Kia Carens 2008 р. 2.0 бензин, механіка. Додатково встановлено ГБО. Клімат контроль, 7 місць, Bluetooth, електро склопідйомники, електро регулювання дзеркал, задня шторка. Машина повністю обслугована, вкладень не потребує. Торг біля машини.
Хороший автомобіль, великий багажник.
Авто хорошому стані все працює продаж з переоформлення.
Авто в хорошому технічному стані. Без дтп. Не потребує вкладень.
Авто доглянуте, у чудовому стані! Приїжджайте, оглядайте))) Перекуп не турбувати!
Автомобіль купляли в автосалоні в Україні. Один власник . Гаражне зберігання .
Продам мерседес в хорошем состоянии Зима и лето на 17 дисках Летние амг разноширокие Кондиционер рабочий Новое АКБ На уверенном ходу
Повністю перебраний(відремонтований) двигун. Пробігу по Україні майже немає. Повідомлення не читаю. ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ЧИТАЮЮ ДЗВОНІТЬ!!!
Продам гольф 4, машина у відмінному стані, замінена вся ходова частина включаючи стійки та пружини, стоїть магнітола з камерою заднього виду, титани на 16, підігрів 2-х сидінь,також стоїть обвіс,була проведена діагностика електроніки усунуті всі недоліки, зроблено габарити під «американку», машина була пригнана з Литви 11.21 є всі документи з кордону, я по суті перший власник в Україні. З мінусів треба зробити розвал сходження після заміни ходової. Всі подробиці по WhatsApp
машина в нормальному стані
Цена на ОБМЕН 6500$,.!! РЕНО ГРАНД ЭСПЕЙС 7місць, повноцінний МІНІВЕН, комфорт легковика, об'єм місця як у буса, не плутайте з універсалами-7 місць, це різні речі! Крила перед-пластик, задні крила, дах і пороги-оцинковка,капоти та двері-алюміній.Всі скла рідні, і лобове теж, із заводською атермальною плівкою, без тріщин. Все ОК, ДВС,ПАЛИВНА, і ВСІ НАВІСНЕ після повного ТО і ремонту... Заміна фільтра, масла. КЛІМА після ТО і заправлений кондер, все працює. Поганий зв'язок,ДЗВОНІТЬ АБО СМС НА ВАЙБЕР.
продам свій мітсубісі паджеро 3.2 дизель в доброму стані 2 комплекти коліс мотор 120 тис міль пробіг ходова , коробка, паливна система в доброму стані. хто купить не пожалкує
Продам або обміняю Bmw e 39 , 3.0л дизель , 2000року ,на паркетник або бус. Авто в гарному стані багато заміни нових деталей оригінали. Кожний салон,сидіння з підігрівом. Масло не жере від заміни до заміни після 8000. Заводиться в морози супер їздить що дня дуже багато. Питання деякі по телефону 06******64
Машина в рідній фарбі. Без ДТП і тому подібного. Іржі ,ржавчини також немає. Двигун в ідеалі . Коробка та щеплення працюють добре. Ходова шикарна. Кондиціонер працює. Один господар з салону. Була перереєстрація на дружину
Продам авто Opel Astra H 1.6 бензин,автомобіль в рідній фарбі,в чудовому стані,кузов без рижиків.Підвіска вся перебрана,стойки каяба,усилені стойки стабілізатора.Мотор,коробка працює навідмінно.Хороша комплектація,датчик світла,датчик дощу,круіз контроль,кондиціонер,мультируль,AUX.Більш детальніше за телефоном **********,Володимир.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?