Продам власний автомобіль, повністю обслужений, по ходовій нарікань немає, пробіг рідний 230 тис, замінені масла та фільтра на 230 тис. Більш детальна інформація по телефону.
Продаеться 7-мі місний мінівен на автоматі. Машина без нарікань. Газ встановлений та вписаний. По мотору та коробці питань нема. Авто кожного дня на ходу, то проходило вчасно. Ходова зроблена, заміна ГРМ. Системи ABS, EBD, MIVEC, INVECS-II, Sports Mode, Brake Assist, MATC, MASC. Переоформлення обов'язково. Більше інформації за телефоном.
Продаю свій автомобіль(володію 4роки) Надійний,доглянутий,простий в обслуговуванні,майже !!максимальна комплектація!! Авs і ТС(тягове зусилля)Працює,При покупці замінив радіатор кондиціонера,і ремекомплект компресора,більше туди не заглядав,Клімат контроль цим літом видавав 6градусів(є фото в інсті) Акб Форс купив в 2022році,документи в наявності. 10.09.24 пройшов планове ТО(масло,фільтр,ГБО)фільтр паливний,повітряний і салону замінив на пробігу 260тис.км.Правий поріг потребує уваги.По авто багато чого зробленого: На 215тис.заміна сальників в двигуні ,чистка маслозаборника і нові кільця(без проточки),заміна помпи,і ременя ГРМ.В цей час провів ревізію генератора і стартера.Недавно була заміна (великого)резонатора,заміна передніх амортизаторів,опор,шарових опор,рульових Тяг і наконечників,місяць тому зроблений розвал.Восени замінив тормозні Трубки задніх колес+нова рідина Бош.Встановив захист двигуна,сигналізацію,камеру заднього виду,магнітола два Дін з екраном,штатні кнопки на кермі Працюють!Зашумлені двері,і задні арки,замовілені капот,багажник,двері,ланжерони.Задні Арки -обробка цинком.Мотор LDA:Видалив заслінки в впускному коллекторі(помилок немає)+мийка колектора в середині,видалено каталізатор,встановив Найкращий комплект Гбо з ОБД Адаптацією (вписаний),перешив сидіння і підлокотник(фірма Ванадіс),залишаю ЕваКоври,в Фарах лінзи лед,внизу ЛедТуманки Світло шикарне.Залишаю гучні сигнали(Волга).Ключ нажаль один. Однозначно авто варте Вашої уваги! Новому власнику станом на сьогодні робити нічого не потрібно,автомобіль на впевненому ходу!!Страховка свіжа,зроблена в середині літа.Зараз стоїть резина Континеталь,Зимова Комхо (20-й рік)звісно є,але продається ДОДАТКОВО(5700$ з зимовою резиною) Кому цікаво дзвоніть з 10 до 17,Смс майже не читаю. Маленький символічний торг обов?язково присутній але має бути обґрунтований????ПРОДАЖ НЕ ТРМІНОВИЙ-ця інформація для наших автобізнесменів????
Продам особисте авто Mazda 6 , 2006 року випуску в хорошому стані, є коплект зимньої ризини , таже наявність двух ключів, вкладень не потребує
Б6 ПАССАТ 1.8турбо, автомат 6ст.(170 л/с) сімейний автомобіль сів і поїхав, без вкладень, авто обслугованне(замінена помпа в сборі з тосолом,теплообмінник,олива та фільтра,новий АКБ,тормозні диски та колодки, чотири амортизатора, та комплект сайленблоків, ходовка при кучі), добре тоновані вікна дорогою плівкою, на зимній гумі 205×60×R16 MICHELIN, та комплект літньої гуми 225×50×R17. Салон охайний, стеля не обвісша. Двигун та АКПП працюють без нарікань.Продаж у зв'язку з потребою більшого авто. Прохання перекупам та майданчикам не турбувати.
Продаю свою машину В одній сім’ї, було переоформлено з дідуся. Купляли з салону У такому хорошому стані цього року ти точно не знайдете. Машина купувалась та постійно обслуговувалась в офіційного дилера в Івано-Франківську. При першому заїзді було не вірно вказано пробіг на офіційному сервісі. Можу надати оригінали актів виконаних робіт та офіційний документ від дилера про похибку у невірно вказаному пробігу. Надійна, не потребує вкладень. Телефонуйте за номером
Другий власник в Україні, їздила дівчина, стоїть нова рейка, машинка повністю обслужена, детальніша інформація по телефону, будь-який вид переоформлення!
За деталями дзвоніть по номеру:
Терміново продаю авто . Машину загнав для себе з Німеччини . Двигун працює дуже гарно . Ходова всюди ціла . Коробка передач повністю справна . По всій машині жодного підкрасу немає . Продаю у звязку з від’їздом . Всі питання за номером телефону .
Продам авто повністю в робочому стані кузов без іржі та гнилі ,мотор ,ходова в чудовому стані ,мотор масла не бере,газ бензин,хороша резина,пробіг оригінальний.
Повністю на ходу з документами повний порядок Продам, а також розглядаю обмін на легкове авто Турбо 1.9 дизель 5 стп коробка Ходова в порядку Сів і поїхав
Mercedes-Benz E240, 2003 рік. Автомобіль на впевненому ходу. Надійний атмосферний двигун 2.6 л, автоматична коробка передач. Встановлено ГБО, що дозволяє суттєво економити на паливі. Пробіг — 322 570 км. Двигун працює рівно, коробка перемикає передачі плавно. Кузов у хорошому стані для свого віку. Салон та кузов відповідають віку автомобіля. Авто комфортне та просторе, чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Можливий аргументований торг біля автомобіля. Деталі за телефоном:ладислав
Продається великий та комфортний, надійний (з атмосферним двигуном) автомобіль з невеликим розходом пального. Німецька збірка. В одних руках більше 4х років і за цей час було багато зроблено( довго писати, якщо потрібно розкажу при дзвінку),більше вкладень не потребує, сідай і катайся. Ходова, зчеплення, двигун все працює на відмінно, мастило мінялось кожні 10к, Грм замінений 6 тис. назад. В авто впевнений на 100% і Згоден на любі перевірки. Дуже хороша комплектація: круїз-контроль, двухзонний клімат-контроль, 7 подушок безпеки та авдіосистема з блютуз та 8ма колонками, 3ри ключі, також встановлений і обслужений газ 4го покоління, що при нинішніх цінах на пальне великий + -Тоновані вікна, металевий захист двигуна Причина продажу - служба в ЗСУ. Торг можливий але об'єктивний і біля капоту. Дзвонити/писати на Viber, Сигнал чи WhatsApp. Велика кількість власників через переоформлення в кругу сім'ї на жінку.
Продам власний автомобіль в хорошому стані яким користуюсь 3 роки з оригінальним пробігом. Автомобіль повністю обслужений, нещодавно замінено мало та фільтра. Встановлено додатково парктроніки. Торг
Авто від власника. Деталі за телефоном ********** Тарас
? Volkswagen New Beetle ? 2006 рік ? 1.6 бензин ?? Механічна 6-ступенева коробка передач ? Пробіг – 158 000 км До продажу пропонується стильний та доглянутий Volkswagen New Beetle у яскравому червоному кольорі. Автомобіль привертає увагу своїм дизайном та перебуває у дуже хорошому стані як зовні, так і технічно. Комплектація: ? Кондиціонер ? Мультимедійна система ? Електросклопідйомники ? Механічна 6-ступенева КПП ? Зручний та комфортний салон Автомобіль повністю обслужений, технічно справний та готовий до експлуатації. Кузов збережений, салон охайний, двигун і коробка працюють відмінно. Машина виглядає дуже ефектно та дарує позитивні емоції від керування. ? Детальніша інформація за телефоном.
Автомобіль повністью на ходу. У комплекті зимова гума на дисках. Рік тому замінене щеплення з маховиком на оригінал. Рік тому замінено ремінь ГРМ, помпа та сальники, нові задні гальмівні диски з підшипниками у зборі. Новий клапан ЄГР. Рік тому замінені всі 4 форсунки на оригінал.Також були замінені шатунні вкладиші на оригінальні, прокладка піддону. Я зберіг чеки на самі дорогі замінники такі як форсунки та щеплення. Є роздруківка перевірки нових форсунок на дизельсервісі. Є дефекти на бамперах. Продаю у зв'язку ремонтом будинку. Мінімальний торг біля капоту.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?