Власники. Офіційний автомобіль Пежо 308, 1,6 бензин, 2011рік, темно синій, коробка механіка, пробіг 123000км. Є сервісна книга. Своєчасне обслуговування. Двигун, коробка, ходова в гарному стані, двузонний клімат-контроль, не бита, в аваріях участі не приймала, без підкрасів. Салон збережений, ніхто не палив, два комплекта шин.
навтомобіль свіжо привезиний з Німеччини все працює відмінно економне авто
Авто на впевненому ходу, щеплення замінене в автоматі, форсунки теж! Масла фільтра після заміни 2000 км
продам Лансер 10.авто без зауважень кожного дня на ходу . більш детально розповім по телефону документи в повному порядку любий вид оформленя
.При покупке авто в 2021г на одометре было 245к.Пропоную Вашій увазі відмінний сімейний універсал підвищеної прохідності. Постійний повний привід у поєднанні з коробкою автомат надають впевненість у керуванні.Великий кліренс дозволяє сміливо долати перешкоди.Витрата газу по городу 14 літрів. У фарах встановлені бі-лед лінзи. У ПТФ лэд лампи. Android магнітола з камерою заднього виду. На пробігу 300к був кап ремонт двигуна з розточкою та плануванням. Зібраний на оригінальних запчастинах (є фото процесу). На пробігу 330к регулювання клапанів та заміна свічок. Заміна мастила у редукторах.Заміна по колу гальмівних колодок.Антикор задніх арок. Звукоізоляція салону та даху. На бамперах присутні сліди експлуатації (на витрати та безпеку не впливають).Каталізатори вирізані,перепрошита на евро-2.доводчик окон.
Форд Маверік 2004р. V6 3l бензин, повний привід, автомат. Стан кузова, днища, арок, порогів - в ідеальному стані. Стан двигуна: в ідеальному стані, ланцюг ГРМ не замінювалася, але діагностика кутів запалення вказує на повністю нормальний стан ланцюга. Відхилення кутів випередження запалювання відсутні, показники в межах заводських норм. Стан підвіски - відмінний, пружинно-амортизаційний блок новий, в колісній арці над колесом 15см Стан салону - не новий, але на свій вік нормальний. Всі лампочки, підсвітки, перемикачі - все справне. Дуже потужний, швидкісний, з величезною прохідністю. Впевнено йде по заметах та багнюці. Добротне авто. З останніх ремонтів: заміна радіатора на новий, ремонт бака( корозія точкова). Практично в ідеальному стані.
Продам Авео Т250 двигун 1.5л, Корейська збірка. Встановлено газ 4 покоління, вписаний у техпаспорт. Другий власник (авто переоформлювалось для збереження номерів). Оригінальний пробіг. Автомобіль гарному технічному стані, акуратний та доглянутий, є зимовий комплект резини. Без ДТП, із документами порядок. Авто доступний для перегляду в м. Білій Церкві та м. Київ. Допомога в продажі, обмін не цікавить!
Продам авто в гарному стані невиликим пробігом.Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль для щоденної їзди, так і для роботи.Має два вида палива газ/ бензин витрата газу8 -9 літрів.Двигун працює рівно,коробка перимикає без посторонніх звуків.Ходова частина в робочому стані.Салон акуратний.Кузов без дифектів .Звісно має сліди експлуатації.Гарний варіант для тих хто шукає недорогий і надійний автомобіль.
По кузову стан 8/10, є рижики та сколи, але без гнилі та тд • По мотору та турбіні нарікань немає • Є моменти по ходовій, зараз роблю • Заміна масла та фільтрів проводилася кожні 7-8 тис • З нових деталей- ступичний підшипник, передні гальма нові, зараз займаюся ходовою • З плюшок Підігрів лобового Підігрів передніх сидінь Гур Круїз Мультируль Датчик Світла Датчик дощу Передні електросклопідйомники З машиною віддам зимову гуму на штампах • Машина моя, ніколи не підводила, кожен день у ходу, кому цікаво дзвоніть запитуйте, реальному покупцеві торг.
Добрий день! Продається Volkswagen Golf 4 з газовою установкою. 1.4 бензин-газ, повна комплектація: кондиціонер, підігрів сидінь, датчик дощу, парктронік, електронна панель приладів, мультикермо, склопідйомники. У комплекті є 4 зимові шини. По колу тонування скла з оригінальною плівкою Stek. Передні фари затемнені плівкою. Страховка на рік. Було зроблено заміну масла,поміняні всі фільтри та була заміна ГРМ Автомобіль у чудовому стані: нічого не стукає та не ламається. На повному баку газу (35 л) проїжджає 370–450 км. Машина знаходиться у Львові. Перегляд можливий 24/7.
Автомобіль в ідеальному стані,все поміняно,доглянуто,нюансів немає.Тел Артем
Продам своє авто 2010 р. За детальною інформацією телефонуйте . ********** Сергій
Климат рабочий Хорошая зимняя резина Автомат Авто варте своєї уваги По кузову все в дуже чудовому стані Салон кожа Звоніть детальніше розповім що цікавить по авто тел
Авто доглянуте, 10т. км тому було проведено капітальний ремонт голови двигуна,та турбіни(є записи з сервісу),перевірили форсунки та топливну систему,мастило залите свіже з фільтрами.Коробка працює також без нарікань.По кузову є не значні рижики на водійській дверці(в ДТП не була),салон в гарному стані,не прокурений,не затертий,в цілому машина жива та надійна
Продам авто, двигун в хорошому стані, кузов з невеликим дефектом на правому крилі, від заміни до заміни 700гр-1л масла по допускам, ТО раз в 10т заливаю оригінал масло BMW або Motul, розхід бензину 8.1л/100. Ходова не стукає, замінені стійки передні, стабілізатори, задні плаваючі сайлентблоки, тормозні колодки задні, замінена дросельна заслінка, свічки, датчик колінвала, бензонасос, встановлене хороше Led світло. Електрика вся робоча, кондиціонер (заправлений і працює добре), музика, склопідйомники передні, регулювання фар і дзеркал, світло, центральний замок. Салон чистий, не прокурений, без чохлів, коврики стандартні. Диски хороші R16 і зимова гума 205/55 Premiorri і Mishelin. В ДТП не була. З мінусів: косметику зробити по правому крилі (фара Куплена і замінена). Потрібно зробити крило.
Продам власний автомобіль в Дніпрі Рейка відреставрована. Ремінь приводу,роліки нові, клапани відрегульовані, газ обслужений. Біксенонові лінзи, два ключі, два брелоки. Усі скла рідні. Один фарбований елемент. Диски 17 літо, 16 заводських зима
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?