Продам свой автомобиль. Полностью исправный, последние 3 года обслуживала в Европе. Очень экономичный и удобный ( его можно запарковать практически везде). Буду возвращаться ним с Польши в Харькове можно посмотреть со 2го июля. Есть парктроник задний, подогрев сидений, стеклоподьемники электрические, ABS, кондиционер. Из минусов: трещина на лобовом, чуть сходит краска на ручке, потертости ( все есть на фотках), не работает ручник ( не знаю что с ним, такую купила и за 6 лет он мне не пригодился никогда, поэтому не чинила ). Машина отслужила мне 6 лет идеально, перед выездом поменяла тормозные колодки и диски, никаких с ней проблем нет, очень бы хотелось что б следующий владелец тоже следил за ней.
Продам в хороші руки молодіжну малишку )).всі питання по телефону, смс.автомобіль в хорошому стані сів поїхав в любу точку України.Є хороша музика за іншу плату.
Продам в добрі руки свою Сьюзі, робити НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО. Після покупки - 07.23р ремонт двигуна,(лікували дитячі хвороби) -03.25р ремонт ходової, -ЛКП на свій вік, можна виправити нюанси 2 олівцями з фарбою. Не гнила. З ключа, чохли, гума. Заміна масла та фільтрів після обкатки 03.25р. Машина купувалась у знайомих(а вони у своїх знайомих) робилась для себе- надовго. Продаю з причини того, що хочу автомат коробку. Не продавала б якщо б був автомат. Високий кліренс, висока посадка, мало кушає - 7/9л., чиста, акуратна.На всі питання відповім, домовимось про показ. Пропонуйте реальну ціну за обслужену машину без проблем. ПРОШУ ПОСЕРЕДНИКІВ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ.
Продаю власну машину повністю в робочому стані, без жодних вкладень !
Продам Renault Grand Scenic, авто повністю обслуговано, заміна ГРМ, нова ходова стійки пружини шарові рульові тяги, саленблоки рульова рейка нова новий акумулятор, машина пригнана з Німеччини • є пакет документів. Кондиціонер заправлений є елктро люк, панорама датчик світла, дощу без ключовий доступ шести ступка сім місць кожен день на ходу, кузов не гниє свіжа страховка.
Продам гідний автомобіль, витрата радує, стан хороший! Телефонуйте, все розповім, покажу! звоните на номер
авто в гарному технічному стані, двигун масла не бере, 2 тис. назад замінений ремінь ГРМ, масло, фільтра, зроблена ходова, не гримить не стукає. Встановлений захист двигуна та КПП. Новий АКБ. Працюють всі кнопки. Клімат контроль працює ідеально. Авто моє, любе оформлення.
Рульова рейка після ремонту,передні пружини замінині,генератор після ремонту ходова доглянута короче решту не пам’ятаю,за машиною доглядаємо дві пари ковриків.Хто мав Тойоту зрозуміє,купивши її вже не бухаю із кентами на сервісі ?До продажу не готую їздить дружина, причина продажу треба автомат типу Пріуса і тепер тільки Тойота!!! Тел
Honda Civik 2008 рік Двигун 1.8л 140 к.с. Коробка автомат Привід передній Бензин Пробіг 220тис. км Продам своє авто у гарній комплектації. Заводська тоніровка, тітанові диски, підігрів дзеркал, електро регулювання дзеркал, електро підігрів передніх сидінь, парктронік задній, люк криши, мульті кермо, клімат контроль, круїз контроль, центральний замок, сигналізація StarLine A63. Двигун та коробка без зауважень. Є питання по кузову - незначні царапини та вм'ятини. Ціна 6 900 дол. або 6100 євро +********** Або вайбер, вацап +**********
Машина в хорошому стані ,стоіть газ вписаний тех паспорті два ключі комплект земи охайний салон
Пройдено ТО, замінено всі витратні матеріали. Стан нового автомобіля, гаражне зберігання, сів і поїхав. Третій власник, тільки по документах, машина залишилася в тих же руках. Причина продажу і всі питання відповім по телефону.
Авто обслужено, сiдай i ідь, є чохли, майже повн бак ! до заміни масла 9тис. нова зимова гума, є легкосплавні диски на 17, свіжа страховка!
Продам власне авто в гарному стані . По машині нічого робити не потрібно, вся в рідніи? фарбі без підкрасів. Стоі?ть нова резина зима . Був замінении? новии? акумулятор два місяці тому. Вся ходова перебрана , Стоі?ть гарна музика? машина максимальноі? комплектаціі?,двух зонии? клімат заправлянии?, вся електрика працює, нова резина на 16 дісках Для сім’і? гарне надіи?не авто ?хто купе не пожалкує.
Продам Шкоду Октавіа Тур в гарному стані, по мотору та коробці проблем немає, ходова зроблена немає ні стуку ні скрипу, Акумулятор новий. Салон не прокуренний, сидіння не рвані. Авто в рідній фарбі. Стоїть газ 4 покоління. по електриці все працює. С документами все добре, любе переоформлення. В приорітеті обмін на Мерседес Спрінтер в довгій базі.
Чудовий 7 місний авто, обслужене та зроблене ТО. На СМС не відповідаю, телефонуйте.
Дуже гарна автівка доглянута кожні 10 тис робиться ТО 3 тис назад останнє масло усі фільтра поміняні,масло кпп,задні передні колодки,цепка ролікі ремні гарно та стильно виглядає нова ризина акб ходова зроблена є сервісна книга машинка як нова салон дуже просторий як новий ,мотор та ходова TOYOTA Corola дуже гарна музика infiniti саб уселок передні задні колонки грає даже достойно два роки володію жодного разу не підводила все робе ошибок немає розробку цієї автівки робил завод Hyundai кто купить буде задоволений гарантую!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?