По кутам порогу є іржа
По авто,працює все ,поміняли ГУР,поміняли 4 стойки і задні спружини ,5 тис. Тому прошов повне т/о потребує косметичного ремонту ,готовий до перевірки на сто
ГБО заводське, авто зібраний на заводі в Румунії, куплений в салоні "Соллі Плюс" На парковці 8 років тому інша автівка зачепила мою праву фару і залишила подряпини на крилі поруч з фарою (в'їхали несильно, навіть бампер не тріснув, але фару я замінив та крило поруч з фарою - пофарбували). Поліцію не викликали, тож ДТП немає. Окремо комплект зимової гуми Kumho на дисках (+300у.о.)
Продам власне авто, один господар. Машина повністю у справному стані, у жодному ДТП не була, весь час зберігалась у гаражі. Більш детально про авто за телефоном.
Продам свою улюблену машину. В моєму користуванні третій рік. Машина пригнана з Німеччини. Я їздила на ній далекі відстані і ніколи не переживала за її технічний стан, бо знала, що вона мене не підведе. Причина продажу - хочу придбати авто вищого класу. Я власниця, тому з переоформленням теж проблем немає. Більш детальна інформація за телефоном.
Продам Вольво в доброму стані масла фільтра поміняни. Нові тормозні колодки, салон в ідеальному стані, мотор коробка в доброму стані.
Продам своє авто в гарному технічному стані! LANCER X 2008 рік, коробка варіатор двигун об'ємом 2.0 , бензин хороша резина,клімат контроль Abs, електросклопідіймачі перед та зад, вкладень не потребує, стоїть сабуфер хороша акустика,
Рік побудови 1987, Швеція Довжина - 6.8 м Ширина - 2,2 м Висота борту - 0.85 м. Осадок - 0.35 м Мотор - Mercury 115.02 к.с. Потужність двигуна 84,58 кВт Якоря немає Матеріал - склопластик. Місткість - 5 осіб. Складний стіл Новий чохол
Полный капремонт двигателя.Максимальная комплектация. Коробка работает плавно,без толчков. Замена масла в коробке. Косметика по желанию. Не гнилая. Спереди проставки. Шипованная резина. Замена подушек двигателя, газ вписан. Переоформление.
Продам Мерседес в гарному стані все працює. Пригнаний з Німеччини. Мінялося все вчасно. Детальніше дзвоніть.
Авто в дуже гарному стані, рік випуску 2006. Їздив дідусь по вихідних, проблем з машиною нема, Вкладень не потребує, за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном
Авто в гарному стані
Автомобіль в ідеальному стані,вкладень не потребує.Всі питання за телефоном -Микола
Авто пригнане з Німеччини, по українським дорогам їздило тільки 2 роки.
Автомобіль у дуже гарному стані, сів - поїхав. Комфортний, економний, маневрений, легкість в паркуванні. Встановлена дуже якісна ГБО 5 покоління, а саме на 3500 тис. оборотів підмішується бензин для не допущення зносу двигуна. Коробка повноцінний автомат(не робот), є спорт режим, тіп тронік. Розхід газу по місту 10л, бензину 8л. Авто бережеться та доглядається. Не красилось, але є незначні нюанси по покрасці - видно на фото. Тільки змінено масло. Пробіг рідний, всі хто виставляє таких років з меншим - посмійтесь в очі)))
Масло, фільтра замінені, ремінь грм замінений, газ4 покоління, гума зимова, в доброму стані, літня в подарунок. Машина в доглянутому стані, аккумулятор новий, фіам. Якщо основний телефон не доступний, або не відповідає, телефонуйте на
Продам власне авто, гарний стан, всі питання по телефону.
Авто варте уваги.Машинка в гарному стані .Газ(обслужений,фільтри замінені,комп'ютерна діагностика проведена), вписаний,економна,8-9 л.газу по трасі,по городу 11 л.НЕ БИТА. Ходова вся збита,що потрібно все поміняв,ніде не стукає.Розвал-сходженя зробив..Задній парктронік.Мотор та коробка працює без зауважень.Нове масло у двигуні 5w40 ТОЙОТА,та нове масло у коробці.Новий антифриз ХЕПУ.Пічка гріє добре.ОБРОБЛЕНА
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?