Авто в дуже хорошому технічному стані. Вкладень не потребує.Замінені всі розхідники.В комплекті додаю майже нову зимову резину на дисках,нові чохли,новий комплект двірників,бокс з поперечками.За деталям звертайтесь за номером телефону
Автомобіль в чудовому стані, обслуговувався вчасно. Детальніше за телефоном.
Машина в максимальной комплектации, в отличном состоянии, полностью исправна. Ездил на ней по городу. Из дефектов - глубокая царапина, из-за неудачной парковки, видно на фото
авто гарному стани у мотор в кинуто пидисят тисяч,Уси питання по телефону
Пропоную хороший автомобіль для особистого користування. За термін його користування автомобілем задоволений, бо автомобіль комфортний та економний в користуванні. З моменту його купівлі було не мало зроблено та докуплено на авто для комфорту та кращого його вигляду. В автомобілі поставлено чохли з екошкіри з антарою для кращого вигляду салону та комфорту під чохлами не ховаються обідрані чи затерті сидіння а абсолютно нові сидіння як і з заводу. Затоновано хорошою плівкою по кругу крім лобового скла, стоять оригінальні титани з резиною Continental 6 2021 року випуску та маю нову зимову резину Kumho на дисках. По самому автомобілю можу сказати відразу пробіг не скручений, масло не їсть , мотор не труїть , з лакофарбового покриття присутній ремонт правого переднього крита так як була проблема з корозією замінено на нове у власному автомобілю впевнений та пропоную будь яку перевірку на Станції технічного обслуговування так як приховувати не має чого. Якщо щось не розповів тому прошу звертатися за номером телефону вказаним нижче.
Надійна vectra.У володінні вже 8 років чи 100тис/км. Проблем не було і немає технічно абсолютно ніяких. Все змінювалось по регламенту. Запаска ще на заводській гумі) Обслужена сів і їдеш. Є питання по лпк не критично виправляється за пару сотень, автомобілю 20 років, салон збережений.. Їде як на газу так і на бензині. Адекватний торг присутній.
З приводу питань пишіть на телеграм. 1 власник , купівля з автосалону. Історія ТО також присутня.
Свіжопригнане і розмитнене. Авто без ДТП і підкрасів, все в рідній фарбі. Без рижиків. Салон не затертий. 7 місць. Пробіг оригінал. Все працює справно. ДЗВОНІТЬ І ДОМОВИМСЯ. МОЖЛИВА ДОСТАВКА!!!
Продаю автомобіль Mersedes-Benz, Е 200, kompressor. Пробіг 356 т.км. Авато в нормальному стані.
В продажу Opel Zafira (7-місць) 2005 року 1.6 бензин на механіці. Автомобіль у відмінному технічному стані. Мотор та коробка обслужені працюють відмінно без нарікань. Автомобіль обслуговувався вчасно та за регламентом встановленно нове Щеплення (Sachs), ходова частина у відмінному стані, м'яка та без стороніх шумів. Кузов автомобіля у гарному стані, салон доглянутий та чистий, автомобіль має 7-ми містну базу, Гарна комплектація: клімат-контроль, круїз, мультируль, передні електросклопідйомники, тонування. Гарний економічний автомобіль підійде як для повсякденого використання по місту так і для подорожей, З документами порядок, перереєстрація в СЦ. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Владислав. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Стан хороший, все зроблено кліма працює. Сів поііхав
SKODA OCTAUIA 2008 року в хорошому стані По технічній частині зроблено все всі акти представлю по кузову є незначні моменти це їх хвороба на їзду не впливають Автомобіль газу не бачив Автомобіль Офіційно куплений в Україні
Допомоги з продажем не потребую!!! Авто до продажу не готувалося!!!!!!!!!! Телефонуйте все розповім по авто! Технічно авто повністю обслужено, є документація що і коли робив, переважно всі роботи на одному СТО. Замінено щеплення 7тис. назад В ближньому гарне світло Відреставровано форсунки( є вся документація проїдуть ще 100к точно) Ходова нічого не стукає нічого не гримить мотор працює рівно, від заміни до заміни масло не доливаю. Клімат заправлений Екологія на місці. Була в ДТП, на фото видно нюанси, погано зробили майстри( на їзду ніяк не впливає) Хто шукає технічно справне авто на кожен день будь ласка телефонуйте, хто хоче поумнічати і торг за пів ціни то не тратьте свій і мій час - відразу проходьте мимо. За 5тис$ не буде Розумний торг присутній, але не по телефону!!!!!!!
Пропоную на продаж надійний і практичний автомобіль. Авто оснащено економічним і тяговитим турбодизельним двигуном у поєднанні з механічною коробкою передач, що забезпечує хорошу динаміку і одночасно невелику витрату палива. Така комбінація робить автомобіль зручним як для щоденної їзди по місту, так і для далеких поїздок. Пробіг автомобіля реальний і становить 254 000 км. Машина знаходиться в справному технічному стані, регулярно обслуговувалась і готова до подальшої експлуатації без додаткових вкладень. Автомобіль має гарну мультимедійну систему з великим екраном, камерою заднього виду та навігацією, що робить поїздки комфортнішими та зручнішими. Додатково встановлено відеореєстратор. Також у комплекті є два комплекти гуми, що стане додатковою перевагою для нового власника. Просторий і практичний автомобіль, який добре підходить як для міста, так і для подорожей. Надійна конструкція, економічний дизельний двигун і механічна коробка передач роблять його хорошим вибором для тих, хто шукає доступне і водночас витривале авто.
Продам, власне авто, в рідній фарбі, без пухирців, і рижиків. Ніде немає гнилі, що рідкість для B6! каталізатори на місці! 5 тисяч тому замінено, цеп ГРМ! повністю обслужений! Кожного дня на ходу. більш детально по телефону, або вайбер! тільки повне переоформлення!
Продам Рено Меган 2 по машині поміняли масло фільтра перебравши передок ремні ролики нове сцепление
Розхід 3-5 літрів .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?