Продам гарне в технічному стані авто Без додаткових вкладень так як усе було замінено на нові деталі Авто ремонтувалося в одних майстрів та не шкодувалось коштів на запчастини. По техніці працює все до останньої кнопки. Двигун дизельний з турбонаддувом, масло не бере їде дуже бадьоро, 1.9 найкращий з модифікацій в лінійці Skoda Двухзонний клімат контроль Автівка фарбувалася для себе в минулому році. В дтп не була. Гарне авто для поціновувачів комфорту та надійності
Авто в доброму, робочому стані. Всі додаткові питання по телефону.
Авто на повному ходу. Власник в Україні перший. Всі деталі за телефоном.Торг біля авто.
Продам Фольксваген гольф+.
Продам власне авто в зв'язку з виїздом за кордон. Авто робилося для себе. Продаж не планувала В авто замінені : Ремінь ГРМ,ролики,фільтара,мастило в коробці. Зроблено кап.ремонт двигуна на 162 тис.Нове щеплення,масляний насос. Поварені пороги,оброблені,арки,нові підкрилки. По салону не встигла замінити чохли на седіння та коврики. Потрібно зробити ходову. Замінити сальники,стойки стабілізатора. Два нові колеса з переду(задні ще два,три сезони походять) Нова зимова резина 4 бриджстоун(від'їздла лише цю зиму) Новий домкрат,колісний ключ(купляля авто не укомплектоване)
Продам власне авто. В робочому стані. Стан 8/10. Лакофарбове покриття з невеликим дефектами (присутні царапини заднього крила та дисків). Електроніка працює без нарікань. ЦЗ з пультом. Двигун після капіталки. Можливий торг
Авто у гарному стані, використовується кожен день,сів та поїхав,усі питання за тел.Торг минимальный,продай за 4.500,прошу не беспокоить.
Авто офіційний, куплений в Україні! Я другий власник! Пробіг авто не скручений!!! Авто повністю обслужен,та не потребує ніяких вкладень. 2 ключа, 2 компакта гуми. За подробицями дзвоніть, усе детально розповім! Можу бути не не зв?язку, пишіть або дзвоніть на телеграм
Авто в технічно гарному стані, всі розхідники замінено, ходова частина тільки перебрана, замінено масло та фільтри. За більш детальною інформацією телефонуйте Денис
Продаю своє авто,надійний ,комфортний,,німець,, сів поїхав! Ходова повністю зроблено. Мотор зроблено рік тому. По кузову є моменти. Більше розкажу по телефону.
Салон сірого кольору. Тканина
Продам авто. ВСІ питання по телефону
Обмін тільки на бусик.
Авто в хорошому стані. В одних руках 13 років. Поварена, замінені пороги, пофарбовані. Всі питання по телефону
Меган бомба ідеальний!
Авто в гарному стані на свої роки. Ремонтувати не потрібно нічого, все працює. Кондиціонер, стеклопідйомники. Всі питання по телефону.
Авто у гарному стані, підкрасів немає,вікна усі рідні,працює справно,не димить, масло не бере. Другий власник,пригнане з Німеччини,пробіг не кручений,у дтп,таксі,розшуку не було ,усе підтверджено по карвертикал. Звіт з карвертикал ,чеки по техобслуговуванню мотору і додаткові фото надішлю справжньому покупцю. Повністю техобслугований на тех станції: - по ходовій (задні амортизатори,пружини,стойки стабілізаторів,упорні підшипники,щеплення,рульова рейка); - по мотору (було замінено кільця компресійні та масло знімні,сальники клапанів,корінні та шатунні вкладиші,блок не шліфувався він в нормі по хону і замірах,поршні оригінал,шатуни та розпредвали в нормі,фрезернули головку і притерли клапана,замінені усі прокладки, нові грм та помпа); Ремонтували бо трохи брала масло і струхла прокладка від давнини і змішалося масло з антифризом. Мотор обкатку пройшов,показав себе добре,без нарікань. Продаю у стані який він є,не полірований,не підфарбований,з недоліками які вже є. Дзвоніть у будь який час.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?