Продам своє авто у відмінному та бадьорому стані, у володінні пару років, я 3 власник, машина не бита і не фарбована, кузов оцінений, дірок і іржі немає, є два малі підкраси, комплектація максимальна sport, шкіряний салон, музика bose, eva килимки, все працює повністю кожна кнопочка, машина повністю обслужена, замінено масло в коробці, в двигуні, залито свіжий антифриз, забито свіжий фреон в кондиціонер, замінено ролики на генераторі, ремінь, перебрано повністю вся ходова, замінено піввісі двигуна, 1000км назад замінено зчеплення на оригінал, все в круг свіжі колодки, все строго оригінал. Нещодавно була зроблена глибока поліровка і нанесено віск хороший. По машині можу розповісти багато чого, кого зацікавило, телефонуйте, детальніше все розповім, ціна достойного автомобіля, без торгу, по документах повний порядок, я господар, газ вписаний, тільки переоформлення. Готова до будь-яких перевірок на сто. Є оригінал решітка, поставив цю бо подобається.
Продається авто, технічно справне, нарікань немає, без корозій, масло замінювалося вчасно, автомобіль економний, двигун 1,2, вкладень не потребує, вчасно замінені фільтра і масло, салон чистенький, вся електрика працює, пробіг оригінальний 168 тисяч, перекупам не турбувати. Додатковий номер телефону ********** та ще**********
До вашої уваги Nissan X-trail 2005 року, куплений з салону та був в одніх руках. Авто технічно справлено, з самого початку сидіння в авто використовувалося в чохлах, стеля чиста, в салоні не курили, ремонтували по мірі необхідності оригінальнимии запчастинами, ТО проходило по регламенту. Двигун працює рівно, коробка працює без пинків, рейленгі на криші, фаркоп та LSD дисплей с Android 2/32 але після не вдалого оновлення єкран не запускаеться. Двигун та коробка не капіталився. З нюансів, в миинулому році були замінені 2 задні арки, але погано протравлені від іржі та погано по грунтовані, і через рік проявилась іржа, на фото видно. Прохання перекупів не турбувати, торг біля капоту, обмін не цікавить
Доброго часу доби. Продаю даний автомобіль по причині купівлі іншого транспортного засобу. Автомобіль повністю обслужений по вищому розряду, все робив по технології бо їздив сам, і себе поважаю. перелік що було замінено на 261000тис км; перебрала вся передня підвіска, опорні подушки передніх амортизаторів разом з підшипниками, всі три подушки двагуна, щеплення разом з демфером, всі сальники на двигуні і коробці, рефлектор радіатора, датчики колінвала та розпедвала бо стояли китайські, помпа та грм також замінені, зроблений розвал. тобто автівка не потребує в даний час ніяких вкладень, навіть на шиномонтаж)))
Всі деталі по номеру телефону
Авто на ходу! Не ідеал бо не з магазина, але без проблемна! Звоніть запитуйте, відповім що цікавить! Я власник!
По Україні 83000 тис. Пробігу , масло від заміни до заміни . Розхід газу траса 7-10 л , по місту 9-12 л.з кондиціонером , потрібна косметика , авто на ходу , ризина , та акомулятор нові. Все інше в особисті . Звонки в месенжири .
Продам економічний авто. Пофарбований передній бампер зачепили на парковці. Решта все заводське, проведено заміну ременів, роликів, 2 сальників колінвала, свічок, новий акумулятор 2026 року.
опис відсутній
Фільтра масла змінені 03.24. машина технічно справна, кожен день в русі. В комплекті зимова резина на оригінальних дисках GM. Всі питання по тел.
Перший власник в Україні . До вашої уваги Форд фокус 2007 року по базі він коду рахується 2008 роком. Одразу скажу прямо , такого форда треба ще пошукати , хто візьме не пожалкує , особисто в мене пішло багато зусиль щоб знайти такого форда і признаюсь одразу я його не хотів через його сірий колір так як хотілося якийсь червоний або синій , але після того як наїздився по всіх інших кольорах і вкінці потрапив на нього на цього сірого І я був чесно одразу дуже вражений який же він збережений і яка це ляля , а в салоні взагалі все таке новеньке жодна кнопочка не потерта навіть на радіо що завжди має бути потертою , не розумію як так можна було на ньому їздити з таким пробігом 219000 км торпеда панель цілесенька , доречі це також був один із критерій відбору по панелі щоб була гарна.Руль не перешитий не потертий і в рідній шкірі цей кайф тримати такого рулика в руках і рідкість . Машина привезена із Швейцарії найбагатшої країни світу. При зустрічі дуже вразив ще такий фактор як низ переднього бампера без сколів і різних точок , що за такий кілометраж повинні бути в любому разі мілкі пошкодження , але їх не виявилось , думали з товаришем що був перекрас бампера алеж ні , ця машина і до цього часу без жодного підкраса . А всякі такі різні скольчики почали проявлятися уже як почав Я їздити по Україні . Хотілося провести ремонт на задній ляді має рижик , але так купував так і продаю на фото буде видно рижика . На разі має пробіг 248223 км . 5000 тому проведено Технічне Обслуговування : замінено масло двигуна, масляний фільтр , фільтр салону, повітряний фільтр (воздухан) , ремені ролики ГРМ , та помпа . Резина ще добра що спереду що ззаду. Спереду Nokia зимова - ззаду GOOD YEAR . Двигун сухенький жодних підтікань масла чи щось іншого По ходовій частині ніхто нічого не робив , ще все рідне і оригінальне ні стукота ні грохота немає взагалі все тихенько. На мобільний не відповідаю , вайбер або ватсап телеграм і звертайтеся тільки туди .
Авто гарному стані, сів і поїхав, вложень не потребує, продаю тому що хочу щось новіше! Дзвоніть, пишіть, перекупів прошу не торбувати)
Продам автомобіль в гарному стані вкладень не потребує.Встановлено газ 4покоління,вписаний в тех паспорт замінено ГРМ, масло,фільтри автомобіль обслуговувався вчасно.всі питання по телефону
Renault Scenic 2005 року,в хорошому станi деталi по телефону!!
Все питання по телефону
Авто на ходу,але потрібна заміна коробки і форсунок Розгляну обмін на нісан ліф Реклами не потребує
Пропоную автомобіль в гарному стані. Повністю обслужен. зручна та комфортна для міста,дуже маневренна,низький розхід палива.Два комплекта ключив, резини на дисках,та два комплелекта ковриків. Не велике пошкодження на фото видно, торг біля авто!
Газ/бензин , кондиціонер обслужено-заправлено-працює, LED фірми Aled, магнітола 9', нова літня гума, камера заднього огляду.
мот у хорошому та справному стані, без дтп, володію з 2013 року і до цього моменту не змінювалися власники тільки перереєстрація була у зв'язку з війною скидав то на сина потім на дружину (всі розуміють чому) з недоліків_ потрібно відполірувати лобове скло _ уже відтінок жовтизни, не якісно видно через нього вночі, а в іншому _начебто повний порядок _ був на "ВІДІ"_ ТО_ПРОЙДЕНО_ МАСЛО фільтра і регулювання клапанів , заміна натягувача ланцюг потрібно буде міняти на 100 тис, тобто ще можна 25 тис катати _ рекомендації з ВІДІ Сервісу
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?