Продам свою за техпаспортом Skoda Octavia II універсал. Авто технічно у доглянутому стані. Повністю на ходу і використовується щодня. Потребує оновлення ЛКП внаслідок пошкодження уламками. Приганяв свого часу з Бельгії. Пробіг реальний. Двигун, коробка, турбіна і все інше працює як годинник. Перший контакт, будь ласка, у повідомлення на WhatsApp, оскільки приймати дзвінки більшу частину часу незручно. Без торгу. (!)
Повний ремонт ходової резина нова причіп в отліному станні
Двигун 3.0 (бензин) + автоматична коробка передач Встановлений газ 4-го покоління (економно та зручно) Повністю справна, без жодних вкладень Машина використовується щодня Надійна, комфортна та зручна у поїздках
Продам авто Форд Транзит коннект в гарному стані,додаткова інф.по тел. ********** Сергій
2001 рік, 2,5 дизель, перше покоління, італійка, по кузову ніяких проблем, капремонт двигуна 24рік, вся ходова 25рік, є невелички дефекти, що не впливають на комфорт, кондиціонер, пічка, АТ-на гума 24 рік, зручний багажник, робоча конячка! ДЗВОНІТЬ/ПИШІТЬ на ВАТСАП/СИГНАЛ!!
Авто на ходу, в гарному стані, гаражне зберігання, всі питання по телефону, торг можливий при зустрічі.
Продам своє авто перший власник в Україні пригнане з Франції в 2021р.Пробіг 220 тис коли купляв пробіг був 205 тис. Авто в нормальному робочому стані повністю обслужено. Рік тому проведено ремонт ходової частини замінено стійки сайленблоки і т.д по ходовій взагалі нічого робити не треба. По кузову є нюанси але нічого критичного.Ржавчини немає.По двигуну все добре не димить масла не бере 1.4 бензин турбо 120сил їде весело.Салон чистий машина доглянута. В машині все працює.Кому цікаво звоніть. Пропоную на обмін на електромобіль. Не завжди є можливість відповісти на дзвінки краще пишіть .
Ціну знижено! Автомобіль був пригнаний з Німеччини у липні 2020 року, із того часу я єдиний його власник і користувач. Транспортний засіб обслуговував регулярно згідно регламенту. По ходовій і мотору жодних зауважень, автомобіль працює справно. В машині встановлено заводське ГБО 4го покоління, середній розхід по місту 11-12 літрів газу. Автомобіль в дтп не був, жодного підкрасу немає. Більш детально можу розказати по телефону.
Продам надійне авто на машину нарікань нема все працює замінено передні стойки і бліни плюс літня резина на дисках.
Продам авто . Обслуговування проводиться вчасно. Двигун, трансмісія та ходова в доброму стані. Тормозная система BREMBO, турбина. Салон охайний, комбінована шкіра. Кузов без корозії. Є дрібні царапини. Потрібне невелике рехтування дверей. Є тріщина лобового скла. Ручні гальма потребують ремонту. В комплекті зимова резина (4 шт). Авто в стані сів і поїхав.
Продам добротну машину, кроссоввер, 4=4, причина продажу, виїзд за кордон, деталі за номером. рік випуску 1990.
Ракета! .
1.6 газ/бензин не битий, 1 власник, комплект зим. гумі. Деталі по телефону.
Продам авто в гарному стані та комплектації. Все справне та працює.
замінено комплект ГРМ та свічі накала, автомобіль сів поїхав. інші деталі за телефоном.
Продам свій автомобіль. Повністю у рідній фарбі 100%. Двигун 1.6 найкращий варіант для цього авто у відмінному стані. Салон доглянутий. Телефонуйте за додатковою інформацією Сергій
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?