Продам економічний авто. Пофарбований передній бампер зачепили на парковці. Решта все заводське, проведено заміну ременів, роликів, 2 сальників колінвала, свічок, новий акумулятор 2026 року.
опис відсутній
Фільтра масла змінені 03.24. машина технічно справна, кожен день в русі. В комплекті зимова резина на оригінальних дисках GM. Всі питання по тел.
Перший власник в Україні . До вашої уваги Форд фокус 2007 року по базі він коду рахується 2008 роком. Одразу скажу прямо , такого форда треба ще пошукати , хто візьме не пожалкує , особисто в мене пішло багато зусиль щоб знайти такого форда і признаюсь одразу я його не хотів через його сірий колір так як хотілося якийсь червоний або синій , але після того як наїздився по всіх інших кольорах і вкінці потрапив на нього на цього сірого І я був чесно одразу дуже вражений який же він збережений і яка це ляля , а в салоні взагалі все таке новеньке жодна кнопочка не потерта навіть на радіо що завжди має бути потертою , не розумію як так можна було на ньому їздити з таким пробігом 219000 км торпеда панель цілесенька , доречі це також був один із критерій відбору по панелі щоб була гарна.Руль не перешитий не потертий і в рідній шкірі цей кайф тримати такого рулика в руках і рідкість . Машина привезена із Швейцарії найбагатшої країни світу. При зустрічі дуже вразив ще такий фактор як низ переднього бампера без сколів і різних точок , що за такий кілометраж повинні бути в любому разі мілкі пошкодження , але їх не виявилось , думали з товаришем що був перекрас бампера алеж ні , ця машина і до цього часу без жодного підкраса . А всякі такі різні скольчики почали проявлятися уже як почав Я їздити по Україні . Хотілося провести ремонт на задній ляді має рижик , але так купував так і продаю на фото буде видно рижика . На разі має пробіг 248223 км . 5000 тому проведено Технічне Обслуговування : замінено масло двигуна, масляний фільтр , фільтр салону, повітряний фільтр (воздухан) , ремені ролики ГРМ , та помпа . Резина ще добра що спереду що ззаду. Спереду Nokia зимова - ззаду GOOD YEAR . Двигун сухенький жодних підтікань масла чи щось іншого По ходовій частині ніхто нічого не робив , ще все рідне і оригінальне ні стукота ні грохота немає взагалі все тихенько. На мобільний не відповідаю , вайбер або ватсап телеграм і звертайтеся тільки туди .
Авто гарному стані, сів і поїхав, вложень не потребує, продаю тому що хочу щось новіше! Дзвоніть, пишіть, перекупів прошу не торбувати)
Продам автомобіль в гарному стані вкладень не потребує.Встановлено газ 4покоління,вписаний в тех паспорт замінено ГРМ, масло,фільтри автомобіль обслуговувався вчасно.всі питання по телефону
Renault Scenic 2005 року,в хорошому станi деталi по телефону!!
Все питання по телефону
Авто на ходу,але потрібна заміна коробки і форсунок Розгляну обмін на нісан ліф Реклами не потребує
Пропоную автомобіль в гарному стані. Повністю обслужен. зручна та комфортна для міста,дуже маневренна,низький розхід палива.Два комплекта ключив, резини на дисках,та два комплелекта ковриків. Не велике пошкодження на фото видно, торг біля авто!
Газ/бензин , кондиціонер обслужено-заправлено-працює, LED фірми Aled, магнітола 9', нова літня гума, камера заднього огляду.
мот у хорошому та справному стані, без дтп, володію з 2013 року і до цього моменту не змінювалися власники тільки перереєстрація була у зв'язку з війною скидав то на сина потім на дружину (всі розуміють чому) з недоліків_ потрібно відполірувати лобове скло _ уже відтінок жовтизни, не якісно видно через нього вночі, а в іншому _начебто повний порядок _ був на "ВІДІ"_ ТО_ПРОЙДЕНО_ МАСЛО фільтра і регулювання клапанів , заміна натягувача ланцюг потрібно буде міняти на 100 тис, тобто ще можна 25 тис катати _ рекомендації з ВІДІ Сервісу
Хороший автомобіль ,за детальнішою інформацією дзвоніть все розкажу
Audi a6 c5 Quattro S Line Двигун 2.7 бітурбо бензин 250 л.с. Город 14 л 100 траса 10 л на 100 їде дуже бодро, двигун як новий масло не бере. 340тис. Пробіг. На повному ходу , кожен день в експлуатації Більш детальніша інформація по телефону 5500$ Реальному покупцю торг **********
Продам Volkswagen Touran 2005. Авто технічно справне і вкладень не потребує. Демфер, ГРМ, щеплення масло і всі фільтра змінено!
авто є в оригінальному стані.
Пробіг на двигуні: 160 тис. км. (була заміна двигуна) Також були замінені: рулева тяга, передні колодки та втулки стабілізатора. ТО було 6 тис. км. тому. ГБО вписане у тех паспорт Переоформлення через ДІЯ (бо так зручшіше та швидше) ТОРГ можливий біла капоту
Власне авто , проведене ТО , ГБО , новий АКБ , нова андроїд магнітола, шкіряний салон, видалені каталізатори та прошитий блок під євро 2
продам власне авто технічно справне
Продається свіже пригнаний автомобіль з Норвегії у дуже гарному стані є всі сервісні книги не битий реальний пробіг нова зимня резина .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?