Авто у гарному стані, використовується кожен день,сів та поїхав,усі питання за тел.Торг минимальный,продай за 4.500,прошу не беспокоить.
Авто офіційний, куплений в Україні! Я другий власник! Пробіг авто не скручений!!! Авто повністю обслужен,та не потребує ніяких вкладень. 2 ключа, 2 компакта гуми. За подробицями дзвоніть, усе детально розповім! Можу бути не не зв?язку, пишіть або дзвоніть на телеграм
Авто в технічно гарному стані, всі розхідники замінено, ходова частина тільки перебрана, замінено масло та фільтри. За більш детальною інформацією телефонуйте Денис
Продаю своє авто,надійний ,комфортний,,німець,, сів поїхав! Ходова повністю зроблено. Мотор зроблено рік тому. По кузову є моменти. Більше розкажу по телефону.
Салон сірого кольору. Тканина
Продам авто. ВСІ питання по телефону
Обмін тільки на бусик.
Авто в хорошому стані. В одних руках 13 років. Поварена, замінені пороги, пофарбовані. Всі питання по телефону
Меган бомба ідеальний!
Авто в гарному стані на свої роки. Ремонтувати не потрібно нічого, все працює. Кондиціонер, стеклопідйомники. Всі питання по телефону.
Авто у гарному стані, підкрасів немає,вікна усі рідні,працює справно,не димить, масло не бере. Другий власник,пригнане з Німеччини,пробіг не кручений,у дтп,таксі,розшуку не було ,усе підтверджено по карвертикал. Звіт з карвертикал ,чеки по техобслуговуванню мотору і додаткові фото надішлю справжньому покупцю. Повністю техобслугований на тех станції: - по ходовій (задні амортизатори,пружини,стойки стабілізаторів,упорні підшипники,щеплення,рульова рейка); - по мотору (було замінено кільця компресійні та масло знімні,сальники клапанів,корінні та шатунні вкладиші,блок не шліфувався він в нормі по хону і замірах,поршні оригінал,шатуни та розпредвали в нормі,фрезернули головку і притерли клапана,замінені усі прокладки, нові грм та помпа); Ремонтували бо трохи брала масло і струхла прокладка від давнини і змішалося масло з антифризом. Мотор обкатку пройшов,показав себе добре,без нарікань. Продаю у стані який він є,не полірований,не підфарбований,з недоліками які вже є. Дзвоніть у будь який час.
Автомобіль знаходиться у відмінному стані як технічно, так і зовні. Салон чистий та доглянутий. Кузов в гарному стані. Нещодавно замінено масло та фільтри. Усі системи працюють справно. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Машина обслуговона
Гарнэ авто, другий хазяин. Торг.
Продам авто в гарному стані, на свій рік випуску. Всі питання за тел вацап, вайбер або за тел. • Продажа тільки з переоформленням • Слава ЗСУ.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?