефону. Наталія
По авто Пневмо подушки на задньому мості Пасажир з кондиціонером 8 місць Кузов в нормі все працює без нарікань загнув 2 дверки на них ще скину ціну Детальніше по телефону
Надійна, доглянута машина від власника, кожного дня на ходу. По техніці все добре. ГБО 4 не вписане. Нема ні одного підкрасу, але сліди використання присутні. Самий аростий і надійний двигун 1.6 mpi. Витрати палива 10л газу на 100км. Машина знаходиться у Львові. Страховка до 30.12.2026р.
Продам причіп, бортовий - тентований. Стан нового, їздив мало. Довжина 4.60м, висота 2.40м, ширина 2.10м. Подробиці по телефону.
Автомобіль в відмінному стані. Мотор, коробка, турбіна працює без нарікань , ходова части в гарному стані . Економічне та енергійне авто . Екологія вся на місці. Всі подробиці розкажу по телефону
Продам власне авто. Доглядав як міг, володію з 29.01.2024 року. Замінена штатна магнітола на якісну андроід, з СarPlay та Android Auto. Авто проходила вчасно ТО, з заміною всіх фільтрів та мастил, також при купівлі відразу були замінені подушки двигуна, масло в коробці, повністю перебрана передня ходова, замінені гальмівні диски в коло, та супорти. Можливий розумний торг, через дефекти авто. Присутня оригінальна сервісна книжка з германії. Встановлені гарні чудові чохли на сидіння. Якісна музика в автомобілі. Підігріа сидіннь. Мотор працює гарно, масла не бере, також розхід палива в авто не великий. Чудове авто для дальніх поїздок. Круіз та клімат контроль працює. Присутня повнорозмірна запаска. По всіх інших питаннях дзвонити, відповім на всі запитання.
Продам сімейне авто салон не прокурений в нормальному стані як і в цілом авто все що потребувало змінювалось вчасно.овто ровне в дтп небуло, стекла рідні,але нажаль на лобовом е тріщіна від камня , по низу на обзор невпливае, воно їздить так вже декілька років , в одній порі ..Пасажир був пригнаний с Германіі. остані роки користувались мало, продаж 6 т$З легкосплавними дісками резина літо гарний стан,+зіма на железних дисках .газ пропан новий тіки встановили віддали 450s долоров, метан убралі. бензін росхід в городі 8 л. Нова клапана прокладка, броніпровода свічки, нові направляйкі супортів та пильніки, тормозна жидкость , також нові колодки., короба поміняні, та залиті мазутой,хто купить не пожалкуе , пробіг 225 т.поміняне комплект сщепленя діск корзина вижимной подшибник.Поміняне масло фільтр,.Нові передні пружини KYB каяба ,та задни амортизатори.По кузову незначні сліди єксплуатаціі, більш докладно по тел, краще на телеграм або вотсап ,авто в Харкові.треба поміняти радіо бо рідне заблокувало.,розблокувати невиходить.Надійний ресурсний автомобіль, наякому можно нетільки кататись а й щось привезти.5500дол. цену снизил без торга.срочно машина стоит своих денег.
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини! я один власник в Україні Рижиків не має зовсім,весь в рідні красці,вікна всі рідні.Мотор масла не бере,не димить!ходова збита,не стукає нічого зовсім!салон як новий,сідушки чистенькі. В машині працює абсолютно все,кожна кнопка,присутній кондьор заправлений -працює! підігрів сидінь! новий магнітофон з великим дісплеєм,зеркала з обігрівом Титани r14 В багажнику присутня запаска донкрат і все що має бути в автомобілі
Продам авто вложений не требует вообще ни каких как только менять масло, я первый владелец этого прекрасного железного коня в Украине она приехала из Германии в 2021року . детали по телефону или Вайберу или Ватсап
Комплект зимней резины, тормозные колодки, ксеноны
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?