Продаю власне авто , яким володію більше 4-х років ! В гарному технічному стані , обслуговування завжди було вчасно.Двигун та коробка працює ідеально ! По ходовій питань немає .Кондиціонер заправлений та працює добре ! Встановленно андроїд магнітолу + камеру заднього огляду . До продажу не готувався ! Торг біля капоту з грошима !
Надійне авто , гбо 4 покоління вписане в тех паспорт , відрегульовані клапана 10 тис назад, замінено частково масло в акпп 7 тис назад, 20 тис назад замінено свічки на денсо іридій. Гбо обслужене. Взимку замінено акб. Минулим літом замінено радіатор кондиціонера , клімат працює. Масло в двигуні замінено. машина кожного дня в експлуатації та жодного разу не підводила.Не витрачайте свій і мій час ціни в 3000$ 4000$ і навіть 5000$ не буде.
авто на ходу, клімат працює, круїз, парктронік, дачик дощу та світла
продам авто
Гарна машина гарно рулиця росхід приємний рейка в ідеалі. підвіска перебрана, нові пружини якісні, заміна колодок ,нова гума зима,каталізатор вирізаний і прошитий Звоніть !
Ford Focus це надійний автомобіль на кожен день. Якісний двигун, з яким немає проблем. Для тих, хто зацікавлений у покупці, усі деталі — за телефоном.
Продам авто Renault Clio 3 покоління .В гарному стані .Автомобіль комфортний,сімейний та надійний .Повністю всі розхідники замінено ,економний.Мотор 1.2л. 16 V .Пробіг 178000 .Більше детальніше звертайтеся в телефонному режимі.Торг присутній
Я власник. Обов'язково переоформлення. Автомобіль пригнаний в лютому 2023року. В дуже гарному стані. Два ключа. Сервісна.5 титанів(літо) + 4 металеві(зима). 6-ти ступка. Я другий власник. Рідний пробіг 223 тис. Перекупників прохання не турбувати. Всі деталі по телефону.
кап ремонт двигуна, новий стартер, новий генератор,новий радіатор, задня нова резина 4 колеса, нове зчеплення, зроблений кардан, капремонт передньої балки,нові тормозні диски, барабани, супорта перебрані, заді нові целіндри, колодки по колу, цілком новий гідропідсилювач, новий АКБ, машина на повному ходу, їде жваво
Автомобіль пригнаний в 2022 році для себе з Німеччини , по технічній частині без нарікань , замінив щеплення , рульову і лобове ( було тріснуте ) , радіатор кондиціонера новий , кондиціонер заправлений , підвіска перебрана , нічого не стукає , мотор працює рівно , є потертості по кузову ( на фото видно ) .
Продам полноприводный Митсубиси!!!Установлен газ 4 поколения!!! Состояние автомобиля хорошее , ходовая в порядке мотор в идеальном состоянии!!!Все вопроси по телефону !!!!
Автомобіль пригнаний з Європи!!! Авто знаходиться у відміному візуальному і технічному стані.Комфортний , надійний зручний автомобіль для змішаної їзди, як на трасі так і у місті. Добре керується. Машина без ДТП!! Скло без сколів!! Салон автомобіля у відмінному стані!! Два ключа!! Торг у капоту !!!
Всі питаня пишіть на вайбер
Номер телефону
автомобиль в хорошем состоянии,вовремя менял масло,фильтра,установил новое французское сцепление,свежий аккумулятор,стоит защита двигателя стальная,климат контроль,очень быстро нагревается салон,печка супер!Двигатель атмосферный ресурс на 500 тыс.км Авто шустрое и маневренное! Семейное,салон огромный,багажник вместительный. Задние селения передвигаются вперёд,тогда багажник становится ещё больше!Торг уместен!
2006 год 1,9 дизель
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?