Безвідмовне авто в чудовому стані, комплект зимової гуми на дисках. Є можливість доставити в будь яке місто України,окрім окупованих територій.Можливиц обмін на Jeep Compass або BMW X1
Вся інформація по телефону **********
Автомобіль в гарному технічному стані , все обслуговувалось вчасно , є нюанси по кузову , все зображено на фото , детальніше по телефону
Авто володію білше двох років, дуже задоволений комфортом, динамікою та розходом палива. Двигун коробка в нормі, ходова вся нова стойки, пружини, опори, ) , клімат робочий. По кузову без іржі, є незначні сколи.Нове зчеплення. Зимова резина. Авто бізнесменів прошу не турбувати.
продається власний авто. придбали на україні свіжопригнаним в червні 23р. 15.07.23р.поставили на облік. недоліків по машині немає. грм.помпи роліки колодки стойки і ходова були обслужені замінені.кондеціонер заправлений.і так далі по стандарту. вложень непотребує. переоформлення обовязкове. дзвоніть якщо виникнуть якісь запитаня.
Чудовий сімейний автомобіль. На 270 т.км робили регулювання клапанів, замінений ланцюг грм (разом із шестернями на впускному/випускному валах). Замінений ремінь разом із натяжними і обвідними роліками. Влітку 2024 року замінений компресор, радіатор кондиціонера, вся система прочищена. Замінено лобове скло. Передні/задні гальмівні диски замінено влітку 2023 року.
авто на повному складі все працює
Відсутнє праве бокове зеркало
Перший власник, два ключі, новий акумулятор, замінені всі рідини, ходова в хорошому стані, технічно авто без зауважень, нова зимова резина. Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники, задній парктронік
Авто повністю у виправному стані усі питання по телефону!!
Продам Рено Кенго вантажний. На 5-ступчастій КПП. Повністю обслужена, вкладень не потребує.
На повному бойовому ходу. Доглянутий кузов ,чистий салон . Додаткова інформація за телефоном.
Автомобіль у хорошому, повністю технічно справному стані. Пробіг оригінальний, готовий до будь-яких перевірок. Машиною їздила донька, ставилися дбайливо. Причина продажу проста - останнім часом авто майже не використовується, стоїть без діла, тому вирішили продати. За деталями телефонуйте, відповім на всі запитання.
Гарний технічний стан авто Передня ходова повінстю нова. Двигун повністю справний, пробіг рідний. Екологія на місці та проблем з нею немає. Салон не затертий. Гарна літня гума (на фото - заднє праве колесо - запаска, не встиг поставити). Також бонусом йде комплект зимової гуми 24 року майже без пробігу. Пригнали з Франції де була 8 років у володінні батьків. Повінстю обслужене. По кузову є затертості та царапини. Деякі під полірування, деякі під покрас. Поріг загнутий, треба займатися. Тому така ціна. Проте корозії немає. Для цього пробігу та двигуна ціна одна з найнижчих в Україні. Торг тільки біля капоту. Допомоги в продажі не потребую.
Економне, добре доглянуте авто, їздила жінка з дитиною. Вмонтований фаркоп. В наявності запасне повноцінне колесо, б/у комплект літньої резини. Третій власник, останні 4 роки авто використовувалось і обслуговувалось в Європі. У ДТП не перебував, природній знос лакофарбового покриття, легкосплавні диски оригінальні.
хороше авто м'яке з мінусів не працює кондиціонер царапини по кузову. торг реальному покупцю
Автомобіль у дуже хорошому стані, як технічно, так і візуально. Щойно пригнаний з Німеччини, розмитнений та готовий до постановки на облік. Надійний бензиновий двигун 1.6 Механічна КПП Оригінальний пробіг 194 тис. км (є підтвердження) Новий АКБ Кондиціонер працює відмінно Ходова без сторонніх звуків Двигун та коробка без зауважень Чистий та доглянутий салон Гарна комплектація: • Клімат-контроль • Круїз-контроль • Датчик світла та дощу • Мультируль • Електросклопідйомники • Електродзеркала • Бортовий комп’ютер • Якісна акустика Авто дійсно варте уваги. Повністю готове до експлуатації — сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Телефонуйте, поки авто в наявності. Такі Astra H у хорошому стані довго не затримуються. Можливий відеоогляд для покупців з інших міст. Торг біля авто.
Пропоную до уваги надійний автомобіль, це моя перша автівка, подарувала дуже багато емоцій і досвіду але прийшов час рухатися далі. По авто що можу сказати, вкладав всю душу в неї так як перше авто і хотілося що все було як треба, повністю перебрана ходова частина, нові ричаги, аморти, стійки, опори амортів, задні диски з колодками нові, новий радіатор кондиціонера, новий радіатор пічки, не погана гума і ще є зимова. Тех обслуговування робив кожні 7500 км, заправка тільки на WOG і тільки паливом енерджі. Зашитий перший стейдж тому машинка їде досить жваво і при цьому витрати пального зменшилися. Авто має чорний потолок що додає особливості. Встановлений саб грає дуже гарно, також гарна андроїд магнітола. Авто в технічному ідеальному стані, помилок по двигуну не має, працює рівно без зауважень, коробка перемикається трьома пальчиками. Кузов звичайно на свої роки не може бути ідеальний, але ржавчини і гнилості нема взагалі !!! Є маленькі моменти експлуатації, якісь скольчик, царапинки і тд. Кому цікаво пишіть, дзвоніть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?