Продам своє авто BMW. Мотор 2.5 дизель, працює рівно, їде бодро, обслужений повністю, проблеми немає. Стан кузова на 5+. Все працює, кожна кнопочка, підігріви сидінь, клімат, саббуфер і т.д. Детальніше телефонуйте, оглядайте за номером телефону
Авто в збереженому стані.Встановлене бо та вписане.Кондиціонер працює.коробка перемикає добре
Продам доглянутий автомобіль з реальним пробігом, машина постійно проходить ТО у офиц.дилера, гарна літня гума на сталевих дисках, є зимова, чохли майки, сигналізація та килимки, магнітола альпіна.
Авто в доброму стані для своїх років Було замінено масло , фільтри , тормозні колодки( 3 тис км назад) Грм , помпа, роліки ( 10 тис км назад) Трохи починає давати про себе права граната, скоро потрібно заміняти Та потрібно вже під заміну салінблоки Зустріч можлива в Харкові
мот, в ідеальному стані. один господар, все в робочому стані, доглядав як себе! вихлоп кобра, карбюратор, гума норм.
Машина в хорошем состоянії
Продам опель астрал 2008р.в. в відмінному стані. Машина в рідній фарбі, без єдиного підкрасу, без вмятин і царапин. Всі вікна рідні. 100% без дтп. Мотор працює рівно, масла не бере. Авто обслуговується на офіційному автосервісі. Всі розхідники мінялись вчасно. Кондиціонер дме холодним. Кожна кнопка в машині працює. Є комплект зимовоі гуми на дисках. Детальніше по телефону.
Авто обслуговуване, технічний стан у гарному стані, турбіна дує, по всім питанням звертайтесь за телефоном
Авто в гарному стані, не потребує вкладень, хіба що несуттєві недоліки( царапки ), але це на швидкість не впливає)))
Авто в гарному стані, новий газовий редуктор та форсунки. Двигун та ходова без зауважень.
Продам напівпричіп krone sdc 27 в хорошому робочому стані! На хорошій гумі, без жодних помилок та проблем) напівпричіп у роботі, Тара 5600 кг. Реальному покупцю торг! Можливий обмін на коротиш, автомобіль! Телефонуйте, домовимося. Всім вдалих покупок, продажу!
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Перший власник в Україні. Автомобіль в гарному стані, робити нічого не потрібно, обслуговувалось вчасно на СТО. Економний двигун. Комплект майже нової зимової резини Hakkapeliitta. Автомобіль використовувався мало. Причина продажу - відсутня потреба у використанні, так як маю маленьку дитину і частіше використовуємо автомобіль чоловіка.
Була пригнана з польщі Володію машиною вже 6 років За детальною інформацією звертайтеся по телефону
Продам АУДІ А3 2005 рік,1.6 бензин Пробіг 310 тис.,На 300-тис.робився мотор,в рідній фарбі,ходова коробка мотор наріканій нема.сів і поїхав.ціна 5700$.продам срочно,я власник.м.Буча київська область Тел.09******26
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?