Панорамная крыша. Гаражное хранение. Кузов без дтп и подкрасов. Не бита, не крашена! Торг у капота
Власне авто на разі вкладань непотребує продаю бо маю ще одне авто в сім'ї. Стан доглянутий сів поїхав. Є невеликі подряпини на кузові гнилі іржі нема. Люба перевірка на СТО. Нефарбоване рідна фарба скрізь. Масло та фільтра поміняні 350 км тому. ГРМ Помпа та ролики 20 000 тис тому є всі записи по обслуговуванні практично з салону і по цей чяс.
Усі питання по телефону реальному покупцю реальний торг
Авто тільки пригнане із Польщі!!Дуже в хорошому стані ,повністю на ходу, ніяких додаткових вкладень не потребує,сів і поїхав!! Детальна інформація за номером Мінусів нема
Продам ГАЗ 21, експортний варіант. Один господар, усі прилади працюють, усі в оригіналі.
Продам пасата, по техниці нічого робити не потрібно,поміняв масла фільтра 3 тис км назад, коробка автомат не DSG а звичайна 6 ступенева, масло не бере! По кузову є питання, була вдарена в праву частину передньої двері потрібно пофарбувати, мінявся тільки кожух порога дно не трогали! автомат не пинаєттся не затягує працює добре. Детально розповім по телефону торг мінімальний не тратьте свій час.
Авто в доброму робочому стані, автомат і двигун працюють добре.
Авто 2007 року випуску на приборці пробіг 245876 (я власник не скручував) . За час володіння було замінено масло в двигуні (Motul) змінені на нові свічки (bosch) а також замінені шарові опори, саленблоки передніх ричагів. Є нюанси по кузову (царапини, сколи) потребує гаражного зберігання та у лакофарбувальному питанні. Встановлена камера заднього ходу.
Всі деталі по номеру телефону. Наявні зимові колеса із дисками. Нові килимки.
Авто привезене з Німеччини. Розмитнене та готове до оформлення на нового власника. Стан дуже гарний як зовні так і в середині,салон як новий. Гарний колір який привертає увагу. Надійний та зручний автомобіль,просторий салон,все працює. Новий акумулятор. Сервісна книга підтверджує пробіг.
Купувався в середньому стані на початку 2024 року, під проект- доробити в ідеал для колекції та виїздів. Згадати молодість, був у мене такий Шукав саме S-ку, а їх мало Весь цей час потрохи все це замовляв, ставив. Ну і наїздив кілометрів 60 може. Маю ще 2 мотоцикла - збільшений прозорий бак IMS - сідло Seat Concepts - вихлопна Dominator - фара LED - всякі пластикові та алюмінієві прикраси з алі - захист зірки, накладки на раму - складані дзеркала типу RAM - захист важелів Додатково куплено, але не поставлено, віддам до мотика - весь пластик Acerbis - захист картера Acerbis - захист боковух Acerbis Також в комплекті алюмінієвий захист, якщо вам пластиковий здасться ненадійним) Я ще хотів туди big bore kit замовити на 450 кубів, але не встиг, бо... Зараз розумію що їздити на ньому особо не буду, бо вже відвик від одноциліндрових двигунів. Їх треба крутити, працювати постійно зі зчепленням та коробкою, якось не кайфую я від того, мабуть застарий я От на тому і ставлю на неспішний продаж Не поспішаю, на "а вдруг" не ведусь. Обміни не цікаві
Продам Dacia Logan MPI 1.4 Бензин 2009 рік випуску. Свіже пригнане авто з Німечинни в ідеальному стані. Універсальне комфортабельне авто для великої сім'ї та на кожен день. Не фарбована та з рідним пробігом. В авто присутній кондиціонер та нова гума. Салон чистий, охайний як новий. По технічній частині все працює вдосконало. Всі питання по телефону.
Продам мерседес 211 в хорошому стані По кузову весь цілий без єдиного натяку на корозію на гарних 19 колесах По ходовій частині нарікань нема ніяких По мотору замінені всі розвідники вкладень авто не потребує ніяких Салон автомобіля чистий та доглянутий Авто вихідного дня їздить мало стоїть в сухому гаражі постійно Гарна оптика відреставрована Авто сів та поїхав Дарує неймовірне враження від їзди та привертає погляд оточуючих Вихлоп теж зроблений звук приємний Продаж не терміновий авто варте цих грошей бо є стан Готове до будь яких перевірок на СТО Всім вдалих продаж та покупок
Доброго дня продається авто Машина обслуговувалася вчасно готова їздити . Машиною користувалася дружина 3роки по маленькому місту за місто виїздила дуже рідко Є дефекти по криші ,на фото Є дефект по бамперу ,там пластик не є проблемою ) Дзеркало теж трішки потрібно замінити)Але то таке Є дефект з Ручним гальмами ,їх зняли так як постійно з ними проблема. Телефонуйте все розповім
Продам свіжо пригнаний з Німеччини Volkswagen Golf.НЕ БИТИЙ, НЕ ФАРБОВАНИЙ.Вся електрика справна,кондиціонер заправлений.Мотор працює як годинник.Мотор 1.6 МПІ.Хдова без стуків.Більш детальна інформація по телефону
Toyota Avensis 2006, 1.8 газ/бензин. Комфортний та надійний автомобіль для щоденного використання. М'яко їде, добре тримає дорогу. Встановлено ГБО, що забезпечує економну експлуатацію. Витрата газу: місто 9–10 л/100 км, траса 7–8 л/100 км. Масло та фільтри замінювалися вчасно. Автомобіль на ходу, використовується щодня. Причина продажу — покупка іншого автомобіля. Детальніше по телефону **********. Торг можливий.
Renault Modus 2005, 1.6 бензин, механіка, ~205 тис. Газу не було ніколи, ходова перебрана по колу, два комплекти коліс віддаємо. В Україні з 2019, пригнали з Німеччини, ми другі власники. Брали влітку 2024 для дружини, на початку 2025 переїхали з нею до Польщі, покатались і по Польщі, і по Балканах. Що зроблено. Вклались серйозно, машина перебрана по колу: - ГРМ з помпою - підвіска повністю, перед і зад: аморти, пружини, опори, важелі, стабілізатор, сайленти балки - гальма перед і зад: диски, колодки - новий радіатор кондея, заправлений - нова задня банка вихлопу - ТО: фільтри, масло Motul Комплектація. Андроїд-голова з wireless CarPlay і Android Auto, кондей (не клімат), круїз, бортовий комп'ютер, передні електросклопідйомники, електродзеркала. Лючка в ляді нема. Два комплекти коліс на дисках, 16 літо і 15 зима, обидва свіжі, йдуть з машиною. Як їде. Мотор любить крутитись, не здихає до середини тахометра. Підвіска м'яка, але достатньо збита, активної їзди можна не боятись. Єдине, висока посадка дає відчуття, що зараз перевернешся. Відчувається швидшою, ніж сивік з нфс. Оглядовість відмінна, сидиш високо, видно все. Місця всередині багато: з нами вона пережила 3 переїзди між квартирами нормального розміру, і всі три виходило зробити за дві ходки. Розхід: Краків 7, Варшава і Київ 8, траса близько 6. По косметиці. Малярка: на даху зліз лак, на бамперах пара притертостей. Частину можна сполірувати, частину треба підкрасити. Ржі нема, це головне. Продаємо бо лишаємось у Європі, беремо авто там. Машина в Києві, оформлена на маму (мама теж в Києві). Щоб поспілкуватись: пишіть/дзвоніть мені (але в месенджери краще, роумінг) Щоб подивитись, пощупати і покататись: мій друг Олександр чекає на Академі Щоб оформити: мама в Києві, проблем не буде
відмінне, економне та невибагливе авто, все працює, нічого не гримить та не скрипить
До вашої уваги Ford Fusion -Ексклюзивний стан -156 тис.рідного пробігу -Гума в гарному стані -Мотор сухий! -По ходовій все добре -Авто без капіталовкладень! -Двигун1.4 звичайний та в одно час надійний -По електриці все працює -Авто готове до любих перевірок -Кого зацікавило дзвоніть домовимось!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?