Авто в гарному стані, все мінялось вчасно. Авто знаходиться в Києві.
Продам Volkswagen caddy. 2009 рік випуску. Кузов не гнилий. Мотор 1.9 турбодизель. Заводиться з півоберту, робить рівно, їде добре. Пасажир 5 місць. Салон чистий, удобний і вместітєльний. Сидіння трансформер і бистрозйомні. В машині хороша комплектація: кондиціонер, елсклопідйомники, тоновані вікна, підігрів дзеркал, титанові диски.
Продаю авто. В гарному стані. Проблема з пневмою. Всі питання по телефону.
Продається Volkswagen Caddy 2009р.,1.4 бензин 5-ти ступка мкп.Оригінальний пасажир 7-ми місний.
Продам Hyundai Accent 2010 року. Надійний та економний автомобіль у гарному стані. Двигун 1.4 бензин, працює без нарікань. Газ вписаний у техпаспорт, але фактично ніколи не встановлювався та не використовувався. Механічна коробка передач, гідропідсилювач керма, кондиціонер. Автомобіль комфортний для міста та далеких поїздок. Пробіг – 290 000 км. Технічне обслуговування проводилось вчасно: регулярно замінювалися масло, фільтри та гальмівні колодки. Автомобіль без ДТП. Я третій власник. Салон охайний, по кузову є незначні сліди експлуатації, які відповідають віку авто, без критичних недоліків. Колір – коричневий металік Авто на ходу щодня, вкладень не потребує. Документи в порядку, тільки переоформлення! Деталі за телефоном. Реальному покупцю – торг біля автомобіля. Мій телефон +********** дзвонити з 11:00-18:00 Анастасія.
Продам або обміняю з моєю доплатою на новіше авто бажано на електро Авто дружини. Друге в сімʼї ( на авто після 2011 ). **********
Авто в гарному стані. Зроблена ходова. Замінено стойки. Їде та заводиться. Все працює. Потрібно замінити лобове та полірнути фари. Реальному покупцю торг
Гарний доглянутий автомобіль Офійійне авто Було в одній семʼї Не було в ДТП Не потребує вкладень Технічно проблем немає 2 комплекти гуми 20 000 км замінено зчеплення та ремінь ГРМ. Дорога гума 23 року та нові диски У кераміці та антидощі. Мультимедіа з CarPlay та сабвуфер Доглянутий та чистий салон. Газ вписаний.
Продам кастом на базі Yamaha xv 750 або по іншому virago Мотоцикл який буде до себе притягувати погляди кожного Повністю на ходу сил вкладено дуже багато Всі фільтра і прокладки поміняні Всі компоненти стоять нові і замінені на кращої якості Двигун після капітального ремонту Вилка стоїть від Yamaha r1 Шини нові Pirelli Повороти перед motogadget Повороти зад Barracuda Спідометер Koso Проводка повністю нова Труби вихлопні нержавійка Стартер новий Лед стоп виробник Америка Гріпси rizoma Сидіння шкіряне Замінені всі реле на m unit blue ,що дає змогу без ключового доступу , так само це дає можливість відслідковувати його і має встроєну сигналізацію Карбюратори замінені на нові від Mikuni Фара спереду Lad Можлива фотосесія або зйомка в кіно Більш для детальної інформації прошу звертатися вайбер або по номеру телефона Більше Відео фото можу вислати в вайбер
ціна договірна деталі за телефоном
При покупці авто комплект шин по сезону в подарунок!
Ghia Подсветка пространства возле дверей Кожаная оплетка руля Автоматическое головного освещение Перший власник в Україні, замінені масла, рідини, фільтра, подушки двигуна, ремінь ГРМ, заміна комплекта зчеплення, авто на ходу, сухе, доглянуте, дуже гарне сімейне авто
dodge caliber 1.8 бензин механіка машина в хорошому стані технічний стан; повністю справна по кузову: є рижики на дверках детальніше по телефону торг біля капоту ПЕРЕКУПІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!!!
Ford Fiesta 2011р випуску (Америка) Рідний пробіг 100% Є сліди експлуатації задній та передній бампер ! Мастило в двигун заливається згідно рекомендаціям:Масло моторне motul 5w-20 ! Також є ГБО ,вписане в реєстраційний талон транспортного засобу ! Підігрів сидінь ,джеркал,кондиціонер в робочому стані ! За іншою інформацією звертайтесь за номером телефону !
Продам мій автомобіль Ford Фієста машина ракета дизель 1,4 Turbo, Повністю справно все працює, Я 2-й власник в Україні придбав 21-у році нарікань не маю, машини дуже доволен. хороший стан Стекло підйомники кондиціонер є. Расход дизеля 5 л середній масло Не жере 100 процентів Нові колодкі +комплект гуми Вінниця вулиця космонавтів покажу
Продам автомобіль в гарному стані. Використовувався для поїздок по місту. За час використання жодних нарікань і недоліків не було виявлено. В обслуговуванні бюджетний автомобіль. ТО робилося вчасно та якісно. Нова резина , також додатково є комплект зимової резини з дисками. Новий акумулятор (квітень 2025 року) На всі додаткові питання зможете отримати відповідь за телефоном.
Продам власне авто пригнане з Німеччини в 2024 році. Я перший власник в Україні. Авто в хорошому стані. Двигун 1.6mpi BSE.Новий акумулятор. 2 ключі.2 комплекти нової гуми літо та зима на дисках. Обслужений.
Продам Ауді А4 б6 в кузові седан. Двигун 2.0 alt. Недавно замінений на контрактний, відповідно замінено всі ущільнювачі, та технічні рідини, прокладки, сальники, замінений фазорегулятор на відреставрований. Коробка варіатор 6 ступінчастий, масло замінене на нове. Коробка перемикає без ривків, працює дуже адекватно як на свої роки, механічне переключення також. В салоні проведена хімчистка, з комплектації спорт сидіння з повним електро-регулюванням, підкачка сидінь, пам'ять на 3 положення, також підігрів сидінь та керма. Датчики підняття машини, 2х зонний клімат. По ходовій частині замінено рульові тяги та наконечники, гальмівні колодки в коло, зроблений розвал. Диски R16 та зимова гума в хорошому стані (2-3 сезони прослужить). Оптика ксенон. Стан кузову дуже хороший, днище авто близьке до ідеалу, присутній весь захист, та пластикові кожухи. З недоліків задній бампер - стан на фото, невеликий "жучок" на задньому крилі. Цікавить продаж, а також можливий обмін на авто з АКПП з невеликою доплатою
Гарний великий сімейний автомобіль
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?