Авто 2011 р.в., я другий власник. Кузов хечбек, об"єм двигуна 1,2 літри, колір білий. У комплекті зимова і літня гума з дисками. Пробіг 146000 км., автівку експлуатував літній чоловік. На даний момент авто повністю на ходу, без жодних зауважень по експлуатації, нещодавно пройшло повну експертизу та перевірку сертифікованих німецьких організацій (є документ експертизи). Можливий розумний торг
Машина в нормальном состоянии по кузову есть царапины ,салон ухоженный, лишнего нет ничего, и потом прикрутишь отсутствует !музыка штатная Двигатель б 52 Резина новая летняя 17
Перший власник. Максимальна комплектація. Не битий. В робочому стані. ГБО внесено в свідоцтво про реєстрацію.
Повністю обслужене,замінив грм,екологія на місці,два ключа дзвоніть домовимось всім гарних продажів та покупок можу бути не на зв'язку дзвоніть пишіть на вайбер,велика прохання перекупів не турбувати не витрачайте свій та мій час.
Продаю авто в гарному стані. Перший власник в Україні (у 2018 році пригнана з Литви). Адекватний торг біля капота.
Звонить на Viber. Максимальная комплектация. +2 зимних новых колеса с четырьмя дисками.
Состояние сел уехал
Автомобіль у гарному стані, повністю та своєчасно обслуговується, технічно справний, охайний та чистий салон, є комплект зимової резини.
продам мерса s220 4.3двс в хорошо у стани, движок, коробка, ходава без нареканий. звонить розкажу бiльш детально. ********** Максим.
Володію 4 роки цим надійним та економічним автомобілем. Попередній власник фарбував авто після ДТП. Стан авто хороший. Кузов не в ідеалі, але це не впливає на роботу. ГБО 4 встановлено після покупки. Обслуговується вчасно (масло Кастрол).
Автомобіль в гарному стані, другий власник, технічно все справно. Ремні, фільтра , масла вчасно обслуговувалися. Акумулятор новий Двигун,коробка, ходова в гарному стані Недолік тріщина на лобовому склі Торг можливий реальному покупцю на місці
Опель в отличном состоянии, вложений авто не требует никаких.За машиной следили ,по кузову все целое, без коррозии .Салон чистый и аккуратный.Мотор ,коробка ,ходовая часть в идеальном состоянии.Резина новая .Все работает .
Машина в хорошому стані Більш детально телефонуйте за номером
Авто у гарному стані, сів в поїхав, продаємо за непотрібністю. Є незначні пошкодження, усі видно на фото, все робе справно. Шини нові, дорогі, килимки EVA, ГБО 4 покоління. З 6 передачами. Вся електроніка працює справно, усі рідини поміняни. Торг на місці.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?