Авто у гарному стані, підкрасів немає,вікна усі рідні,працює справно,не димить, масло не бере. Другий власник,пригнане з Німеччини,пробіг не кручений,у дтп,таксі,розшуку не було ,усе підтверджено по карвертикал. Звіт з карвертикал ,чеки по техобслуговуванню мотору і додаткові фото надішлю справжньому покупцю. Повністю техобслугований на тех станції: - по ходовій (задні амортизатори,пружини,стойки стабілізаторів,упорні підшипники,щеплення,рульова рейка); - по мотору (було замінено кільця компресійні та масло знімні,сальники клапанів,корінні та шатунні вкладиші,блок не шліфувався він в нормі по хону і замірах,поршні оригінал,шатуни та розпредвали в нормі,фрезернули головку і притерли клапана,замінені усі прокладки, нові грм та помпа); Ремонтували бо трохи брала масло і струхла прокладка від давнини і змішалося масло з антифризом. Мотор обкатку пройшов,показав себе добре,без нарікань. Продаю у стані який він є,не полірований,не підфарбований,з недоліками які вже є. Дзвоніть у будь який час.
Автомобіль знаходиться у відмінному стані як технічно, так і зовні. Салон чистий та доглянутий. Кузов в гарному стані. Нещодавно замінено масло та фільтри. Усі системи працюють справно. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Машина обслуговона
Гарнэ авто, другий хазяин. Торг.
Продам авто в гарному стані, на свій рік випуску. Всі питання за тел вацап, вайбер або за тел. • Продажа тільки з переоформленням • Слава ЗСУ.
Автомобіль доглянутий та обслужений.Зручний у користуванні.Дуже гарна комплектація,все працює навідмінно.Дзвоніть,домовимось.
Продам Кіа Ріо-2.Повністю обслужене.Заміна всіх розхідників,від мастила,ременів,роликів ГРМ,гальмівних колодок,стійок стабілізатора,втулок стабілізатора,передніх пружин, стійок (опорні підшипники,пильники,підшипники ступичні)до нової гуми(LASSA).Також в комплекті нова зимова гума (NEXEN).Сервіс проведений 500 км.тому.Газ вписаний в техпаспорт.Зроблене все те що не потрібно буде робити майбутньому власнику.Надійне та економне авто,не дороге в обслуговуванні.
продам Шкоду октавію тур 1.6 mpi, з рідним пробігом в 152тис.км. стан гарний, гбо встановлено на 140 тис.км. замінено ремінь ГРМ, ролики, помпа, всі технічні рідини, піднята, встановлено оригінальний захист двигуна, лінзи і світлодіоди у фари, гумові килимки, підлокітник! є незначні нюанси по кузову та салону, все ж машині 22 роки, але не критичні! дзвоніть все розкажу , покажу!
Автомобиль в очень хорошем состоянии. Во владении с 2008. Ухоженный салон. Двигатель масло не берет, раздатка не воет. Установлена хорошая музыка, електропакет на все 4 двери. Новые амортизаторы и реактивные тяги. Торг у капота.
Мотор уже на 340 лошадок
Авто в гарному стані, пригнане майже рік тому, пробіг не кручений, сервісна книжка, жодних рижиків, підкрасів немає. Зроблене повне ТО, заміна комплекту зчеплення, ГРМ, передні аморт., шарові, кермові тяги. Двигун масла не бере. Хто придбає не пожалкує.
автомобіль після капітального ремонту! моторний відсік повністю перебраний! все сире і нове! вся інформація по телефону !
Продам власний автомобіль Шевроле Нубира, в гарному стані, ГБО4, шкіряний салон, всі питання за телефоном
Авто в гарному стані,робити нічого не треба,сів поїхав,всі питання за телефоном
Машина в рідній фарбі без ДТП, є кондер, ГБО, АБС, регулювання керма, підйомники електро скло, підігрів сидіння, зимова гума, сім місць. Витратники поміняні, машина обслужена
Добрий автомобіль, в хорошому стані, обмін на субару форестер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?